Zlatník, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Zlatník, parkoviště - Lysá hora
Datum:
9. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
694 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
29 km/h

Porovnat s etapou 2.2.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:26
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:40:12 11,90 1.036 TR CR
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 445 00:41:12 11,61 1.011
3 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:42:40 11,21 976
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 432 00:42:51 11,16 972 PB
5 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 430 00:43:42 10,94 953 PB
6 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 428 00:43:57 10,88 947 PB
7 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 424 00:44:10 10,83 943 PB
8 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 422 00:44:41 10,70 932 PB
9 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 420 00:44:54 10,65 927
10 Košut Lukáš cz Jahůdky 419 00:45:07 10,60 923
11 Blabla Tomáš cz Olympáci 417 00:45:45 10,45 910 PB
12 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 416 00:45:52 10,43 908 PB
13 Skokan Dominik cz Jahůdky 415 00:46:30 10,28 895
14 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:46:43 10,24 891 PB
15 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 412 00:47:20 10,10 880
16 Jor Martin cz BUFF/Pivovar Koníček 411 00:47:28 10,07 877
17 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 410 00:47:39 10,04 874 PB
18 Turek Martin cz AC Sparta Praha 409 00:48:21 9,89 861
19 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 407 00:49:03 9,75 849
20 Košut Filip cz Jahůdky 406 00:49:25 9,68 843
21 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 405 00:49:37 9,64 839
22 Žákovský Petr cz BUFF/Pivovar Koníček 404 00:49:40 9,63 838
23 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 403 00:49:44 9,62 837
24 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 399 00:50:04 9,55 832 PB
25 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 394 00:50:34 9,46 823
26 Kaluža Luboš cz Jahůdky 393 00:50:36 9,45 823
27 Kučera Roman cz Team LightBIKE 388 00:50:52 9,40 819
28 Drechsel Danny cz PATAGONIA 385 00:51:26 9,30 810
29 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 383 00:51:29 9,29 809
30 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 382 00:51:30 9,29 809 PB
31 Řepa Vojtěch cz 381 00:51:32 9,28 808
32 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 380 00:51:40 9,26 806 PB
33 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 377 00:52:01 9,19 801 PB
34 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 376 00:52:04 9,18 800
35 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 374 00:52:11 9,16 798 PB
36 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 373 00:52:13 9,16 797
37 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 372 00:52:16 9,15 797
38 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 370 00:52:29 9,11 793
39 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 367 00:52:39 9,08 791
40 Vlach Martin cz 365 00:52:42 9,07 790
41 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 363 00:52:47 9,06 789 PB
42 Šmarda Dominik cz BUFF/Pivovar Koníček 362 00:52:49 9,05 788
43 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 359 00:53:00 9,02 786
44 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 357 00:53:07 9,00 784
45 Výduch Luděk cz Tři křížky 356 00:53:21 8,96 781
46 Bajtek Rostislav cz BsvČT 353 00:53:48 8,89 774
47 Gregor František cz Matrix Team 351 00:53:52 8,88 773
48 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 346 00:54:17 8,81 767 PB
49 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 345 00:54:21 8,80 766 PB
50 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 343 00:54:24 8,79 765 PB
51 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 342 00:54:32 8,77 764
52 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 340 00:54:45 8,73 761
53 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 339 00:54:52 8,72 759
54 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 337 00:55:09 8,67 755
55 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 336 00:55:11 8,67 755
56 Schüler Petr cz Tři křížky 335 00:55:14 8,66 754 PB
57 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 334 00:55:17 8,65 753 PB
58 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 332 00:55:22 8,64 752
59 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 331 00:55:24 8,63 752
60 Němec Jakub cz Team International!!! 329 00:55:30 8,62 750
61 Černoch Ondřej cz Tymphany 328 00:55:38 8,60 748 PB
62 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 325 00:55:59 8,54 744
63 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 324 00:56:01 8,54 743
64 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 323 00:56:07 8,52 742
65 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 322 00:56:09 8,52 742
66 Byrtus Ondřej cz CGB 317 00:56:24 8,48 738
67 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 313 00:56:44 8,43 734 PB
68 Sladomel Petr cz Jahůdky 312 00:56:49 8,42 733
69 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 311 00:56:58 8,39 731 PB
70 Jaskiewicz Petr cz SK Černé plíce 306 00:57:11 8,36 728
71 Bartosz David cz Modrá myš 303 00:57:18 8,35 727
72 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 302 00:57:21 8,34 726
73 Bocek Jiří cz Jahůdky 299 00:57:37 8,30 723
74 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 297 00:57:42 8,29 722
75 Vojtek Jan cz 296 00:57:44 8,28 721
76 Sulitka Jaroslav sk 292 00:58:01 8,24 718
77 Haiduk Filip cz Beskydští Čerti 291 00:58:21 8,20 714
78 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 289 00:58:33 8,17 711
79 Vitoch Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 286 00:58:58 8,11 706
80 Kuś Adam cz 285 00:59:03 8,10 705
81 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 282 00:59:10 8,08 704 PB
82 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 281 00:59:17 8,07 702
83 Beneš Pavel cz Opavské dupy 280 00:59:22 8,06 701 PB
84 Kvarda Roman cz Racing Olešná 274 00:59:56 7,98 695
85 Richter Ondřej cz AVA 273 00:59:59 7,97 694 PB
86 Staněk Dušan cz Ostrava Factory Racing 268 01:00:13 7,94 692
87 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 260 01:01:05 7,83 682 PB
88 Marosz Vojtěch cz Jahůdky 259 01:01:10 7,82 681
89 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 257 01:01:23 7,79 678 PB
90 Michalík Michal cz DYNEDGAR 256 01:01:39 7,76 675 PB
91 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 255 01:01:41 7,75 675
92 Kováček Stanislav cz MK Seitl Ostrava 248 01:02:24 7,66 667
93 Londa Jiří cz SK Černé plíce 247 01:02:33 7,65 666
94 Gruchala Vojtěch cz Team International!!! 244 01:03:04 7,58 660
95 Bojczuk Roman cz Beskydští Čerti 243 01:03:12 7,57 659
96 Číhal Daniel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 242 01:03:13 7,56 659
97 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 240 01:03:31 7,53 656
98 Šimečka Petr cz 238 01:03:40 7,51 654
99 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 236 01:03:51 7,49 652
100 Černý Filip cz 235 01:03:57 7,48 651
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...