Zlatník, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Zlatník, parkoviště - Lysá hora
Datum:
9. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
694 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
29 km/h

Porovnat s etapou 2.2.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:26
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 440 00:41:56 11,40 993 TR CR PB
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 426 00:44:01 10,86 946 CR
3 Kovář Roman cz AVA 413 00:47:06 10,15 884 PB
4 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:48:41 9,82 855
5 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 00:49:50 9,60 836 PB
6 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 400 00:49:58 9,57 833 PB
7 Sejkora David cz X-Trail Orlová 398 00:50:09 9,54 830 PB
8 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 397 00:50:16 9,51 828
9 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 396 00:50:18 9,51 828 PB
10 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 395 00:50:18 9,51 828 PB
11 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 391 00:50:44 9,43 821
12 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 389 00:50:48 9,41 820 PB
13 Ručka Richard cz Jump Sport 386 00:51:12 9,34 813 PB
14 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 384 00:51:27 9,29 809 PB
15 Matulů Víťa cz Modrý gang 379 00:51:50 9,23 803 PB
16 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 378 00:51:53 9,22 803 PB
17 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 375 00:52:09 9,17 798
18 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 369 00:52:31 9,11 793
19 Stoniš Dušan cz Špinavci 368 00:52:35 9,09 792
20 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 366 00:52:40 9,08 791 PB
21 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 364 00:52:45 9,07 789 PB
22 Gula Roman cz Tymphany 361 00:52:53 9,04 787 PB
23 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 358 00:53:05 9,01 784
24 Levinský Lukáš cz Matrix Team 354 00:53:45 8,90 775 PB
25 Kempa Jan cz Kempinator fans team 352 00:53:50 8,88 773
26 Skorčík Ján sk CK Turzovka 349 00:54:10 8,83 769
27 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 347 00:54:14 8,82 768
28 Mazur Martin cz Jump Sport 344 00:54:23 8,79 766 PB
29 Goláň Josef cz Gogy Team 341 00:54:39 8,75 762
30 Wita Radim cz Team LightBIKE 338 00:55:06 8,68 756 PB
31 Misiarz Petr cz Trek 1324 333 00:55:21 8,64 752
32 Rada Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 330 00:55:27 8,62 751
33 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 327 00:55:49 8,57 746
34 Baletka Stanislav cz Funny team 310 00:57:00 8,39 731
35 Oswald Pavel cz Matrix Team 309 00:57:03 8,38 730 PB
36 Lauterbach David cz Tymphany 305 00:57:12 8,36 728 PB
37 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 304 00:57:17 8,35 727
38 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 301 00:57:25 8,33 725
39 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 298 00:57:39 8,29 722 PB
40 Kraval Tomáš cz 295 00:57:49 8,27 720
41 Hrnčárek Martin cz 293 00:57:55 8,26 719 PB
42 Jirka Kuba cz Abadzikra 283 00:59:07 8,09 704
43 Tišl Mirek cz 278 00:59:31 8,03 700
44 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 275 00:59:51 7,99 696
45 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 269 01:00:11 7,95 692
46 Benesz Radomir cz lepus.cz 266 01:00:41 7,88 686
47 Fagan Neil ie Team International!!! 264 01:00:46 7,87 685
48 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 254 01:01:54 7,73 673
49 Magdon Roman cz Duke Corporation 253 01:02:01 7,71 671
50 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 249 01:02:23 7,67 667
51 Jasiok Lumír cz Trek 1324 246 01:02:51 7,61 663 PB
52 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 233 01:04:12 7,45 649
53 Reček Petr cz SK Černé plíce 232 01:04:16 7,44 648
54 Steller Jarda cz 226 01:04:51 7,37 642
55 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 224 01:04:55 7,37 641 PB
56 Kolouch David cz F-M bajkeři 222 01:04:58 7,36 641 PB
57 Morong Libor cz Beskydské Bestie 219 01:05:09 7,34 639 PB
58 Harabiš Radim vk SK Valašského království 218 01:05:15 7,33 638 PB
59 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 217 01:05:20 7,32 637 PB
60 Angus Paul gb Team International!!! 214 01:05:40 7,28 634
61 Kopýtko Michal cz runningman71 213 01:06:09 7,23 629
62 Svoboda Tomáš cz 207 01:06:49 7,16 623
63 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 202 01:07:28 7,09 617 PB
64 Tomčík Petr cz BR2DY 192 01:08:16 7,00 610
65 Raszka Zdeněk cz Tymphany 182 01:09:39 6,87 598
66 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 181 01:09:53 6,84 596 PB
67 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 175 01:11:06 6,73 586 PB
68 Adamíček Vítězslav cz VZS Ostrava 168 01:12:37 6,59 573
69 Kotek Jiří cz runningman71 162 01:13:23 6,52 567
70 Zeman Radek cz Opavské dupy 127 chodec
70 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 127 chodec
70 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 127 chodec
70 Gavlas Libor cz AVA 127 chodec
70 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 127 chodec
70 Matula Vít cz synci z Kateřinek 127 chodec
70 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 127 chodec
70 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 127 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...