Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2019, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
61 km/h

Porovnat s etapou 2.12.2018 | 14.1.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:39:50 10,24 1.222 PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:40:28 10,08 1.202 CR PB
3 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 440 00:40:50 9,99 1.192
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:40:51 9,99 1.191 PB
5 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 432 00:41:16 9,89 1.179 PB
6 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 430 00:41:24 9,86 1.175 PB
7 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 428 00:41:52 9,75 1.162 PB
8 Causidis Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 426 00:42:13 9,66 1.153
9 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 424 00:42:28 9,61 1.146
10 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 422 00:42:34 9,58 1.143
11 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:42:44 9,55 1.139
12 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 419 00:44:13 9,23 1.100 PB
13 Kovář Roman cz AVA 418 00:44:26 9,18 1.095
14 Košut Lukáš cz Jahůdky 417 00:44:28 9,18 1.094 PB
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 416 00:44:37 9,14 1.091 PB
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:44:39 9,14 1.090 PB
17 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:44:46 9,11 1.087 PB
18 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 413 00:44:47 9,11 1.087
19 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 412 00:44:49 9,10 1.086
20 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 411 00:46:14 8,82 1.052
21 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 410 00:46:21 8,80 1.050
22 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 409 00:46:48 8,72 1.040
23 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 408 00:47:03 8,67 1.034 PB
24 Drechsel Danny cz PATAGONIA 407 00:47:05 8,67 1.033
25 Turek Martin cz AC Sparta Praha 406 00:47:15 8,63 1.030
26 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 405 00:47:17 8,63 1.029
27 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 404 00:47:20 8,62 1.028 PB
28 Košut Filip cz Jahůdky 403 00:47:25 8,60 1.026 PB
29 Wita Jan cz Team LightBIKE 402 00:47:29 8,59 1.025 CR PB
30 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 401 00:47:35 8,57 1.023
31 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 400 00:47:47 8,54 1.018
32 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 399 00:47:49 8,53 1.018 PB
33 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:48:01 8,50 1.013
34 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 397 00:48:12 8,46 1.010
35 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 396 00:48:14 8,46 1.009 PB
36 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 395 00:48:19 8,44 1.007
37 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 394 00:48:22 8,44 1.006
38 Kimla Jan cz Olympáci 393 00:48:24 8,43 1.005
39 Sejkora David cz X-Trail Orlová 392 00:48:26 8,42 1.005 PB
40 Vlach Martin cz 391 00:48:30 8,41 1.003
41 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 389 00:49:02 8,32 992
42 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 388 00:49:07 8,31 991 PB
43 Řepa Vojtěch cz 387 00:49:10 8,30 990
44 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 386 00:49:14 8,29 988 PB
45 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 385 00:49:27 8,25 984
46 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 384 00:49:33 8,23 982 PB
47 Lachnit Jan cz AVA 382 00:49:54 8,18 975
48 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 380 00:50:03 8,15 972 PB
49 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 379 00:50:05 8,15 972 PB
50 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 378 00:50:09 8,14 970
51 Konvička Adam cz 377 00:50:12 8,13 969 PB
52 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 376 00:50:19 8,11 967
53 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 375 00:50:26 8,09 965
54 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 374 00:50:27 8,09 965
55 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 373 00:50:38 8,06 961
56 Šindelek Daniel cz Olympáci 372 00:50:42 8,05 960 PB
57 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 371 00:50:47 8,03 958
58 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 370 00:50:53 8,02 956
59 Škrabánek Petr cz Jump Sport 369 00:50:58 8,01 955
60 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 368 00:51:02 7,99 953
61 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 367 00:51:08 7,98 952 CR
62 Frank Pavel cz AVA 366 00:51:12 7,97 950 PB
63 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 365 00:51:27 7,93 946
64 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 364 00:51:28 7,93 945
65 Bajtek Rostislav cz BsvČT 363 00:51:32 7,92 944
66 Lauterbach David cz Tymphany 362 00:51:38 7,90 942 PB
67 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 361 00:51:43 7,89 941
68 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 360 00:51:45 7,88 940
69 Matulů Víťa cz Modrý gang 359 00:51:51 7,87 938
70 Gula Roman cz Tymphany 358 00:51:54 7,86 938 PB
71 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 357 00:52:00 7,85 936
72 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 356 00:52:00 7,85 936
73 Levinský Lukáš cz Matrix Team 355 00:52:01 7,84 935
74 Hořínek Martin cz Iz 40,31 354 00:52:05 7,83 934
75 Výduch Luděk cz Tři křížky 353 00:52:08 7,83 933 PB
76 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 352 00:52:13 7,81 932 PB
77 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 351 00:52:16 7,81 931
78 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 350 00:52:17 7,80 931
79 Mazur Martin cz Jump Sport 349 00:52:18 7,80 930 PB
80 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 348 00:52:19 7,80 930
81 Misiarz Petr cz Trek 1324 347 00:52:21 7,79 930
82 Smékal Venca cz SK Černé plíce 345 00:52:41 7,74 924
83 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 344 00:52:43 7,74 923 PB
84 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 342 00:53:00 7,70 918
85 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 341 00:53:07 7,68 916 PB
86 Goláň Josef cz Gogy Team 340 00:53:09 7,68 916
87 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 339 00:53:15 7,66 914 PB
88 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 338 00:53:18 7,65 913 PB
89 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 337 00:53:32 7,62 909 PB
90 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 336 00:53:34 7,62 908 PB
91 Němec Jakub cz Team International!!! 334 00:53:40 7,60 907
92 Bílek Petr cz Cyp & Dale 333 00:53:55 7,57 903
93 Kaluža Luboš cz Jahůdky 332 00:53:56 7,56 902
94 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 331 00:53:57 7,56 902
95 Černoch Ondřej cz Tymphany 330 00:53:58 7,56 902
96 Kundrát Pavel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 329 00:54:00 7,56 901
97 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 328 00:54:01 7,55 901 PB
98 Collen Malcolm gb Team International!!! 327 00:54:05 7,54 900 PB
99 Skorčík Ján sk CK Turzovka 326 00:54:09 7,53 899
100 Wita Radim cz Team LightBIKE 325 00:54:11 7,53 898 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...