Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
76 km/h

Porovnat s etapou 4.11.2018 | 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 2.11.2014 | 3.11.2013 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 392 00:49:23 9,11 810
2 Ševčíková Petra cz JAPAsport.cz 367 00:51:31 8,74 777 PB
3 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 361 00:51:55 8,67 771
4 Kuklová Andrea cz Team LightBIKE 326 00:54:28 8,26 735
5 Delingerová Marie cz AVA 321 00:54:44 8,22 731
6 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 317 00:55:03 8,17 727 PB
7 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 315 00:55:09 8,16 726
8 Kramolišová Jitka cz Kempa Fans Group 312 00:55:22 8,13 723
9 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 303 00:55:57 8,04 715
10 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 295 00:56:20 7,99 710
11 Haltof Ewa cz Jahůdky 287 00:56:39 7,94 706
12 Michalová Radmila cz Matrix Team 285 00:56:45 7,93 705 PB
13 Šimková Barbora cz Triatlon Team Opava 284 00:56:54 7,91 703 PB
14 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 261 00:58:54 7,64 679
15 Dreslerová Aneta cz 260 00:58:55 7,64 679
16 Piechowicz Kateřina cz AVA 257 00:58:59 7,63 678 PB
17 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 250 00:59:28 7,57 673 PB
18 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 246 00:59:59 7,50 667
19 Boháč Petra cz Team LightBIKE 244 01:00:14 7,47 664
20 Zemanikova Denisa sk ŽABKA ČADCA 239 01:00:33 7,43 661
21 Chýlková Patricie cz Růžový gang 231 01:01:19 7,34 653 PB
22 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 226 01:01:33 7,31 650 PB
23 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 222 01:01:53 7,27 647
24 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 214 01:02:17 7,23 643
25 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 211 01:02:32 7,20 640 PB
26 Ličková Nikola cz 208 01:02:53 7,16 636
27 Dirnerová Alžběta cz AVA 207 01:02:57 7,15 636
28 Stryková Tereza cz STRYK team 200 01:03:45 7,06 628 PB
29 Matušková Iveta cz DIGISFERA 199 01:03:54 7,04 626
30 Říhová Blanka cz 190 01:04:39 6,96 619 PB
31 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 189 01:04:45 6,95 618 PB
32 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 187 01:05:04 6,92 615
33 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 185 01:05:25 6,88 612
34 Neprašová Iveta cz 183 01:05:32 6,87 611
35 Siváková Kateřina cz 182 01:05:34 6,86 610 PB
36 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 174 01:06:48 6,74 599
37 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 173 01:06:59 6,72 597
38 Bukovská Radka cz 171 01:07:09 6,70 596
39 Kollarczyková Monika cz BsvČT 169 01:07:12 6,70 596 PB
40 Pražáková Anežka cz Růžový gang 163 01:07:44 6,64 591
41 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 162 01:07:55 6,63 589 PB
42 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 161 01:08:03 6,61 588
43 Kaděrová Veronika cz DYNEDGAR 159 01:08:22 6,58 585 PB
44 Šubová Kamila cz Beskydští Čerti 155 01:08:44 6,55 582
45 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 153 01:08:48 6,54 582
46 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 152 01:08:51 6,54 581
47 Martynková Marcela cz BsvČT 151 01:08:56 6,53 581
48 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 148 01:09:14 6,50 578
49 Horáčková Rucká Markéta cz 147 01:09:15 6,50 578
50 Jančová Martina cz 146 01:09:20 6,49 577
51 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 144 01:09:43 6,45 574 PB
52 Carbolová Denisa cz Beskydští Čerti 140 01:10:36 6,37 567
53 Lauterbachová Jana cz Tymphany 132 01:12:47 6,18 550
54 Wronová Eva cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 131 01:12:53 6,17 549
55 Martina Kahánková cz 128 01:14:33 6,04 537
56 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 125 01:16:00 5,92 527
57 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 124 01:16:03 5,92 526
58 Horutová Veronika cz AK Plochá dráha Kopřivnice 123 01:16:11 5,91 525
59 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 122 01:16:14 5,90 525
60 Gašperiková Andrea cz TeddyBeer team 117 01:16:53 5,85 521 PB
61 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 116 01:18:27 5,74 510
62 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 114 01:21:07 5,55 493
63 Bartalosová Věra cz 113 01:22:16 5,47 486
64 Ondryašová Barbora cz ŠANTÁNEK 111 01:24:09 5,35 476
65 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 110 01:24:12 5,34 475
66 Kubánková Kateřina cz 109 01:26:47 5,19 461
67 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 107 01:27:36 5,14 457
68 Svrčinová Lenka cz 106 01:30:48 4,96 441
69 Gollová Lenka cz HUHU Mega Racing Team 104 chodec
69 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 104 chodec
69 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 104 chodec
69 Opolkova Dagmar cz 104 chodec
69 Hellemannová Lenka cz 104 chodec
69 Klasová Michala cz Beskydské střely 104 chodec
69 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 104 chodec
69 Petrová Lenka cz 104 chodec
69 Staňková Tereza cz 104 chodec
69 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 104 chodec
69 Stachová Michaela cz PřeciFyzio 104 chodec
69 Franerová Katarína cz Hujerovi 104 chodec
69 Gavlasová Adélka cz AVA 104 chodec
69 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 104 chodec
69 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 104 chodec
69 Gajdaczová Hana cz Haňa 104 chodec
69 Martausová Vlasta cz Tři křížky 104 chodec
69 Gajdaczová Eva cz 104 chodec
69 Franerová Viktorie cz Hujerovi 104 chodec
69 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 104 chodec
69 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 104 chodec
69 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 104 chodec
69 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 104 chodec
69 Matejková Gabriela cz 104 chodec
69 Kulichová Žaneta cz Běžci sobě!!! 104 chodec
69 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 104 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...