Janovice - Bystré - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
16. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
5 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:12
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:46:38 10,16 1.148
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 432 00:47:58 9,88 1.116 PB
3 Kovář Roman cz AVA 417 00:50:42 9,35 1.056
4 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 410 00:53:33 8,85 999
5 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:54:10 8,75 988
6 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 402 00:55:21 8,56 967 PB
7 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 399 00:55:36 8,53 963
8 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:55:41 8,51 961
9 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 396 00:56:00 8,46 956
10 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 393 00:56:21 8,41 950 PB
11 Sejkora David cz X-Trail Orlová 392 00:56:24 8,40 949
12 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 384 00:57:12 8,29 936
13 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 383 00:57:16 8,28 935
14 Levinský Lukáš cz Matrix Team 377 00:57:45 8,21 927 PB
15 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 374 00:58:21 8,12 917
16 Gula Roman cz Tymphany 371 00:58:35 8,09 914 PB
17 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 368 00:58:52 8,05 909
18 Lauterbach David cz Tymphany 367 00:58:58 8,04 908 PB
19 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 364 00:59:25 7,98 901 PB
20 Konvička Adam cz 361 00:59:48 7,93 895
21 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 356 01:00:07 7,88 890
22 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 355 01:00:08 7,88 890
23 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 353 01:00:12 7,87 889
24 Goláň Josef cz Gogy Team 343 01:01:13 7,74 874
25 Skorčík Ján sk CK Turzovka 339 01:01:28 7,71 871
26 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 337 01:01:33 7,70 870
27 Misiarz Petr cz Trek 1324 336 01:01:36 7,69 869 PB
28 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 332 01:01:47 7,67 866
29 Swaczyna Patrik cz 327 01:02:00 7,65 863
30 Mazur Martin cz Jump Sport 326 01:02:02 7,64 863
31 Wita Radim cz Team LightBIKE 325 01:02:05 7,63 862
32 Rada Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 321 01:02:26 7,59 857 PB
33 Matulů Víťa cz Modrý gang 315 01:02:56 7,53 850
34 Oswald Pavel cz Matrix Team 311 01:03:03 7,52 849
35 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 309 01:03:14 7,50 846
36 Knotek Jan cz TOBI Sport Frenštát p.R. 307 01:03:29 7,47 843
37 Baletka Stanislav cz Funny team 305 01:03:37 7,45 841
38 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 304 01:03:38 7,45 841 PB
39 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 300 01:04:15 7,38 833
40 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 294 01:04:51 7,31 825 PB
41 Benesz Radomir cz lepus.cz 289 01:05:16 7,26 820
42 Jirka Kuba cz Abadzikra 287 01:05:19 7,26 819 PB
43 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 282 01:05:35 7,23 816 PB
44 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 281 01:05:42 7,21 815
45 Velebil Lukáš cz Matrix Team 280 01:05:45 7,21 814 PB
46 Tišl Mirek cz 278 01:05:56 7,19 812
47 Kvíčala Tomáš cz Team LightBIKE 268 01:06:34 7,12 804
48 Janas Karel cz Porubští Rafani 264 01:07:03 7,07 798
49 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 261 01:07:22 7,04 794
50 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 257 01:07:39 7,01 791
51 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 256 01:07:50 6,99 789
52 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 255 01:07:58 6,97 787
53 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 253 01:08:07 6,96 786
54 Fagan Neil ie Team International!!! 252 01:08:10 6,95 785 PB
55 Gavlas Lubomír cz amatér 251 01:08:13 6,95 785
56 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 246 01:08:53 6,88 777
57 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 245 01:08:55 6,88 777
58 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 240 01:09:15 6,84 773
59 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 232 01:09:41 6,80 768
60 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 230 01:09:59 6,77 765 PB
61 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 225 01:10:30 6,72 759
62 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 214 01:11:49 6,60 745 PB
63 Harabiš Radim vk SK Valašského království 212 01:12:00 6,58 743
64 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 209 01:12:28 6,54 739
65 Magdon Roman cz Duke Corporation 206 01:12:56 6,50 734
66 Slíva Marek cz SK Lapačka 203 01:13:18 6,47 730
67 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 200 01:13:35 6,44 727
68 Morong Libor cz Beskydské Bestie 196 01:14:01 6,40 723 PB
69 Jasiok Lumír cz Trek 1324 195 01:14:04 6,40 723
70 Steller Jarda cz 187 01:14:46 6,34 716
71 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 182 01:15:46 6,26 706
72 Tomčík Petr cz BR2DY 181 01:15:48 6,25 706 PB
73 Vrobel David cz 178 01:16:09 6,22 703 PB
74 Skopal Rostislav cz VZS Ostrava 175 01:16:20 6,21 701
75 Hrnčárek Martin cz 171 01:16:35 6,19 699
76 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 165 01:17:16 6,13 693
77 Raszka Zdeněk cz Tymphany 160 01:17:56 6,08 687
78 Zajíc Josef cz lepus.cz 144 01:20:40 5,88 663
79 Knap Tomáš cz V-Team 128 01:24:18 5,62 635
80 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 118 01:27:36 5,41 611
81 Bochňák Zbyněk cz lepus.cz 115 01:41:04 4,69 530
82 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 112 chodec
82 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 112 chodec
82 Matula Vít cz synci z Kateřinek 112 chodec
82 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 112 chodec
82 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 112 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...