Janovice - Bystré - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
16. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
5 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:12
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 386 00:57:06 8,30 937
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 375 00:58:13 8,14 919
3 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 369 00:58:46 8,07 911 PB
4 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 344 01:01:09 7,75 875 PB
5 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 341 01:01:16 7,74 874 PB
6 Delingerová Marie cz AVA 320 01:02:35 7,57 855
7 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 317 01:02:53 7,54 851
8 Hovořáková Anna cz DIMENSE.CZ 312 01:03:02 7,52 849
9 Kuklová Andrea cz Team LightBIKE 276 01:06:03 7,18 810
10 Kramolišová Jitka cz Kempa Fans Group 275 01:06:08 7,17 809 PB
11 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 274 01:06:11 7,16 809
12 Haltof Ewa cz Jahůdky 262 01:07:07 7,06 797
13 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 254 01:08:04 6,96 786
14 Piechowicz Kateřina cz AVA 247 01:08:51 6,88 777 PB
15 Dreslerová Aneta cz 236 01:09:27 6,83 771
16 Michalová Radmila cz Matrix Team 235 01:09:29 6,82 770 PB
17 Linhartová Andrea cz Atletický klub Emila Zátopka… 219 01:11:30 6,63 749
18 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 217 01:11:42 6,61 746
19 Dvořáková Jitka cz MH bike - někdy prostě musíš 216 01:11:44 6,61 746
20 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 213 01:11:52 6,60 745
21 Zechová Kateřina cz Team LightBIKE 204 01:13:02 6,49 733
22 Dirnerová Alžběta cz AVA 199 01:13:47 6,42 725
23 Břusková Kateřina cz DYNEDGAR 198 01:13:55 6,41 724 PB
24 Gemelová Monika cz KILPI RACING TEAM 197 01:13:58 6,41 724 PB
25 Neprašová Iveta cz 194 01:14:07 6,40 722
26 Dubcová Štěpánka cz Team Forman Cinelli 192 01:14:14 6,39 721 CR
27 Říhová Blanka cz 188 01:14:43 6,34 716 PB
28 Matušková Iveta cz DIGISFERA 186 01:15:05 6,31 713
29 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 184 01:15:10 6,31 712
30 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 180 01:15:50 6,25 706
31 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 179 01:16:05 6,23 703 PB
32 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 176 01:16:19 6,21 701 PB
33 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 170 01:16:49 6,17 697
34 Pražáková Anežka cz Růžový gang 169 01:16:53 6,17 696
35 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 167 01:17:04 6,15 694
36 Martynková Marcela cz BsvČT 166 01:17:13 6,14 693 PB
37 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 164 01:17:33 6,11 690
38 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 163 01:17:34 6,11 690
39 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 162 01:17:37 6,11 690 PB
40 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 161 01:17:50 6,09 688 PB
41 Paříková Eva cz VZS Ostrava 159 01:18:07 6,07 685
42 Siváková Kateřina cz 157 01:18:25 6,04 683 PB
43 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 152 01:19:32 5,96 673
44 Dubcová Anna cz Team Forman Cinelli 148 01:19:54 5,93 670
45 Jasková Šárka cz SK Černé plíce 146 01:20:11 5,91 667
46 Kanocz Helena cz Team Forman Cinelli 145 01:20:27 5,89 665 PB
47 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 137 01:22:45 5,73 647
48 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 133 01:23:24 5,68 642
49 Fenclová Alena cz RUN99 Havířov 131 01:23:53 5,65 638
50 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 130 01:24:00 5,64 637 PB
51 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 129 01:24:12 5,63 636
52 Gašperiková Andrea cz TeddyBeer team 126 01:24:33 5,61 633
53 Stryková Tereza cz STRYK team 124 01:25:17 5,56 628
54 Garbová Sandy cz Jahůdky 121 01:27:28 5,42 612
55 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 117 01:27:49 5,40 609 PB
56 Svrčinová Lenka cz 114 01:53:00 4,19 474
57 Skuplíková Ladislava cz SK Plíce Skuplice 113 01:53:00 4,19 474
58 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 112 chodec
58 Hellemannová Lenka cz 112 chodec
58 Klasová Michala cz Beskydské střely 112 chodec
58 Kaděrová Veronika cz DYNEDGAR 112 chodec
58 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 112 chodec
58 Petrová Lenka cz 112 chodec
58 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 112 chodec
58 Staňková Tereza cz 112 chodec
58 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 112 chodec
58 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 112 chodec
58 Franerová Katarína cz Hujerovi 112 chodec
58 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 112 chodec
58 Šlachtová Ivana cz TOBI Sport Frenštát p.R. 112 chodec
58 Martausová Vlasta cz Tři křížky 112 chodec
58 Franerová Viktorie cz Hujerovi 112 chodec
58 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 112 chodec
58 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 112 chodec
58 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 112 chodec
58 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 112 chodec
58 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 112 chodec
58 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 112 chodec
58 Franerová Míša cz Hujerovi 112 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...