Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
76 km/h

Porovnat s etapou 4.11.2018 | 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 2.11.2014 | 3.11.2013 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ševčíková Petra cz JAPAsport.cz 367 00:51:31 8,74 777 PB
2 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 361 00:51:55 8,67 771
3 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 315 00:55:09 8,16 726
4 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 303 00:55:57 8,04 715
5 Haltof Ewa cz Jahůdky 287 00:56:39 7,94 706
6 Šimková Barbora cz Triatlon Team Opava 284 00:56:54 7,91 703 PB
7 Dreslerová Aneta cz 260 00:58:55 7,64 679
8 Zemanikova Denisa sk ŽABKA ČADCA 239 01:00:33 7,43 661
9 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 222 01:01:53 7,27 647
10 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 214 01:02:17 7,23 643
11 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 211 01:02:32 7,20 640 PB
12 Ličková Nikola cz 208 01:02:53 7,16 636
13 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 187 01:05:04 6,92 615
14 Neprašová Iveta cz 183 01:05:32 6,87 611
15 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 174 01:06:48 6,74 599
16 Kaděrová Veronika cz DYNEDGAR 159 01:08:22 6,58 585 PB
17 Šubová Kamila cz Beskydští Čerti 155 01:08:44 6,55 582
18 Horáčková Rucká Markéta cz 147 01:09:15 6,50 578
19 Jančová Martina cz 146 01:09:20 6,49 577
20 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 144 01:09:43 6,45 574 PB
21 Carbolová Denisa cz Beskydští Čerti 140 01:10:36 6,37 567
22 Martina Kahánková cz 128 01:14:33 6,04 537
23 Horutová Veronika cz AK Plochá dráha Kopřivnice 123 01:16:11 5,91 525
24 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 122 01:16:14 5,90 525
25 Gašperiková Andrea cz TeddyBeer team 117 01:16:53 5,85 521 PB
26 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 114 01:21:07 5,55 493
27 Bartalosová Věra cz 113 01:22:16 5,47 486
28 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 110 01:24:12 5,34 475
29 Kubánková Kateřina cz 109 01:26:47 5,19 461
30 Gollová Lenka cz HUHU Mega Racing Team 104 chodec
30 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 104 chodec
30 Hellemannová Lenka cz 104 chodec
30 Klasová Michala cz Beskydské střely 104 chodec
30 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 104 chodec
30 Stachová Michaela cz PřeciFyzio 104 chodec
30 Gajdaczová Hana cz Haňa 104 chodec
30 Gajdaczová Eva cz 104 chodec
30 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 104 chodec
30 Matejková Gabriela cz 104 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...