Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
14. 12. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
0 km/h

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:38:39
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 450 00:41:41 11,37 831
2 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 445 00:42:04 11,27 823 PB
3 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:42:16 11,21 819
4 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:42:33 11,14 814 PB
5 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 432 00:42:35 11,13 813 PB
6 Causidis Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 430 00:43:04 11,01 804
7 Horák Ondřej cz AVA 428 00:43:44 10,84 792
8 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 426 00:44:10 10,73 784
9 Zemaník Jan cz SALOMON-RUN 424 00:44:34 10,64 777
10 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 422 00:44:55 10,55 771 PB
11 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 420 00:45:27 10,43 762 PB
12 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 419 00:45:33 10,41 760 PB
13 Košut Lukáš cz Jahůdky 418 00:45:57 10,32 753 PB
14 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 417 00:46:02 10,30 752
15 Kovář Roman cz AVA 416 00:46:12 10,26 749
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:46:23 10,22 746
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:46:27 10,20 745
18 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 413 00:46:47 10,13 740 PB
19 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 412 00:47:13 10,04 733
20 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 411 00:47:25 10,00 730
21 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 410 00:47:37 9,95 727
22 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 409 00:47:45 9,93 725
23 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 408 00:48:17 9,82 717
24 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 407 00:48:21 9,80 716
25 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:48:26 9,79 715
26 Košut Filip cz Jahůdky 405 00:48:48 9,71 709 PB
27 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 404 00:48:53 9,70 708
28 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 403 00:48:58 9,68 707 PB
29 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 402 00:49:07 9,65 705 PB
30 Sejkora David cz X-Trail Orlová 401 00:49:11 9,64 704
31 Kimla Jan cz Olympáci 400 00:49:12 9,63 704 PB
32 Ručka Richard cz Jump Sport 399 00:49:29 9,58 700
33 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 398 00:49:41 9,54 697 CR PB
34 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 397 00:49:46 9,52 696 PB
35 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 396 00:50:20 9,42 688
36 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 395 00:50:31 9,38 685
37 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 394 00:50:42 9,35 683
38 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 393 00:50:46 9,34 682 PB
39 Lachnit Jan cz AVA 392 00:50:57 9,30 679
40 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 391 00:51:00 9,29 679 CR
41 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 390 00:51:02 9,29 678 PB
42 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 389 00:51:05 9,28 678 PB
43 Kučera Roman cz Team LightBIKE 388 00:51:07 9,27 677
44 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 387 00:51:11 9,26 676 PB
45 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 386 00:51:17 9,24 675
46 Hořínek Martin cz Iz 40,31 385 00:51:26 9,22 673 PB
47 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 384 00:51:38 9,18 670
48 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 383 00:51:41 9,17 670 PB
49 Mazur Martin cz Jump Sport 382 00:51:42 9,17 670
50 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 381 00:51:44 9,16 669 PB
51 Šindelek Daniel cz Olympáci 380 00:51:55 9,13 667
52 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 379 00:51:56 9,13 667 PB
53 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 378 00:51:58 9,12 666 PB
54 Škrabánek Petr cz Jump Sport 377 00:52:01 9,11 666
55 Kaluža Luboš cz Jahůdky 376 00:52:05 9,10 665
56 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 375 00:52:12 9,08 663
57 Ševčíková Petra cz JAPAsport.cz 374 00:52:13 9,08 663 PB
58 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 373 00:52:26 9,04 660
59 Swaczyna Patrik cz 372 00:52:31 9,03 659 PB
60 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 371 00:52:35 9,01 658 PB
61 Kala Jiří cz CK Příbram 370 00:52:44 8,99 657
62 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 369 00:52:50 8,97 655 PB
63 Velička Aleš cz Columbia Montrail 368 00:53:02 8,94 653
64 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 367 00:53:03 8,93 653
65 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 366 00:53:05 8,93 652
66 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 365 00:53:09 8,92 651
67 Levinský Lukáš cz Matrix Team 364 00:53:13 8,91 651
68 Pavlík Víťa cz Modrý gang 363 00:53:19 8,89 649
69 Konvička Adam cz 362 00:53:21 8,88 649 PB
70 Gula Roman cz Tymphany 361 00:53:24 8,88 648
71 Skorčík Ján sk CK Turzovka 360 00:53:41 8,83 645
72 Boris Radek cz ŠANTÁNEK 359 00:53:43 8,82 644
73 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 358 00:53:54 8,79 642
74 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 357 00:53:57 8,79 642
75 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 356 00:53:58 8,78 642 PB
76 Bajtek Rostislav cz BsvČT 355 00:54:00 8,78 641
77 Goláň Josef cz Gogy Team 354 00:54:03 8,77 641
78 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 353 00:54:09 8,75 639
79 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 352 00:54:13 8,74 639 PB
80 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 351 00:54:18 8,73 638 PB
81 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 350 00:54:20 8,72 637
82 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 349 00:54:28 8,70 636
83 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 348 00:54:37 8,68 634
84 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 347 00:54:44 8,66 633 PB
85 Velebil Lukáš cz Matrix Team 346 00:54:46 8,65 632 PB
86 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 345 00:54:57 8,63 630
87 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 344 00:54:58 8,62 630
88 Czilling Petr cz MOUNTAINTIME team 343 00:55:11 8,59 627
89 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 342 00:55:13 8,58 627 PB
90 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 341 00:55:15 8,58 627
91 Misiarz Petr cz Trek 1324 340 00:55:17 8,57 626 PB
92 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 339 00:55:21 8,56 625
93 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 338 00:55:27 8,55 624
94 Černoch Ondřej cz Tymphany 337 00:55:34 8,53 623
95 Kraval Tomáš cz 336 00:55:36 8,53 623
96 Kučera Martin cz SK fuga 335 00:55:39 8,52 622
97 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 334 00:55:40 8,51 622
98 Oswald Pavel cz Matrix Team 333 00:55:45 8,50 621
99 Mazoch Břetislav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 332 00:55:52 8,48 620
100 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 331 00:55:55 8,48 619 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...