Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2019, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 8.2.2020 | 10.2.2019 | 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:37:17
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 377 00:57:44 8,31 958 CR PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 375 00:57:56 8,29 955
3 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 345 01:00:38 7,92 912
4 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 341 01:00:59 7,87 907 PB
5 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 332 01:01:35 7,79 898
6 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 310 01:03:45 7,53 868
7 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 308 01:03:53 7,51 866
8 Kuklová Andrea cz Team LightBIKE 295 01:05:40 7,31 842
9 Piechowicz Kateřina cz AVA 271 01:07:06 7,15 824 PB
10 Haltof Ewa cz Jahůdky 264 01:07:47 7,08 816
11 Michalová Radmila cz Matrix Team 257 01:08:21 7,02 809 PB
12 Lokajíčková Klára cz KILPI RACING TEAM 255 01:08:37 7,00 806
13 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 240 01:10:49 6,78 781 CR PB
14 Dreslerová Aneta cz 237 01:10:59 6,76 779
15 Boháč Petra cz Team LightBIKE 233 01:11:39 6,70 772
16 Hellemannová Lenka cz 229 01:12:10 6,65 767
17 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 223 01:12:27 6,63 764 PB
18 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 221 01:12:32 6,62 763
19 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 216 01:13:08 6,56 756
20 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 212 01:13:20 6,55 754 PB
21 Gemelová Monika cz KILPI RACING TEAM 209 01:13:33 6,53 752
22 Siváková Kateřina cz 206 01:13:37 6,52 751 PB
23 Matušková Iveta cz DIGISFERA 205 01:13:39 6,52 751
24 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 204 01:13:43 6,51 750
25 Dirnerová Alžběta cz AVA 203 01:13:49 6,50 749
26 Pražáková Anežka cz Růžový gang 201 01:14:18 6,46 745
27 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 200 01:14:38 6,43 741 PB
28 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 194 01:15:06 6,39 737 CR PB
29 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 187 01:15:49 6,33 730 PB
30 Dvořáková Jitka cz MH bike - někdy prostě musíš 186 01:15:52 6,33 729
31 Ličková Nikola cz 185 01:16:36 6,27 722
32 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 182 01:16:52 6,24 720
33 Carbolová Denisa cz Beskydští Čerti 181 01:16:55 6,24 719
34 Říhová Blanka cz 178 01:17:09 6,22 717 PB
35 Paříková Eva cz VZS Ostrava 177 01:17:18 6,21 716
36 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 176 01:17:46 6,17 711
37 Martynková Marcela cz BsvČT 172 01:18:21 6,13 706
38 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 170 01:18:53 6,08 701 PB
39 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 169 01:18:56 6,08 701
40 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 167 01:19:33 6,03 695 PB
41 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 162 01:20:14 5,98 689 PB
42 Poláková Tereza cz Extreme sport club Selnik 161 01:20:17 5,98 689 PB
43 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 159 01:20:25 5,97 688
44 Kollarczyková Monika cz BsvČT 156 01:21:13 5,91 681 PB
45 Břusková Kateřina cz DYNEDGAR 154 01:22:15 5,84 673 PB
46 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 152 01:22:47 5,80 668
47 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 148 01:24:02 5,71 658
48 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 145 01:24:15 5,70 657
49 Stryková Tereza cz STRYK team 143 01:24:31 5,68 655
50 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 140 01:26:25 5,55 640
51 Hönischová Henrieta sk BR2DY 139 01:26:32 5,55 639
52 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 138 01:28:05 5,45 628 PB
53 Martina Kahánková cz 137 01:28:44 5,41 623
54 Wronová Eva cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 136 01:29:00 5,39 622
55 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 135 01:29:31 5,36 618
56 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 133 01:30:34 5,30 611
57 Fenclová Alena cz RUN99 Havířov 132 01:32:01 5,22 601
58 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 131 01:33:05 5,16 594
59 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 129 01:35:20 5,03 580
60 Lauterbachová Jana cz Tymphany 128 01:37:07 4,94 570
61 Bartalosová Věra cz 127 01:39:33 4,82 556
62 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 125 01:47:44 4,46 513
63 Gollová Lenka cz HUHU Mega Racing Team 124 chodec
63 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 124 chodec
63 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 124 chodec
63 Opolkova Dagmar cz 124 chodec
63 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 124 chodec
63 Gromusova Alexandra cz Vsacan Tour Vsetín 124 chodec
63 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 124 chodec
63 Petrová Lenka cz 124 chodec
63 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 124 chodec
63 Staňková Tereza cz 124 chodec
63 Franerová Katarína cz Hujerovi 124 chodec
63 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 124 chodec
63 Šimčíková Petra cz Tři křížky 124 chodec
63 Martausová Vlasta cz Tři křížky 124 chodec
63 Franerová Viktorie cz Hujerovi 124 chodec
63 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 124 chodec
63 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 124 chodec
63 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 124 chodec
63 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 124 chodec
63 Drhová Marie cz SK ZaFaR Frenštát p.R 124 chodec
63 Jasioková Jana cz Trek 1324 124 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...