Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
14. 12. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
0 km/h

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:38:39
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 450 00:41:41 11,37 831
2 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 445 00:42:04 11,27 823 PB
3 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:42:16 11,21 819
4 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:42:33 11,14 814 PB
5 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 432 00:42:35 11,13 813 PB
6 Causidis Marek cz BUFF/Pivovar Koníček 430 00:43:04 11,01 804
7 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 426 00:44:10 10,73 784
8 Zemaník Jan cz SALOMON-RUN 424 00:44:34 10,64 777
9 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 420 00:45:27 10,43 762 PB
10 Košut Lukáš cz Jahůdky 418 00:45:57 10,32 753 PB
11 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 417 00:46:02 10,30 752
12 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:46:23 10,22 746
13 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 413 00:46:47 10,13 740 PB
14 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 411 00:47:25 10,00 730
15 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 410 00:47:37 9,95 727
16 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 408 00:48:17 9,82 717
17 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 407 00:48:21 9,80 716
18 Košut Filip cz Jahůdky 405 00:48:48 9,71 709 PB
19 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 404 00:48:53 9,70 708
20 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 403 00:48:58 9,68 707 PB
21 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 402 00:49:07 9,65 705 PB
22 Kimla Jan cz Olympáci 400 00:49:12 9,63 704 PB
23 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 394 00:50:42 9,35 683
24 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 393 00:50:46 9,34 682 PB
25 Lachnit Jan cz AVA 392 00:50:57 9,30 679
26 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 390 00:51:02 9,29 678 PB
27 Kučera Roman cz Team LightBIKE 388 00:51:07 9,27 677
28 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 387 00:51:11 9,26 676 PB
29 Hořínek Martin cz Iz 40,31 385 00:51:26 9,22 673 PB
30 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 381 00:51:44 9,16 669 PB
31 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 379 00:51:56 9,13 667 PB
32 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 378 00:51:58 9,12 666 PB
33 Kaluža Luboš cz Jahůdky 376 00:52:05 9,10 665
34 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 375 00:52:12 9,08 663
35 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 373 00:52:26 9,04 660
36 Kala Jiří cz CK Příbram 370 00:52:44 8,99 657
37 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 369 00:52:50 8,97 655 PB
38 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 367 00:53:03 8,93 653
39 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 366 00:53:05 8,93 652
40 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 365 00:53:09 8,92 651
41 Boris Radek cz ŠANTÁNEK 359 00:53:43 8,82 644
42 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 358 00:53:54 8,79 642
43 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 357 00:53:57 8,79 642
44 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 356 00:53:58 8,78 642 PB
45 Bajtek Rostislav cz BsvČT 355 00:54:00 8,78 641
46 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 353 00:54:09 8,75 639
47 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 352 00:54:13 8,74 639 PB
48 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 348 00:54:37 8,68 634
49 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 347 00:54:44 8,66 633 PB
50 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 345 00:54:57 8,63 630
51 Czilling Petr cz MOUNTAINTIME team 343 00:55:11 8,59 627
52 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 342 00:55:13 8,58 627 PB
53 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 339 00:55:21 8,56 625
54 Černoch Ondřej cz Tymphany 337 00:55:34 8,53 623
55 Kučera Martin cz SK fuga 335 00:55:39 8,52 622
56 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 334 00:55:40 8,51 622
57 Mazoch Břetislav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 332 00:55:52 8,48 620
58 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 331 00:55:55 8,48 619 PB
59 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 330 00:55:56 8,47 619
60 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 329 00:56:01 8,46 618
61 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 327 00:56:11 8,44 616 PB
62 Rybiář Michal cz Karpatrio 326 00:56:12 8,43 616
63 Kusznír Jan cz Ostrava Factory Racing 324 00:56:17 8,42 615 PB
64 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 323 00:56:23 8,41 614
65 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 321 00:56:34 8,38 612 PB
66 Pupík Pavel cz 318 00:56:45 8,35 610
67 Beneš Pavel cz Opavské dupy 311 00:57:10 8,29 606
68 Kimla Martin cz Olympáci 310 00:57:15 8,28 605 PB
69 Bartosz David cz Modrá myš 306 00:57:25 8,26 603
70 Schüler Petr cz Tři křížky 303 00:57:44 8,21 600
71 Valušek Jan cz Team LightBIKE 302 00:57:46 8,21 599 PB
72 Vojtek Jan cz 301 00:57:48 8,20 599
73 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 300 00:57:55 8,18 598
74 Pražák Petr cz Iz 40,31 299 00:58:04 8,16 596
75 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 296 00:58:16 8,14 594
76 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 295 00:58:28 8,11 592 PB
77 Marosz Vojtěch cz Jahůdky 294 00:58:34 8,09 591
78 Blažek Jaroslav cz AVA 293 00:58:42 8,07 590
79 Lukeš Tomáš cz 292 00:58:45 8,07 589
80 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 290 00:58:57 8,04 587 PB
81 Němec Jakub cz Team International!!! 289 00:59:04 8,02 586
82 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 288 00:59:05 8,02 586
83 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 281 00:59:27 7,97 582
84 Sladomel Petr cz Jahůdky 280 00:59:37 7,95 581
85 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 279 00:59:41 7,94 580
86 Vitoch Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 278 00:59:54 7,91 578 PB
87 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 277 00:59:56 7,91 578
88 Volný Tomáš cz DYNEDGAR 270 01:00:32 7,83 572
89 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 269 01:00:37 7,82 571 PB
90 Děcký Aleš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 266 01:01:09 7,75 566 PB
91 Staněk Dušan cz Ostrava Factory Racing 265 01:01:12 7,75 566
92 Číhal Daniel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 263 01:01:22 7,72 564
93 Pivoňka Denis cz 260 01:01:44 7,68 561
94 Londa Jiří cz SK Černé plíce 255 01:02:26 7,59 555
95 Šimečka Petr cz 252 01:02:32 7,58 554
96 Němec Jan cz 248 01:02:53 7,54 551
97 Cupian Tomáš cz Klinika sportovní medicíny 235 01:04:25 7,36 537 PB
98 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 226 01:05:51 7,20 526 PB
99 Siupik Tadeáš cz X-Trail Orlová 215 01:07:35 7,01 512
100 Hruška Pavel cz Fešáci Opava 214 01:07:38 7,01 512 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...