Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2019, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 19:33:53
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 450 00:29:42 7,47 1.341
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:29:48 7,45 1.337
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:29:59 7,40 1.329
4 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:30:07 7,37 1.323
5 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 432 00:30:29 7,28 1.307
6 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 430 00:30:30 7,28 1.306
7 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 428 00:30:50 7,20 1.292 PB
8 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 426 00:30:51 7,20 1.291 PB
9 Košut Lukáš cz Jahůdky 424 00:31:50 6,97 1.252 PB
10 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 422 00:31:54 6,96 1.249
11 Skokan Dominik cz Jahůdky 420 00:32:41 6,79 1.219
12 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 419 00:32:44 6,78 1.217
13 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 418 00:32:57 6,74 1.209 PB
14 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 417 00:33:17 6,67 1.197 PB
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 416 00:33:28 6,63 1.190
16 Kovář Roman cz AVA 415 00:33:36 6,61 1.186
17 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 414 00:33:36 6,61 1.186
18 Turek Martin cz AC Sparta Praha 413 00:33:44 6,58 1.181 PB
19 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:34:11 6,49 1.165
20 Drechsel Danny cz PATAGONIA 411 00:34:25 6,45 1.158
21 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 410 00:34:25 6,45 1.158
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 409 00:34:32 6,43 1.154
23 Košut Filip cz Jahůdky 408 00:34:33 6,43 1.153 PB
24 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 407 00:34:39 6,41 1.150
25 Ručka Richard cz Jump Sport 406 00:34:39 6,41 1.150
26 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 405 00:34:44 6,39 1.147 PB
27 Sejkora David cz X-Trail Orlová 404 00:35:10 6,31 1.133 PB
28 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 403 00:35:11 6,31 1.132
29 Hortóbagyiová Eszter sk Manín Považská Bystrica 402 00:35:16 6,29 1.130 CR
29 Hortóbagyiová Eszter sk Manín Považská Bystrica 402 00:35:16 6,29 1.130
30 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 401 00:35:23 6,27 1.126
31 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:35:25 6,27 1.125
32 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 399 00:35:30 6,25 1.122
33 Valošek Jan cz 398 00:35:33 6,24 1.121
34 Kučera Roman cz Team LightBIKE 397 00:35:38 6,23 1.118
35 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 396 00:35:40 6,22 1.117
36 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 395 00:35:40 6,22 1.117 PB
37 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 394 00:35:42 6,22 1.116
38 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:35:44 6,21 1.115
39 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 392 00:35:44 6,21 1.115
40 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 391 00:35:53 6,19 1.110 PB
41 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 390 00:36:14 6,13 1.100 CR
42 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 389 00:36:27 6,09 1.093
43 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 388 00:36:28 6,09 1.093 PB
44 Wita Jan cz Team LightBIKE 387 00:36:29 6,08 1.092 PB
45 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 386 00:36:31 6,08 1.091 CR PB
46 Kimla Jan cz Olympáci 385 00:36:33 6,07 1.090
47 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 384 00:36:50 6,03 1.082
48 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 383 00:36:57 6,01 1.078
49 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 382 00:36:58 6,01 1.078
50 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 381 00:37:03 5,99 1.075
51 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 380 00:37:05 5,99 1.074
52 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 379 00:37:07 5,98 1.073
53 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 378 00:37:13 5,97 1.070
54 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 377 00:37:16 5,96 1.069
55 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 376 00:37:18 5,95 1.068
56 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 375 00:37:21 5,94 1.067
57 Kaluža Luboš cz Jahůdky 374 00:37:22 5,94 1.066
58 Odborný Marek cz Team Forman Cinelli 373 00:37:25 5,93 1.065
59 Hořínek Martin cz Iz 40,31 372 00:37:25 5,93 1.065 PB
60 Levinský Lukáš cz Matrix Team 371 00:37:32 5,91 1.061
61 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 370 00:37:35 5,91 1.060
62 Škrabánek Petr cz Jump Sport 369 00:37:43 5,89 1.056
63 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 368 00:37:58 5,85 1.049
64 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 367 00:38:00 5,84 1.048
65 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 366 00:38:04 5,83 1.047
66 Bajtek Rostislav cz BsvČT 365 00:38:06 5,83 1.046
67 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 364 00:38:15 5,80 1.042
68 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 363 00:38:18 5,80 1.040
69 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 362 00:38:20 5,79 1.039
70 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 361 00:38:25 5,78 1.037 PB
71 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 360 00:38:26 5,78 1.037
72 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 359 00:38:28 5,77 1.036
73 Misiarz Petr cz Trek 1324 358 00:38:33 5,76 1.033 PB
74 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 357 00:38:33 5,76 1.033 PB
75 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 356 00:38:33 5,76 1.033 PB
76 Lauterbach David cz Tymphany 355 00:38:47 5,72 1.027 PB
78 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 353 00:38:49 5,72 1.026
79 Pupík Pavel cz 352 00:38:52 5,71 1.025
80 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 351 00:38:54 5,71 1.024
81 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 350 00:38:54 5,71 1.024
82 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 349 00:38:59 5,69 1.022
83 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 348 00:39:02 5,69 1.021
84 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 347 00:39:04 5,68 1.020
85 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 346 00:39:07 5,68 1.018 PB
86 Frank Pavel cz AVA 345 00:39:14 5,66 1.015 PB
87 Vojtek Jan cz 344 00:39:14 5,66 1.015
88 Velebil Lukáš cz Matrix Team 343 00:39:14 5,66 1.015 PB
89 Belej David cz ŠANTÁNEK 342 00:39:17 5,65 1.014
90 Mazur Martin cz Jump Sport 341 00:39:19 5,65 1.013
91 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 340 00:39:20 5,64 1.013
92 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 339 00:39:22 5,64 1.012 PB
93 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 338 00:39:23 5,64 1.012
94 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 337 00:00:00
95 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 336 00:39:30 5,62 1.009
96 Gula Roman cz Tymphany 335 00:39:32 5,62 1.008 PB
97 Roman Jan cz Forever Alone 334 00:39:33 5,61 1.007
98 Matejovič Daniel cz RUN99 Havířov 333 00:39:38 5,60 1.005
99 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 332 00:39:42 5,59 1.004
100 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 331 00:39:48 5,58 1.001
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...