Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
23. 2. 2019, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-13 °C
Množství sněhu:
160 cm
Rychlost větru:
26 km/h

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 25.2.2019, 06:50:17
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 900 00:36:37 9,34 1.329 TR CR
2 Otevřel Vít cz BUFF team 890 00:38:06 8,98 1.277 PB
3 Maceček Tomáš cz BUFF team 880 00:38:23 8,91 1.268
4 Horák Ondřej cz AVA 870 00:38:29 8,89 1.264 CR PB
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 864 00:38:56 8,78 1.250 PB
6 Pytlík Jiří cz Jump Sport 860 00:39:06 8,75 1.245 PB
7 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 856 00:39:15 8,71 1.240 PB
8 Lachnit Jan cz AVA 852 00:42:25 8,06 1.147 PB
9 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 848 00:42:30 8,05 1.145 PB
10 Blabla Tomáš cz Olympáci 844 00:42:53 7,98 1.135 PB
11 Mitala Josef sk Manín Považská Bystrica 840 00:42:55 7,97 1.134 PB
12 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 838 00:43:00 7,95 1.132 PB
13 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 836 00:43:25 7,88 1.121
14 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 834 00:43:46 7,81 1.112
15 Ivanov Nikola bg BUFF team 832 00:41:20 8,27 1.177 PB
16 Ručka Richard cz Jump Sport 830 00:43:53 7,79 1.109
17 Kovář Roman cz AVA 828 00:41:27 8,25 1.174
18 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 826 00:46:36 7,34 1.044
19 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 824 00:41:37 8,22 1.169 PB
20 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 822 00:41:39 8,21 1.168 PB
21 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 820 00:46:41 7,33 1.042
22 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 818 00:41:48 8,18 1.164 PB
23 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 816 00:44:23 7,71 1.096
24 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 814 00:44:31 7,68 1.093 PB
25 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 812 00:42:07 8,12 1.155 PB
26 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 810 00:44:46 7,64 1.087 PB
27 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 808 00:47:39 7,18 1.021 PB
28 Macurová Barča cz BUFF team 806 00:47:42 7,17 1.020 CR PB
29 Valušek Jan cz Team LightBIKE 804 00:47:43 7,17 1.020 PB
30 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 802 00:42:45 8,00 1.138
31 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 800 00:45:25 7,53 1.071
32 Turek Martin cz 798 00:42:59 7,96 1.132 PB
33 Šindelek Pavel cz Olympáci 796 00:43:03 7,94 1.130
34 Šindelek Vladan cz Olympáci 794 00:43:07 7,93 1.129
35 Sejkora David cz X-Trail Orlová 792 00:45:39 7,49 1.066 PB
36 Kimla Jan cz Olympáci 790 00:45:42 7,48 1.065 PB
37 Otevřelová Kristýna cz X-Trail Orlová 788 00:48:23 7,07 1.006 PB
38 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 786 00:46:05 7,42 1.056
39 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 784 00:46:06 7,42 1.056 PB
40 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 782 00:46:07 7,42 1.055
41 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 780 00:43:40 7,83 1.114 PB
42 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 778 00:43:44 7,82 1.113
43 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 776 00:48:47 7,01 997
44 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 774 00:48:50 7,00 996
45 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 772 00:48:56 6,99 994 PB
46 Pavlík Víťa cz Modrý gang 770 00:46:26 7,37 1.048
47 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 768 00:43:58 7,78 1.107 PB
48 Heinrich Lukáš cz Bikestyle.cz-Cyklosport HF 766 00:46:35 7,34 1.045
49 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 764 00:49:07 6,96 991
50 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 762 00:46:43 7,32 1.042 PB
51 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 760 00:49:14 6,95 988 PB
52 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 758 00:46:45 7,32 1.041 PB
53 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 756 00:49:16 6,94 988 PB
54 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 754 00:49:17 6,94 987
55 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 752 00:46:49 7,31 1.039 PB
56 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 750 00:49:20 6,93 986
57 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 748 00:49:22 6,93 986
58 Wita Jan cz Team LightBIKE 746 00:46:54 7,29 1.038 PB
59 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 744 00:49:28 6,91 984 CR PB
60 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 742 00:47:17 7,23 1.029 PB
61 Halfar Jan cz PwC 740 00:47:18 7,23 1.029 PB
62 Lauterbach David cz Tymphany 738 00:49:49 6,87 977 PB
63 Levinský Lukáš cz Matrix Team 736 00:47:20 7,23 1.028 PB
64 Gula Roman cz Gulis Tým 734 00:49:52 6,86 976 PB
65 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 732 00:47:23 7,22 1.027 PB
66 Capek Martin sk bez dresov sk 730 00:47:32 7,19 1.024
67 Kozelský René cz Pivovar Koníček 728 00:50:07 6,82 971 PB
68 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 726 00:50:09 6,82 970
69 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 724 00:47:40 7,17 1.021 PB
70 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 722 00:50:12 6,81 969 PB
71 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 720 00:47:44 7,16 1.019
72 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 718 00:47:47 7,16 1.018
73 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 716 00:47:50 7,15 1.017 PB
74 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 714 00:50:25 6,78 965 PB
75 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 712 00:50:27 6,78 965
76 Kazárik Jiří cz Abadzikra 710 00:47:59 7,13 1.014 PB
77 Kučera Roman cz Team LightBIKE 708 00:48:01 7,12 1.013
78 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 706 00:50:37 6,76 961 PB
79 Škrabánek Petr cz Jump Sport 704 00:48:11 7,10 1.010
80 Šindelek Daniel cz Olympáci 702 00:48:16 7,09 1.008
81 Hollá Kateřina cz DK Bikeshop racing team 700 00:50:53 6,72 956 PB
82 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 698 00:48:27 7,06 1.004
83 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 696 00:46:11 7,41 1.054
84 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 694 00:48:53 7,00 995
85 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 692 00:51:27 6,65 946
86 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 690 00:51:32 6,64 944
87 Mazur Martin cz Pivovar Koníček 688 00:51:34 6,63 944
88 Swaczyna Patrik cz 686 00:49:06 6,97 991 PB
89 Oswald Pavel cz Matrix Team 684 00:51:37 6,63 943
90 Svoboda Tomáš cz Olympáci 682 00:49:09 6,96 990
91 Delingerová Marie cz AVA 680 00:51:40 6,62 942
92 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 678 00:51:42 6,62 941 PB
93 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 676 00:49:13 6,95 989
94 Beneš Daniel cz Nahuhňané dupy 674 00:51:54 6,59 938 PB
95 Indruch Lukáš cz Alpsport - Ježek na kopci 672 00:51:54 6,59 938 PB
96 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 670 00:49:27 6,92 984 PB
97 Smreček Tomáš sk PwC 668 00:51:58 6,58 936 PB
98 Kaplan Jiří cz Trek 1324 666 00:52:00 6,58 936 PB
99 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 664 00:52:00 6,58 936 PB
100 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 662 00:52:02 6,57 935
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...