Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2019, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
61 km/h

Porovnat s etapou 2.12.2018 | 14.1.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 390 00:48:42 8,38 999 CR PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 383 00:49:37 8,22 981
3 Galaczova Eva cz Splašení goroli 381 00:50:01 8,16 973
4 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 346 00:52:26 7,78 928 PB
5 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 343 00:52:57 7,71 919
6 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 335 00:53:37 7,61 908 PB
7 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 321 00:54:28 7,49 893
8 Mrůzková Hana cz Extreme sport club Selnik 314 00:55:09 7,40 882
9 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 310 00:55:25 7,36 878
10 Kuklová Andrea cz Team LightBIKE 299 00:56:03 7,28 868
11 Delingerová Marie cz AVA 298 00:56:06 7,27 867
12 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 255 00:58:45 6,94 828
13 Piechowicz Kateřina cz AVA 245 00:59:17 6,88 821 PB
14 Linhartová Andrea cz Atletický klub Emila Zátopka… 232 00:59:53 6,81 813
15 Dreslerová Aneta cz 230 01:00:00 6,80 811
16 Michalová Radmila cz Matrix Team 228 01:00:04 6,79 810 PB
17 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 225 01:00:17 6,77 807
18 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 222 01:00:32 6,74 804
19 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 221 01:00:38 6,73 803
20 Dvořáková Jitka cz MH bike - někdy prostě musíš 214 01:01:26 6,64 792
21 Boháč Petra cz Team LightBIKE 211 01:01:41 6,61 789 PB
22 Šubová Kamila cz Beskydští Čerti 200 01:02:21 6,54 780 PB
23 Gemelová Monika cz KILPI RACING TEAM 198 01:02:54 6,49 774
24 Matušková Iveta cz DIGISFERA 197 01:02:55 6,48 773
25 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 193 01:03:05 6,47 771 PB
26 Ptašková Adéla cz Fklidu 191 01:03:08 6,46 771
27 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 187 01:03:18 6,45 769 PB
28 Dirnerová Alžběta cz AVA 183 01:03:54 6,38 762
29 Martynková Marcela cz BsvČT 181 01:04:13 6,35 758
30 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 178 01:04:26 6,33 755 PB
31 Siváková Kateřina cz 173 01:04:59 6,28 749
32 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 168 01:05:10 6,26 747 CR PB
33 Zechová Kateřina cz Team LightBIKE 167 01:05:13 6,26 746
34 Dubcová Anna cz Team Forman Cinelli 163 01:05:31 6,23 743
35 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 162 01:05:39 6,21 741
36 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 161 01:05:41 6,21 741
37 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 159 01:05:45 6,21 740
38 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 158 01:05:51 6,20 739 PB
39 Břusková Kateřina cz DYNEDGAR 156 01:06:00 6,18 737 PB
40 Říhová Blanka cz 155 01:06:03 6,18 737 PB
41 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 150 01:06:19 6,15 734 PB
42 Sikorová Dagmar cz X-Trail Orlová 149 01:06:32 6,13 731
43 Paříková Eva cz VZS Ostrava 147 01:06:55 6,10 727
44 Ličková Nikola cz 145 01:07:01 6,09 726
45 Garbová Sandy cz Jahůdky 144 01:07:42 6,03 719
46 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 142 01:07:47 6,02 718
47 Orlitová Tereza cz 132 01:10:13 5,81 693
48 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 128 01:10:44 5,77 688
49 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 127 01:10:45 5,77 688
50 Wronová Eva cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 124 01:11:25 5,71 681 PB
51 Stoklásková Pavla cz BsvČT 123 01:11:27 5,71 681 PB
52 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 120 01:12:00 5,67 676
53 Fenclová Alena cz RUN99 Havířov 119 01:12:13 5,65 674
54 Stachová Michaela cz PřeciFyzio 116 01:12:53 5,60 668
55 Gašperiková Andrea cz TeddyBeer team 115 01:13:01 5,59 666 PB
56 Drobišová Jana cz Trek 1324 114 01:13:07 5,58 666 PB
57 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 113 01:13:17 5,57 664
58 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 112 01:13:29 5,55 662 PB
59 Hönischová Henrieta sk BR2DY 111 01:13:32 5,55 662 PB
60 Stryková Tereza cz STRYK team 109 01:13:50 5,53 659 PB
61 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 108 01:13:54 5,52 658 PB
62 Martina Kahánková cz 107 01:14:01 5,51 657
63 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 106 01:14:50 5,45 650
64 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 104 01:15:30 5,40 645
65 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 102 01:15:53 5,38 641
66 Matisová Michaela cz BsvČT 101 01:16:16 5,35 638
67 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 100 01:16:36 5,33 635
68 Poláková Tereza cz Extreme sport club Selnik 98 01:17:24 5,27 629
69 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 97 01:18:52 5,17 617
70 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 96 01:19:11 5,15 615
71 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 93 01:22:13 4,96 592
72 Kubánková Kateřina cz 92 01:22:15 4,96 592
73 Bartalosová Věra cz 91 01:24:33 4,83 576
74 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 90 01:26:54 4,70 560
75 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 88 01:27:23 4,67 557
76 Jadvidžáková Iveta cz 87 01:38:03 4,16 496
77 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 86 chodec
77 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 86 chodec
77 Opolkova Dagmar cz 86 chodec
77 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 86 chodec
77 Gromusova Alexandra cz Vsacan Tour Vsetín 86 chodec
77 Chýlková Patricie cz Růžový gang 86 chodec
77 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 86 chodec
77 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 86 chodec
77 Staňková Tereza cz 86 chodec
77 Kollarczyková Monika cz BsvČT 86 chodec
77 Franerová Katarína cz Hujerovi 86 chodec
77 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 86 chodec
77 Šimčíková Petra cz Tři křížky 86 chodec
77 Franerová Viktorie cz Hujerovi 86 chodec
77 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 86 chodec
77 Carbolová Denisa cz Beskydští Čerti 86 chodec
77 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 86 chodec
77 Matejková Gabriela cz 86 chodec
77 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 86 chodec
77 Drhová Marie cz SK ZaFaR Frenštát p.R 86 chodec
77 Franerová Míša cz Hujerovi 86 chodec
77 Jasioková Jana cz Trek 1324 86 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...