Janovice - Bystré - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
16. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
5 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:12
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 445 00:46:59 10,09 1.139 PB
2 Causidis Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 440 00:47:20 10,01 1.131 PB
3 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 435 00:47:42 9,94 1.122
4 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 430 00:48:07 9,85 1.112 PB
5 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:48:23 9,80 1.106
6 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 426 00:48:37 9,75 1.101 PB
7 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 424 00:48:58 9,68 1.093 PB
8 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 422 00:49:02 9,67 1.092
9 Košut Lukáš cz Jahůdky 420 00:50:17 9,43 1.064 PB
10 Jakubec Tomáš cz Tymphany 419 00:50:38 9,36 1.057
11 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 416 00:51:12 9,26 1.045
12 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:51:46 9,16 1.034 PB
13 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 414 00:52:08 9,09 1.027 PB
14 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:52:45 8,99 1.015
15 Turek Martin cz AC Sparta Praha 412 00:53:04 8,93 1.009
16 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 409 00:53:53 8,80 993
17 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 408 00:53:55 8,79 993
18 Chlupáč Dominik cz Run Sport 406 00:54:39 8,67 979
19 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 405 00:54:50 8,64 976 PB
20 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 404 00:55:04 8,61 972
21 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 403 00:55:13 8,58 969
22 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 401 00:55:22 8,56 967
23 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 400 00:55:24 8,56 966 PB
24 Kaluža Luboš cz Jahůdky 397 00:55:55 8,48 957 PB
25 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 395 00:56:11 8,44 953
26 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 394 00:56:21 8,41 950 PB
27 Řepa Vojtěch cz 390 00:56:45 8,35 943
28 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 389 00:56:51 8,34 941
29 Kimla Jan cz Olympáci 388 00:56:55 8,33 940
30 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 387 00:57:04 8,31 938 PB
31 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 385 00:57:08 8,30 937
32 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 382 00:57:19 8,27 934
33 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 381 00:57:29 8,25 931 PB
34 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 380 00:57:32 8,24 930
35 Vlach Martin cz 379 00:57:35 8,23 929
36 Košut Filip cz Jahůdky 378 00:57:41 8,22 928 PB
37 Filgas Ondřej cz pome pome Poruba 376 00:57:54 8,19 924
38 Belej David cz ŠANTÁNEK 373 00:58:24 8,12 916 PB
39 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 370 00:58:39 8,08 913 PB
40 Výduch Luděk cz Tři křížky 366 00:59:13 8,00 904
41 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 363 00:59:42 7,94 896
42 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 362 00:59:44 7,94 896
43 Kukla Ondřej cz Team LightBIKE 360 00:59:56 7,91 893
44 Drechsel Danny cz PATAGONIA 359 00:59:57 7,91 893
45 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 358 01:00:00 7,90 892 PB
46 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 352 01:00:27 7,84 885 PB
47 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 351 01:00:38 7,82 883
48 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 350 01:00:40 7,81 882
49 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 349 01:00:47 7,80 881
50 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 348 01:00:51 7,79 880 PB
51 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 347 01:00:56 7,78 878 PB
52 Bajtek Rostislav cz BsvČT 346 01:01:02 7,77 877
53 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 345 01:01:06 7,76 876 PB
54 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 340 01:01:24 7,72 872
55 Němec Jakub cz Team International!!! 338 01:01:31 7,71 870
56 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 335 01:01:38 7,69 868
57 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 334 01:01:44 7,68 867
58 Smékal Venca cz SK Černé plíce 330 01:01:51 7,66 865 PB
59 Valušek Jan cz Team LightBIKE 329 01:01:53 7,66 865
60 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 328 01:01:55 7,66 864
61 Pavlík Jan cz Racing Olešná 323 01:02:13 7,62 860
62 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 319 01:02:41 7,56 854
63 Černoch Ondřej cz Tymphany 318 01:02:50 7,54 852
64 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 314 01:02:57 7,53 850
65 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 313 01:03:00 7,52 850
66 Vojtek Jan cz 310 01:03:06 7,51 848
67 Bocek Jiří cz Jahůdky 308 01:03:22 7,48 845
68 Jaskiewicz Petr cz SK Černé plíce 306 01:03:35 7,45 842
69 Schüler Petr cz Tři křížky 303 01:03:44 7,44 840
70 Skřízala Martin cz RUN99 Havířov 302 01:03:47 7,43 839
71 Gruchala Vojtěch cz Team International!!! 301 01:04:07 7,39 835
72 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 299 01:04:32 7,35 829
73 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 297 01:04:41 7,33 827
74 Byrtus Ondřej cz CGB 296 01:04:42 7,33 827 PB
75 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 295 01:04:50 7,31 826 PB
76 Zábranský Milan cz CK Continental Frenštát p.R. 293 01:04:53 7,31 825 PB
77 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 292 01:05:02 7,29 823
78 Richter Ondřej cz AVA 291 01:05:10 7,27 821
79 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 288 01:05:16 7,26 820
80 Kimla Martin cz Olympáci 286 01:05:25 7,25 818 PB
81 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 283 01:05:31 7,23 817
82 Vitoch Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 277 01:06:00 7,18 811 PB
83 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 273 01:06:14 7,16 808 PB
84 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 271 01:06:25 7,14 806
85 Šafařík Jakub cz 270 01:06:27 7,13 805
86 Kováček Stanislav cz MK Seitl Ostrava 269 01:06:30 7,13 805
87 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 263 01:07:05 7,07 798
88 Pražák Petr cz Iz 40,31 260 01:07:25 7,03 794
89 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 259 01:07:26 7,03 794
90 Michalík Michal cz DYNEDGAR 258 01:07:28 7,03 793
91 Rybiář Michal cz Karpatrio 249 01:08:44 6,90 779
92 Salvet Milan cz 244 01:08:56 6,88 776
93 Kvarda Roman cz Racing Olešná 243 01:09:10 6,85 774 PB
94 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 242 01:09:12 6,85 773
95 Děcký Aleš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 241 01:09:13 6,85 773
96 Londa Jiří cz SK Černé plíce 239 01:09:16 6,84 773
97 Šimečka Petr cz 237 01:09:21 6,83 772
98 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 234 01:09:32 6,82 770 PB
99 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 233 01:09:38 6,81 769 PB
100 Stöcker Kamil cz Team LightBIKE 229 01:10:07 6,76 763
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...