Zlatník, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Zlatník, parkoviště - Lysá hora
Datum:
9. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
694 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
29 km/h

Porovnat s etapou 2.2.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:26
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 390 00:50:46 9,42 820 CR PB
2 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 355 00:53:33 8,93 778 CR
3 Delingerová Marie cz AVA 321 00:56:11 8,51 741 CR PB
4 Kramolišová Jitka cz Kempa Fans Group 320 00:56:16 8,50 740
5 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 318 00:56:22 8,48 739
6 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 314 00:56:36 8,45 736
7 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 308 00:57:08 8,37 729 PB
8 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 294 00:57:54 8,26 719 PB
9 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 287 00:58:39 8,15 710
10 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 276 00:59:46 8,00 697 PB
11 Haltof Ewa cz Jahůdky 272 01:00:00 7,97 694
12 Michalová Radmila cz Matrix Team 271 01:00:03 7,96 693
13 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 270 01:00:07 7,95 693
14 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 250 01:02:06 7,70 671
15 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 245 01:03:02 7,59 661 CR
16 Boháč Petra cz Team LightBIKE 237 01:03:42 7,51 654
17 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 231 01:04:35 7,40 645 PB
18 Šimková Barbora cz Triatlon Team Opava 229 01:04:40 7,39 644
19 Dirnerová Alžběta cz AVA 228 01:04:47 7,38 643 PB
20 Dvořáková Jitka cz MH bike - někdy prostě musíš 227 01:04:48 7,38 643
21 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 221 01:05:02 7,35 640
22 Matušková Iveta cz DIGISFERA 212 01:06:15 7,22 629
23 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 205 01:06:54 7,15 622
24 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 204 01:06:55 7,15 622 PB
25 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 203 01:07:02 7,13 621
26 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 200 01:07:33 7,08 616
27 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 198 01:07:44 7,06 615
28 Kollarczyková Monika cz BsvČT 193 01:08:07 7,02 611
29 Ličková Nikola cz 191 01:08:32 6,98 608
30 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 189 01:08:57 6,94 604
31 Davidová Romana cz Hasiči Kopřivnice 188 01:09:02 6,93 603
32 Siváková Kateřina cz 187 01:09:04 6,92 603
33 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 185 01:09:15 6,91 601
34 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 184 01:09:20 6,90 601
35 Martynková Marcela cz BsvČT 183 01:09:36 6,87 598
36 Jasková Šárka cz SK Černé plíce 178 01:10:21 6,80 592
37 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 177 01:10:25 6,79 591 PB
38 Jančová Martina cz 176 01:10:30 6,78 591
39 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 172 01:11:34 6,68 582 CR PB
40 Gašperiková Andrea cz TeddyBeer team 169 01:12:35 6,59 574
41 Kanocz Helena cz Team Forman Cinelli 165 01:12:49 6,57 572
42 Kaděrová Veronika cz DYNEDGAR 161 01:13:28 6,51 567 PB
43 Šlosarová Eva cz 160 01:13:34 6,50 566
44 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 158 01:13:46 6,48 564
45 Drobišová Jana cz Trek 1324 156 01:13:49 6,48 564
46 Stoklásková Pavla cz BsvČT 154 01:14:21 6,43 560 PB
47 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 150 01:16:17 6,27 546
48 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 147 01:16:48 6,23 542
49 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 146 01:17:15 6,19 539
50 Matisová Michaela cz BsvČT 144 01:17:28 6,17 538
51 Garbová Sandy cz Jahůdky 142 01:18:14 6,11 532
52 Stryková Tereza cz STRYK team 139 01:18:47 6,07 529 PB
53 Martina Kahánková cz 135 01:20:42 5,93 516
54 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 134 01:20:55 5,91 515
55 Bartalosová Věra cz 132 01:21:48 5,85 509
56 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 131 01:24:01 5,69 496
57 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 130 01:25:56 5,56 485
58 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 129 01:34:01 5,09 443
59 Jadvidžáková Iveta cz 128 01:34:04 5,08 443
60 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 127 chodec
60 Pavlíková Vendula cz Růžový gang 127 chodec
60 Opolkova Dagmar cz 127 chodec
60 Klasová Michala cz Beskydské střely 127 chodec
60 Rajnochová Jana cz Splašení goroli 127 chodec
60 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 127 chodec
60 Staňková Tereza cz 127 chodec
60 Stachová Michaela cz PřeciFyzio 127 chodec
60 Franerová Katarína cz Hujerovi 127 chodec
60 Gavlasová Adélka cz AVA 127 chodec
60 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 127 chodec
60 Šlachtová Ivana cz TOBI Sport Frenštát p.R. 127 chodec
60 Šimčíková Petra cz Tři křížky 127 chodec
60 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 127 chodec
60 Martausová Vlasta cz Tři křížky 127 chodec
60 Gajdaczová Eva cz 127 chodec
60 Franerová Viktorie cz Hujerovi 127 chodec
60 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 127 chodec
60 Bukovská Radka cz 127 chodec
60 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 127 chodec
60 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 127 chodec
60 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 127 chodec
60 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 127 chodec
60 Drhová Marie cz SK ZaFaR Frenštát p.R 127 chodec
60 Franerová Míša cz Hujerovi 127 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...