Zlatník, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Zlatník, parkoviště - Lysá hora
Datum:
9. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
694 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
29 km/h

Porovnat s etapou 2.2.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 12.11.2019, 10:59:29
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:40:12 11,90 1.036 TR CR
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 445 00:41:12 11,61 1.011
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:41:56 11,40 993 CR PB
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:42:40 11,21 976
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 432 00:42:51 11,16 972 PB
6 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 430 00:43:42 10,94 953 PB
7 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 428 00:43:57 10,88 947 PB
8 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 426 00:44:01 10,86 946
9 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 424 00:44:10 10,83 943 PB
10 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 422 00:44:41 10,70 932 PB
11 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 420 00:44:54 10,65 927
12 Košut Lukáš cz Jahůdky 419 00:45:07 10,60 923
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 418 00:45:40 10,47 912 CR PB
14 Blabla Tomáš cz Olympáci 417 00:45:45 10,45 910 PB
15 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 416 00:45:52 10,43 908 PB
16 Dominik Skokan cz Jahůdky 415 00:46:30 10,28 895
17 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:46:43 10,24 891 PB
18 Kovář Roman cz AVA 413 00:47:06 10,15 884 PB
19 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 412 00:47:20 10,10 880
20 Martin Jor cz BUFF/Pivovar Koníček 411 00:47:28 10,07 877
21 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 410 00:47:39 10,04 874 PB
22 Turek Martin cz AC Sparta Praha 409 00:48:21 9,89 861
23 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:48:41 9,82 855
24 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 407 00:49:03 9,75 849
25 Košut Filip cz Jahůdky 406 00:49:25 9,68 843
26 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 405 00:49:37 9,64 839
27 Žákovský Petr cz BUFF/Pivovar Koníček 404 00:49:40 9,63 838
28 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 403 00:49:44 9,62 837
29 Wita Jan cz Team LightBIKE 402 00:49:45 9,61 837 CR PB
30 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 00:49:50 9,60 836 PB
31 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 400 00:49:58 9,57 833 PB
32 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 399 00:50:04 9,55 832 PB
33 Sejkora David cz X-Trail Orlová 398 00:50:09 9,54 830 PB
34 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 397 00:50:16 9,51 828
35 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 396 00:50:18 9,51 828 PB
36 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 395 00:50:18 9,51 828 PB
37 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 394 00:50:34 9,46 823
38 Kaluža Luboš cz Jahůdky 393 00:50:36 9,45 823
39 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 392 00:50:40 9,44 822 CR
40 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 391 00:50:44 9,43 821
41 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 390 00:50:46 9,42 820 CR PB
42 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 389 00:50:48 9,41 820 PB
43 Kučera Roman cz Team LightBIKE 388 00:50:52 9,40 819
44 ŠIDELKA RIchard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 387 00:51:00 9,38 816
45 Ručka Richard cz Jump Sport 386 00:51:12 9,34 813 PB
46 Danny Drechsel cz PATAGONIA 385 00:51:26 9,30 810
47 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 384 00:51:27 9,29 809 PB
48 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 383 00:51:29 9,29 809
49 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 382 00:51:30 9,29 809 PB
50 Řepa Vojtěch cz 381 00:51:32 9,28 808
51 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 380 00:51:40 9,26 806 PB
52 Pavlík Víťa cz Modrý gang 379 00:51:50 9,23 803 PB
53 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 378 00:51:53 9,22 803 PB
54 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 377 00:52:01 9,19 801 PB
55 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 376 00:52:04 9,18 800
56 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 375 00:52:09 9,17 798
57 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 374 00:52:11 9,16 798 PB
58 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 373 00:52:13 9,16 797
59 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 372 00:52:16 9,15 797
60 Frank Pavel cz AVA 371 00:52:23 9,13 795
61 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 370 00:52:29 9,11 793
62 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 369 00:52:31 9,11 793 CR
63 Stoniš Dušan cz Špinavci 368 00:52:35 9,09 792
64 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 367 00:52:39 9,08 791
65 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 366 00:52:40 9,08 791 PB
66 Martin Vlach cz 365 00:52:42 9,07 790
67 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 364 00:52:45 9,07 789 PB
68 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 363 00:52:47 9,06 789 PB
69 Šmarda Dominik cz BUFF/Pivovar Koníček 362 00:52:49 9,05 788
70 Gula Roman cz Tymphany 361 00:52:53 9,04 787 PB
71 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 360 00:52:56 9,03 787
72 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 359 00:53:00 9,02 786
73 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 358 00:53:05 9,01 784
74 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 357 00:53:07 9,00 784
75 Výduch Luděk cz Tři křížky 356 00:53:21 8,96 781
76 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 355 00:53:33 8,93 778 CR
77 Levinský Lukáš cz Matrix Team 354 00:53:45 8,90 775 PB
78 Bajtek Rostislav cz BsvČT 353 00:53:48 8,89 774
79 Kempa Jan cz Kempinator fans team 352 00:53:50 8,88 773
80 Gregor František cz Matrix Team 351 00:53:52 8,88 773
81 Škrabánek Petr cz Jump Sport 350 00:53:58 8,86 772 PB
82 Skorčík Ján sk CK Turzovka 349 00:54:10 8,83 769
83 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 348 00:54:12 8,82 768 CR
84 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 347 00:54:14 8,82 768
85 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 346 00:54:17 8,81 767 PB
86 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 345 00:54:21 8,80 766 PB
87 Mazur Martin cz Jump Sport 344 00:54:23 8,79 766 PB
88 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 343 00:54:24 8,79 765 PB
89 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 342 00:54:32 8,77 764
90 Goláň Josef cz Gogy Team 341 00:54:39 8,75 762
91 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 340 00:54:45 8,73 761
92 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 339 00:54:52 8,72 759
93 Wita Radim cz Team LightBIKE 338 00:55:06 8,68 756 PB
94 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 337 00:55:09 8,67 755
95 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 336 00:55:11 8,67 755
96 Schüler Petr cz Tři křížky 335 00:55:14 8,66 754 PB
97 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 334 00:55:17 8,65 753 PB
98 Misiarz Petr cz Trek 1324 333 00:55:21 8,64 752
99 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 332 00:55:22 8,64 752
100 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 331 00:55:24 8,63 752
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...