Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2019, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
61 km/h

Porovnat s etapou 2.12.2018 | 14.1.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:39:50 10,24 1.222 PB
2 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 440 00:40:50 9,99 1.192
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:40:51 9,99 1.191 PB
4 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 432 00:41:16 9,89 1.179 PB
5 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 430 00:41:24 9,86 1.175 PB
6 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 428 00:41:52 9,75 1.162 PB
7 Causidis Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 426 00:42:13 9,66 1.153
8 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 422 00:42:34 9,58 1.143
9 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 419 00:44:13 9,23 1.100 PB
10 Košut Lukáš cz Jahůdky 417 00:44:28 9,18 1.094 PB
11 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:44:39 9,14 1.090 PB
12 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:44:46 9,11 1.087 PB
13 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 413 00:44:47 9,11 1.087
14 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 412 00:44:49 9,10 1.086
15 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 411 00:46:14 8,82 1.052
16 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 410 00:46:21 8,80 1.050
17 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 408 00:47:03 8,67 1.034 PB
18 Drechsel Danny cz PATAGONIA 407 00:47:05 8,67 1.033
19 Turek Martin cz AC Sparta Praha 406 00:47:15 8,63 1.030
20 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 405 00:47:17 8,63 1.029
21 Košut Filip cz Jahůdky 403 00:47:25 8,60 1.026 PB
22 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 400 00:47:47 8,54 1.018
23 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 399 00:47:49 8,53 1.018 PB
24 Kimla Jan cz Olympáci 393 00:48:24 8,43 1.005
25 Vlach Martin cz 391 00:48:30 8,41 1.003
26 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 389 00:49:02 8,32 992
27 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 388 00:49:07 8,31 991 PB
28 Řepa Vojtěch cz 387 00:49:10 8,30 990
29 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 386 00:49:14 8,29 988 PB
30 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 385 00:49:27 8,25 984
31 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 384 00:49:33 8,23 982 PB
32 Lachnit Jan cz AVA 382 00:49:54 8,18 975
33 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 380 00:50:03 8,15 972 PB
34 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 379 00:50:05 8,15 972 PB
35 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 378 00:50:09 8,14 970
36 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 373 00:50:38 8,06 961
37 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 371 00:50:47 8,03 958
38 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 370 00:50:53 8,02 956
39 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 365 00:51:27 7,93 946
40 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 364 00:51:28 7,93 945
41 Bajtek Rostislav cz BsvČT 363 00:51:32 7,92 944
42 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 357 00:52:00 7,85 936
43 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 356 00:52:00 7,85 936
44 Hořínek Martin cz Iz 40,31 354 00:52:05 7,83 934
45 Výduch Luděk cz Tři křížky 353 00:52:08 7,83 933 PB
46 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 351 00:52:16 7,81 931
47 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 350 00:52:17 7,80 931
48 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 348 00:52:19 7,80 930
49 Smékal Venca cz SK Černé plíce 345 00:52:41 7,74 924
50 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 344 00:52:43 7,74 923 PB
51 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 341 00:53:07 7,68 916 PB
52 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 337 00:53:32 7,62 909 PB
53 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 336 00:53:34 7,62 908 PB
54 Němec Jakub cz Team International!!! 334 00:53:40 7,60 907
55 Kaluža Luboš cz Jahůdky 332 00:53:56 7,56 902
56 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 331 00:53:57 7,56 902
57 Černoch Ondřej cz Tymphany 330 00:53:58 7,56 902
58 Kundrát Pavel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 329 00:54:00 7,56 901
59 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 328 00:54:01 7,55 901 PB
60 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 323 00:54:20 7,51 896
61 Schüler Petr cz Tři křížky 322 00:54:24 7,50 894
62 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 320 00:54:31 7,48 893
63 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 317 00:54:37 7,47 891
64 Pražák Petr cz Iz 40,31 316 00:54:47 7,45 888
65 Pavlík Jan cz Racing Olešná 312 00:55:13 7,39 881 PB
66 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 309 00:55:28 7,36 877
67 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 307 00:55:34 7,34 876
68 Petr Michal cz TOBI Sport Frenštát p.R. 306 00:55:42 7,32 874
69 Vojtek Jan cz 305 00:55:48 7,31 872
70 Skřízala Martin cz RUN99 Havířov 303 00:55:51 7,31 871
71 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 302 00:55:53 7,30 871
72 Vitoch Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 296 00:56:20 7,24 864
73 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 295 00:56:23 7,24 863
74 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 294 00:56:26 7,23 862
75 Indruch Lukáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 293 00:56:38 7,20 859
76 Richter Ondřej cz AVA 292 00:56:44 7,19 858
77 Kimla Martin cz Olympáci 291 00:56:51 7,18 856
78 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 290 00:56:55 7,17 855
79 Valušek Jan cz Team LightBIKE 289 00:56:57 7,16 854
80 Marosz Vojtěch cz Jahůdky 287 00:57:06 7,15 852
81 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 283 00:57:20 7,12 849
82 Roman Jan cz Forever Alone 282 00:57:23 7,11 848
83 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 280 00:57:32 7,09 846
84 Sladomel Petr cz Jahůdky 278 00:57:34 7,09 845
85 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 277 00:57:35 7,09 845
86 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 276 00:57:38 7,08 844
87 Rybiář Michal cz Karpatrio 274 00:57:46 7,06 842
88 Sulitka Jaroslav sk 273 00:57:47 7,06 842
89 Kuś Adam cz 271 00:58:02 7,03 838
90 Pivoňka Denis cz 270 00:58:04 7,03 838
91 Kvarda Roman cz Racing Olešná 269 00:58:06 7,02 838 PB
92 Valečko Jan cz Název nejasný! 268 00:58:09 7,02 837
93 Kováček Stanislav cz MK Seitl Ostrava 266 00:58:15 7,00 835
94 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 262 00:58:23 6,99 833 PB
95 Bocek Jiří cz Jahůdky 259 00:58:30 6,97 832
96 Děcký Aleš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 257 00:58:39 6,96 830 PB
97 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 256 00:58:40 6,95 829
98 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 254 00:58:47 6,94 828
99 Teuchner Dan cz 253 00:58:49 6,94 827
100 Sabela David cz 249 00:59:10 6,90 822
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...