Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
14. 12. 2019, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
0 km/h

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2020, 07:38:39
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 398 00:49:41 9,54 697 CR PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 395 00:50:31 9,38 685
3 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 386 00:51:17 9,24 675
4 Ševčíková Petra cz JAPAsport.cz 374 00:52:13 9,08 663 PB
5 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 351 00:54:18 8,73 638 PB
6 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 350 00:54:20 8,72 637
7 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 349 00:54:28 8,70 636
8 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 338 00:55:27 8,55 624
9 Hovořáková Anna cz DIMENSE.CZ 319 00:56:43 8,36 610
10 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 316 00:56:51 8,34 609
11 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 304 00:57:33 8,24 602 PB
12 Lokajíčková Klára cz KILPI RACING TEAM 297 00:58:08 8,15 596
13 Piechowicz Kateřina cz AVA 275 01:00:09 7,88 576 PB
14 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 272 01:00:21 7,85 574
15 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 267 01:01:06 7,76 567 PB
16 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 259 01:01:47 7,67 560 PB
17 Michalová Radmila cz Matrix Team 256 01:02:23 7,60 555
18 Haltof Ewa cz Jahůdky 253 01:02:30 7,58 554
19 Linhartová Andrea cz Atletický klub Emila Zátopka… 251 01:02:34 7,58 553
20 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 250 01:02:42 7,56 552
21 Gemelová Monika cz KILPI RACING TEAM 241 01:03:44 7,44 543
22 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 234 01:04:29 7,35 537 PB
23 Dirnerová Alžběta cz AVA 232 01:04:47 7,32 534
24 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 227 01:05:41 7,22 527 PB
25 Matušková Iveta cz DIGISFERA 225 01:05:54 7,19 525
26 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 224 01:05:56 7,19 525 PB
27 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 222 01:06:04 7,17 524
28 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 220 01:06:18 7,15 522
29 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 219 01:06:21 7,14 522
30 Břusková Kateřina cz DYNEDGAR 218 01:06:24 7,14 521 PB
31 Carbolová Denisa cz Beskydští Čerti 217 01:07:10 7,06 515
32 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 216 01:07:22 7,04 514 PB
33 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 212 01:08:21 6,93 507 PB
34 Martynková Marcela cz BsvČT 211 01:08:41 6,90 504
35 Říhová Blanka cz 209 01:08:49 6,89 503
36 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 207 01:09:34 6,81 498
37 Pražáková Anežka cz Růžový gang 206 01:09:37 6,81 497
38 Paříková Eva cz VZS Ostrava 203 01:09:53 6,78 495
39 Kollarczyková Monika cz BsvČT 195 01:10:56 6,68 488
40 Kaděrová Veronika cz DYNEDGAR 189 01:11:34 6,62 484 PB
41 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 184 01:12:30 6,54 478 PB
42 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 182 01:12:40 6,52 476
43 Garbová Sandy cz Jahůdky 180 01:13:51 6,42 469
44 Fenclová Alena cz RUN99 Havířov 177 01:14:45 6,34 463
45 Stryková Tereza cz STRYK team 176 01:15:55 6,24 456
46 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 173 01:17:05 6,15 449
47 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 171 01:17:40 6,10 446
48 Nosková Kateřina cz Orlík Orlová 170 01:17:42 6,10 446
49 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 169 01:18:06 6,07 443 PB
50 Huračková Markéta cz CK FESO Petřvald 168 01:19:11 5,99 437
51 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 167 01:19:27 5,97 436
52 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 166 01:19:38 5,95 435
53 Lauterbachová Jana cz Tymphany 165 01:19:45 5,94 434
54 Martina Kahánková cz 164 01:19:58 5,93 433
55 Gašperiková Andrea cz TeddyBeer team 160 01:32:14 5,14 375
56 Šimková Barbora cz Triatlon Team Opava 158 chodec
56 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 158 chodec
56 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 158 chodec
56 Machová Zdenka cz Neběžecký kroužek 158 chodec
56 Staňková Tereza cz 158 chodec
56 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 158 chodec
56 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 158 chodec
56 Franerová Katarína cz Hujerovi 158 chodec
56 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 158 chodec
56 Martausová Vlasta cz Tři křížky 158 chodec
56 Franerová Viktorie cz Hujerovi 158 chodec
56 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 158 chodec
56 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 158 chodec
56 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 158 chodec
56 Drhová Marie cz SK ZaFaR Frenštát p.R 158 chodec
56 Franerová Míša cz Hujerovi 158 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...