Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
3. 2. 2007, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 4.2.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 120 00:47:57 8,51 1.100
2 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 115 00:48:57 8,34 1.077
3 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 110 00:50:17 8,11 1.049
4 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 105 00:51:06 7,98 1.032
5 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 102 00:51:56 7,86 1.016
6 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 100 00:52:06 7,83 1.012
7 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 98 00:52:38 7,75 1.002
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 96 00:53:11 7,67 992
9 Míl Petr cz Horolezci FM 94 00:54:04 7,55 975
10 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 92 00:54:26 7,50 969
11 Šindelek Daniel cz Olympáci 90 00:55:03 7,41 958
12 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 89 00:55:11 7,39 956
13 Holub Aleš cz Elitní Vrchaři 88 00:55:34 7,34 949
14 Kolouch David cz Horolezci FM 87 00:55:53 7,30 944
15 Rodryč Michal cz Elitní Vrchaři 86 00:56:38 7,20 931
16 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 85 00:56:51 7,18 928
17 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 84 00:56:53 7,17 927
18 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 83 00:57:08 7,14 923
19 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 82 00:57:18 7,12 920
20 Jeřábek Kamil cz VK Perun 81 00:57:28 7,10 918
21 Uher Libor cz Horolezci FM 80 00:00:00
22 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 79 00:00:00
23 Malošík Jan cz MHC Karviná 78 00:00:00
24 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 77 00:00:00
25 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 76 00:00:00
26 Trávníček Rostislav cz Olympáci 75 00:00:00
27 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 74 00:00:00
28 Pavlík Víťa cz Umpa Lumpa Uf Uf 73 00:00:00
29 Pešat Jan cz VK Perun 72 00:00:00
30 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 71 00:00:00
31 Kubín Jiří cz Horolezecký Club Opava 70 00:00:00
32 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 69 00:00:00
33 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 68 00:00:00
34 Koukal Jan cz MHC Karviná 67 00:00:00
35 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 66 00:00:00
36 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 65 00:00:00
37 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 64 00:00:00
38 Kočara Jiří cz HO SKK Vítkovice 63 00:00:00
39 Franer Kuba cz SUNDANCE 62 00:00:00
40 Kočarová Klára cz HO SKK Vítkovice 61 00:00:00
41 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 60 00:00:00
42 Vernarský Jaroslav cz Slezan F-M 59 00:00:00
43 Raška František cz CK Frenštát p.R. 58 00:00:00
44 Konečný František cz SUNDANCE 57 00:00:00
45 Vilhelm Václav vk Olympáci 56 00:00:00
46 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 55 00:00:00
47 Grygar Jiří cz CK Otice 54 00:00:00
48 Konečná Veronika cz SUNDANCE 53 00:00:00
49 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 52 00:00:00
50 Kubín Jakub cz Horolezecký Club Opava 51 00:00:00
51 Kubínová Klára cz Horolezecký Club Opava 50 00:00:00
52 Kubínová Eliška cz Horolezecký Club Opava 49 00:00:00
53 Kubínová Šárka cz Horolezecký Club Opava 48 00:00:00
54 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 47 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...