Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
21. 12. 2019, 16:30
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 22.12.2018 | 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 22.12.2019, 08:03:55
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 432 00:52:07 10,13 1.025 CR PB
2 Kovář Roman cz AVA 422 00:54:40 9,66 977
3 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:58:40 9,00 910
4 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:59:04 8,94 904
5 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 400 01:01:10 8,63 873
6 Sejkora David cz X-Trail Orlová 395 01:01:41 8,56 866
7 Ručka Richard cz Jump Sport 394 01:01:45 8,55 865
8 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 392 01:02:02 8,51 861
9 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 389 01:03:12 8,35 845
10 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 380 01:03:58 8,25 835
11 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 378 01:04:14 8,22 831
12 Swaczyna Patrik cz 377 01:04:18 8,21 830
13 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 376 01:04:20 8,21 830
14 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 373 01:04:56 8,13 822
15 Lauterbach David cz Tymphany 371 01:05:07 8,11 820 PB
16 Mazur Martin cz Jump Sport 369 01:05:17 8,09 818
17 Gula Roman cz Tymphany 363 01:05:41 8,04 813
18 Levinský Lukáš cz Matrix Team 362 01:05:42 8,04 813
19 Misiarz Petr cz Trek 1324 358 01:06:01 8,00 809 PB
20 Velebil Lukáš cz Matrix Team 353 01:06:38 7,92 801 PB
21 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 349 01:06:58 7,88 797
22 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 346 01:07:21 7,84 793
23 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 345 01:07:26 7,83 792
24 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 344 01:07:33 7,82 791
25 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 341 01:07:41 7,80 789
26 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 338 01:08:06 7,75 784
27 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 337 01:08:14 7,74 783
28 Wita Radim cz Team LightBIKE 334 01:08:31 7,71 779
29 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 325 01:09:46 7,57 765
30 Fagan Neil ie Team International!!! 322 01:09:56 7,55 764 PB
31 Goláň Josef cz Gogy Team 321 01:10:09 7,53 761
32 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 318 01:10:32 7,49 757 PB
33 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 308 01:11:39 7,37 745
34 Baletka Stanislav cz Funny team 307 01:11:41 7,37 745
35 Jasiok Lumír cz Trek 1324 304 01:12:19 7,30 738
36 Pavlík Víťa cz Modrý gang 300 01:12:53 7,24 733
37 Oswald Pavel cz Matrix Team 297 01:13:02 7,23 731
38 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 296 01:13:04 7,23 731
39 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 293 01:13:28 7,19 727
40 Kvíčala Tomáš cz Team LightBIKE 291 01:13:32 7,18 726
41 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 288 01:13:48 7,15 724
42 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 286 01:14:48 7,06 714
43 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 285 01:14:50 7,06 714 PB
44 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 279 01:16:24 6,91 699 PB
45 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 275 01:16:55 6,86 694
46 Svoboda Tomáš cz 274 01:16:56 6,86 694
47 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 273 01:17:00 6,86 694
48 Morong Libor cz Beskydské Bestie 267 01:17:53 6,78 686 PB
49 Steller Jarda cz 265 01:17:59 6,77 685
50 Reček Petr cz SK Černé plíce 264 01:18:01 6,77 684
51 Harabiš Radim vk SK Valašského království 258 01:18:32 6,72 680
52 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 256 01:19:06 6,68 675
53 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 255 01:19:12 6,67 674
54 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 251 01:19:47 6,62 669 PB
55 Skopal Rostislav cz VZS Ostrava 244 01:21:17 6,50 657
56 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 243 01:21:21 6,49 656
57 Hrnčárek Martin cz 241 01:21:42 6,46 654
58 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 237 01:22:54 6,37 644
59 Vrobel David cz 235 01:24:03 6,28 635 PB
60 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 230 01:25:17 6,19 626
61 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 224 01:26:41 6,09 616
62 Raszka Zdeněk cz Tymphany 220 01:27:36 6,03 610
63 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 208 01:30:05 5,86 593
64 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 192 chodec
64 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 192 chodec
64 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 192 chodec
64 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 192 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...