Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2019, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:33:53
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hortóbagyiová Eszter sk Manín Považská Bystrica 402 00:35:16 6,29 1.130 CR
2 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 386 00:36:31 6,08 1.091 CR PB
3 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 378 00:37:13 5,97 1.070
4 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 357 00:38:33 5,76 1.033 PB
5 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 350 00:38:54 5,71 1.024
6 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 326 00:40:00 5,55 996
7 Hovořáková Anna cz DIMENSE.CZ 315 00:40:34 5,47 982
8 Haltof Ewa cz Jahůdky 295 00:41:44 5,32 955
9 Michalová Radmila cz Matrix Team 276 00:43:02 5,16 926 PB
10 Piechowicz Kateřina cz AVA 266 00:43:48 5,07 910 PB
11 Davidová Romana cz Hasiči Kopřivnice 261 00:44:03 5,04 904 PB
12 Hellemannová Lenka cz 255 00:44:36 4,98 893
13 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 250 00:45:07 4,92 883 PB
14 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 242 00:45:21 4,90 879
15 Martynková Marcela cz BsvČT 241 00:45:24 4,89 878
16 Dirnerová Alžběta cz AVA 239 00:45:31 4,88 875
17 Matušková Iveta cz DIGISFERA 236 00:45:44 4,85 871
18 Kanocz Helena cz Team Forman Cinelli 229 00:46:03 4,82 865 PB
19 Linhartová Andrea cz Atletický klub Emila Zátopka… 218 00:47:04 4,72 846
20 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 216 00:47:15 4,70 843 PB
21 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 215 00:47:21 4,69 841 PB
22 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 213 00:47:32 4,67 838
23 Gemelová Monika cz KILPI RACING TEAM 211 00:47:39 4,66 836 PB
24 Carbolová Denisa cz Beskydští Čerti 207 00:47:57 4,63 831
25 Říhová Blanka cz 206 00:47:59 4,63 830
26 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 203 00:48:05 4,62 829
27 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 202 00:48:16 4,60 825 PB
28 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 201 00:48:19 4,59 825 PB
29 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 200 00:48:30 4,58 821 PB
30 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 198 00:48:51 4,54 816
31 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 197 00:48:52 4,54 815
32 Krutílková Petra cz Team Forman Cinelli 193 00:49:28 4,49 805
33 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 192 00:49:29 4,49 805
34 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 185 00:50:15 4,42 793 PB
35 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 183 00:50:20 4,41 792 PB
36 Kollarczyková Monika cz BsvČT 182 00:50:29 4,40 789 PB
37 Garbová Sandy cz Jahůdky 181 00:50:38 4,38 787
38 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 176 00:51:45 4,29 770
39 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 174 00:52:20 4,24 761
40 Kaděrová Veronika cz DYNEDGAR 173 00:52:31 4,23 759 PB
41 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 165 00:53:59 4,11 738 PB
42 Hönischová Henrieta sk BR2DY 164 00:54:11 4,10 735
43 Wronová Eva cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 163 00:54:19 4,09 733 PB
44 Klasová Michala cz Beskydské střely 162 00:54:21 4,08 733
45 Huračková Markéta cz CK FESO Petřvald 161 00:54:24 4,08 732
46 Nosková Kateřina cz Orlík Orlová 158 00:54:35 4,07 730
47 Stryková Tereza cz STRYK team 154 00:55:19 4,01 720
48 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 153 00:55:47 3,98 714
49 Lauterbachová Jana cz Tymphany 151 00:56:39 3,92 703
50 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 150 00:58:03 3,82 686
51 Matisová Michaela cz BsvČT 149 00:58:12 3,81 685
52 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 148 00:58:19 3,81 683
53 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 146 00:58:42 3,78 679
54 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 145 00:58:59 3,76 675
55 Fenclová Alena cz RUN99 Havířov 142 00:59:33 3,73 669
56 Kubánková Kateřina cz 141 00:59:56 3,70 665
57 Martausová Vlasta cz Tři křížky 138 01:07:16 3,30 592
58 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 137 01:11:28 3,11 557
59 Krutílková Kateřina cz Team Forman Cinelli 135 01:24:31 2,63 471
60 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 133 chodec
60 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 133 chodec
60 Opolkova Dagmar cz 133 chodec
60 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 133 chodec
60 Rajnochová Jana cz Splašení goroli 133 chodec
60 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 133 chodec
60 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 133 chodec
60 Stachová Michaela cz PřeciFyzio 133 chodec
60 Franerová Katarína cz Hujerovi 133 chodec
60 Šlachtová Ivana cz TOBI Sport Frenštát p.R. 133 chodec
60 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 133 chodec
60 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 133 chodec
60 Břusková Kateřina cz DYNEDGAR 133 chodec
60 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 133 chodec
60 Franerová Míša cz Hujerovi 133 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...