Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2019, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
61 km/h

Porovnat s etapou 2.12.2018 | 14.1.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 445 00:40:28 10,08 1.202 CR PB
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 424 00:42:28 9,61 1.146
3 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:42:44 9,55 1.139
4 Kovář Roman cz AVA 418 00:44:26 9,18 1.095
5 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 409 00:46:48 8,72 1.040
6 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 404 00:47:20 8,62 1.028 PB
7 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 401 00:47:35 8,57 1.023
8 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:48:01 8,50 1.013
9 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 397 00:48:12 8,46 1.010
10 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 396 00:48:14 8,46 1.009 PB
11 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 395 00:48:19 8,44 1.007
12 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 394 00:48:22 8,44 1.006
13 Sejkora David cz X-Trail Orlová 392 00:48:26 8,42 1.005 PB
14 Konvička Adam cz 377 00:50:12 8,13 969 PB
15 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 376 00:50:19 8,11 967
16 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 375 00:50:26 8,09 965
17 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 374 00:50:27 8,09 965
18 Lauterbach David cz Tymphany 362 00:51:38 7,90 942 PB
19 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 360 00:51:45 7,88 940
20 Matulů Víťa cz Modrý gang 359 00:51:51 7,87 938
21 Gula Roman cz Tymphany 358 00:51:54 7,86 938 PB
22 Levinský Lukáš cz Matrix Team 355 00:52:01 7,84 935
23 Mazur Martin cz Jump Sport 349 00:52:18 7,80 930 PB
24 Misiarz Petr cz Trek 1324 347 00:52:21 7,79 930
25 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 342 00:53:00 7,70 918
26 Goláň Josef cz Gogy Team 340 00:53:09 7,68 916
27 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 339 00:53:15 7,66 914 PB
28 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 338 00:53:18 7,65 913 PB
29 Skorčík Ján sk CK Turzovka 326 00:54:09 7,53 899
30 Wita Radim cz Team LightBIKE 325 00:54:11 7,53 898 PB
31 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 324 00:54:13 7,53 898
32 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 318 00:54:37 7,47 891
33 Oswald Pavel cz Matrix Team 313 00:55:10 7,40 882
34 Waloszek Vlastislav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 311 00:55:15 7,38 881
35 Rada Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 304 00:55:49 7,31 872 PB
36 Tišl Mirek cz 301 00:55:56 7,29 870 PB
37 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 297 00:56:17 7,25 865
38 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 286 00:57:07 7,14 852
39 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 285 00:57:16 7,12 850
40 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 281 00:57:25 7,11 847
41 Vančura Martin cz KKZ 275 00:57:42 7,07 843
42 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 265 00:58:18 7,00 835 PB
43 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 264 00:58:20 6,99 834
44 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 261 00:58:25 6,98 833
45 Kvíčala Tomáš cz Team LightBIKE 260 00:58:27 6,98 833 PB
46 Jirka Kuba cz Abadzikra 252 00:58:50 6,93 827
47 Kulčák Tomáš cz Trinutka 251 00:59:05 6,91 824
48 Janas Karel cz Porubští Rafani 250 00:59:08 6,90 823
49 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 243 00:59:28 6,86 818
50 Fagan Neil ie Team International!!! 242 00:59:29 6,86 818 PB
51 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 234 00:59:50 6,82 813
52 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 229 01:00:01 6,80 811 PB
53 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 227 01:00:09 6,78 809
54 Benesz Radomir cz lepus.cz 226 01:00:12 6,78 808
55 Magdon Roman cz Duke Corporation 224 01:00:22 6,76 806
56 Jasiok Lumír cz Trek 1324 220 01:00:41 6,72 802 PB
57 Morong Libor cz Beskydské Bestie 219 01:00:52 6,70 799 PB
58 Štěpán Miroslav cz 209 01:01:55 6,59 786
59 Kývala David cz DaveDino 208 01:01:56 6,59 786
60 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 206 01:02:00 6,58 785 PB
61 Harabiš Radim vk SK Valašského království 205 01:02:05 6,57 784
62 Slíva Marek cz SK Lapačka 195 01:03:00 6,48 772
63 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 194 01:03:01 6,47 772
64 Reček Petr cz SK Černé plíce 188 01:03:14 6,45 770
65 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 185 01:03:40 6,41 764
66 Steller Jarda cz 182 01:03:58 6,38 761
67 Kopýtko Michal cz runningman71 180 01:04:15 6,35 757
68 Hrnčárek Martin cz 179 01:04:24 6,34 756 PB
69 Tomčík Petr cz BR2DY 177 01:04:39 6,31 753 PB
70 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 172 01:05:03 6,27 748 PB
71 Skopal Rostislav cz VZS Ostrava 171 01:05:05 6,27 748
72 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 165 01:05:22 6,24 744
73 Raszka Zdeněk cz Tymphany 154 01:06:06 6,17 736
74 Zamazal Patrik cz MOUNTAINTIME team Aropec 139 01:08:24 5,96 711
75 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 121 01:11:58 5,67 676
76 Kotek Jiří cz runningman71 118 01:12:19 5,64 673
77 Hruboš Michal sk 117 01:12:21 5,64 673
78 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 99 01:16:43 5,32 634
79 Matula Vít cz synci z Kateřinek 94 01:21:37 5,00 596
80 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 86 chodec
80 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 86 chodec
80 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 86 chodec
80 Homola Filip cz VZS Ostrava 86 chodec
80 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 86 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...