Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2019, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:33:53
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 450 00:29:42 7,47 1.341
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:29:48 7,45 1.337
3 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:30:07 7,37 1.323
4 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 432 00:30:29 7,28 1.307
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 430 00:30:30 7,28 1.306
6 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 428 00:30:50 7,20 1.292 PB
7 Košut Lukáš cz Jahůdky 424 00:31:50 6,97 1.252 PB
8 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 422 00:31:54 6,96 1.249
9 Skokan Dominik cz Jahůdky 420 00:32:41 6,79 1.219
10 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 419 00:32:44 6,78 1.217
11 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 418 00:32:57 6,74 1.209 PB
12 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 414 00:33:36 6,61 1.186
13 Turek Martin cz AC Sparta Praha 413 00:33:44 6,58 1.181 PB
14 Drechsel Danny cz PATAGONIA 411 00:34:25 6,45 1.158
15 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 410 00:34:25 6,45 1.158
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 409 00:34:32 6,43 1.154
17 Košut Filip cz Jahůdky 408 00:34:33 6,43 1.153 PB
18 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 401 00:35:23 6,27 1.126
19 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:35:25 6,27 1.125
20 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 399 00:35:30 6,25 1.122
21 Valošek Jan cz 398 00:35:33 6,24 1.121
22 Kučera Roman cz Team LightBIKE 397 00:35:38 6,23 1.118
23 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 396 00:35:40 6,22 1.117
24 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 395 00:35:40 6,22 1.117 PB
25 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 394 00:35:42 6,22 1.116
26 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 388 00:36:28 6,09 1.093 PB
27 Kimla Jan cz Olympáci 385 00:36:33 6,07 1.090
28 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 383 00:36:57 6,01 1.078
29 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 382 00:36:58 6,01 1.078
30 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 381 00:37:03 5,99 1.075
31 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 379 00:37:07 5,98 1.073
32 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 377 00:37:16 5,96 1.069
33 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 376 00:37:18 5,95 1.068
34 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 375 00:37:21 5,94 1.067
35 Kaluža Luboš cz Jahůdky 374 00:37:22 5,94 1.066
36 Hořínek Martin cz Iz 40,31 372 00:37:25 5,93 1.065 PB
37 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 368 00:37:58 5,85 1.049
38 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 367 00:38:00 5,84 1.048
39 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 366 00:38:04 5,83 1.047
40 Bajtek Rostislav cz BsvČT 365 00:38:06 5,83 1.046
41 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 364 00:38:15 5,80 1.042
42 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 361 00:38:25 5,78 1.037 PB
43 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 356 00:38:33 5,76 1.033 PB
44 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 353 00:38:49 5,72 1.026
45 Pupík Pavel cz 352 00:38:52 5,71 1.025
46 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 349 00:38:59 5,69 1.022
47 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 348 00:39:02 5,69 1.021
48 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 346 00:39:07 5,68 1.018 PB
49 Vojtek Jan cz 344 00:39:14 5,66 1.015
50 Belej David cz ŠANTÁNEK 342 00:39:17 5,65 1.014
51 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 340 00:39:20 5,64 1.013
52 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 339 00:39:22 5,64 1.012 PB
53 Roman Jan cz Forever Alone 334 00:39:33 5,61 1.007
54 Matejovič Daniel cz RUN99 Havířov 333 00:39:38 5,60 1.005
55 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 332 00:39:42 5,59 1.004
56 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 331 00:39:48 5,58 1.001
57 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 327 00:39:54 5,56 998 PB
58 Valušek Jan cz Team LightBIKE 324 00:40:04 5,54 994
59 Volný Tomáš cz DYNEDGAR 323 00:40:07 5,53 993
60 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 322 00:40:16 5,51 989 PB
61 Rubeš Pavel cz SK Černé plíce 321 00:40:19 5,51 988
62 Pavlík Jan cz Racing Olešná 318 00:40:23 5,50 987
63 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 316 00:40:33 5,47 982
64 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 314 00:40:34 5,47 982
65 Rybiář Michal cz Karpatrio 313 00:40:40 5,46 980
66 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 312 00:40:43 5,45 978
67 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 310 00:40:46 5,45 977
68 Byrtus Ondřej cz CGB 307 00:41:01 5,41 971
69 Bocek Jiří cz Jahůdky 305 00:41:18 5,38 965
70 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 304 00:41:20 5,37 964 PB
71 Schüler Petr cz Tři křížky 302 00:41:28 5,35 961
72 Sulitka Jaroslav sk 297 00:41:39 5,33 957
73 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 294 00:41:44 5,32 955
74 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 293 00:41:47 5,31 953
75 Děcký Aleš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 292 00:42:12 5,26 944
76 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 288 00:42:23 5,24 940
77 Michalík Michal cz DYNEDGAR 286 00:42:24 5,24 940
78 Pražák Petr cz Iz 40,31 282 00:42:39 5,21 934
79 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 281 00:42:41 5,20 933
80 Kimla Martin cz Olympáci 280 00:42:49 5,18 930 PB
81 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 279 00:42:51 5,18 930 PB
82 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 278 00:42:56 5,17 928 PB
83 Černoch Ondřej cz Tymphany 277 00:43:00 5,16 927
84 Přibil Michal cz 274 00:43:10 5,14 923
85 Gruchala Vojtěch cz Team International!!! 270 00:43:17 5,13 920
86 Jaskiewicz Petr cz SK Černé plíce 263 00:43:54 5,06 908
87 Kaplan Jiří cz Trek 1324 256 00:44:32 4,99 895
88 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 254 00:44:40 4,97 892
89 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 251 00:45:01 4,93 885
90 Šimečka Petr cz 248 00:45:10 4,92 882
91 Londa Jiří cz SK Černé plíce 247 00:45:13 4,91 881
92 Richter Ondřej cz AVA 246 00:45:15 4,91 880
93 Číhal Daniel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 245 00:45:16 4,90 880
94 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 243 00:45:19 4,90 879 PB
95 Blažek Jaroslav cz AVA 233 00:45:52 4,84 869
96 Bartosz David cz Modrá myš 228 00:46:05 4,82 865
97 Němec Jan cz 227 00:46:12 4,81 862
98 Černý Filip cz 220 00:47:00 4,72 848
99 Sikora Lukas cz Modrá myš 189 00:49:42 4,47 802
100 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 187 00:50:07 4,43 795 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...