Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,3 km
Převýšení:
764 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
72 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 5.1.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 10.1.2020, 06:03:12
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:39:04 9,68 1.173 TR CR
2 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 445 00:39:32 9,56 1.160 PB
3 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 440 00:39:51 9,49 1.150 PB
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:40:12 9,40 1.140 PB
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 432 00:40:28 9,34 1.133 CR PB
6 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 430 00:40:57 9,23 1.119 CR
7 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 428 00:40:59 9,22 1.119
8 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 426 00:41:08 9,19 1.114 PB
9 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 424 00:41:13 9,17 1.112 PB
10 Horák Ondřej cz AVA 422 00:41:14 9,17 1.112
11 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 420 00:42:15 8,95 1.085 PB
12 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 419 00:43:17 8,73 1.059
13 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 418 00:43:39 8,66 1.050 PB
14 Ručka Richard cz Jump Sport 417 00:44:07 8,57 1.039 PB
15 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:44:43 8,45 1.025 PB
16 Turek Martin cz AC Sparta Praha 415 00:45:05 8,38 1.017
17 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 414 00:45:09 8,37 1.015 PB
18 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:45:13 8,36 1.014 PB
19 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 412 00:45:26 8,32 1.009
20 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:45:36 8,29 1.005 CR PB
21 Sejkora David cz X-Trail Orlová 410 00:45:39 8,28 1.004 PB
22 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 409 00:45:43 8,27 1.003 PB
23 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 408 00:45:49 8,25 1.001
24 Kimla Jan cz Olympáci 407 00:45:51 8,24 1.000 PB
25 Blabla Tomáš cz Olympáci 406 00:45:56 8,23 998 PB
26 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 405 00:45:58 8,22 997
27 Lachnit Jan cz AVA 404 00:46:02 8,21 996
28 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 403 00:46:21 8,16 989 PB
29 Glombek Štěpán cz BsvČT 402 00:46:22 8,15 989
30 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 401 00:46:29 8,13 986
31 Košut Filip cz Jahůdky 400 00:46:41 8,10 982 PB
32 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 399 00:47:01 8,04 975 PB
33 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 398 00:47:17 7,99 969
34 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 397 00:47:18 7,99 969
35 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 396 00:47:23 7,98 967 PB
36 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 395 00:47:26 7,97 966 PB
37 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 394 00:47:30 7,96 965
38 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 392 00:47:34 7,95 964
39 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 391 00:47:42 7,92 961 PB
40 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 389 00:48:08 7,85 952 CR PB
41 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 388 00:48:18 7,83 949 PB
42 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 386 00:48:37 7,78 943 PB
43 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 385 00:48:40 7,77 942 PB
44 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 384 00:48:46 7,75 940
45 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 383 00:48:48 7,75 939
46 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 382 00:48:49 7,74 939
47 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 381 00:48:52 7,74 938 PB
48 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 380 00:48:54 7,73 937
49 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 379 00:48:55 7,73 937
50 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 378 00:48:59 7,72 936
51 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 377 00:49:01 7,71 935
52 Mazur Martin cz Jump Sport 376 00:49:22 7,66 929
53 Zeman Marek cz Metallysa 375 00:49:35 7,62 925
54 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 374 00:49:36 7,62 924
55 Swaczyna Patrik cz 373 00:49:42 7,61 922 PB
56 Výduch Luděk cz Tři křížky 372 00:49:49 7,59 920
57 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 371 00:49:56 7,57 918
58 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 370 00:50:00 7,56 917
59 Šindelek Daniel cz Olympáci 369 00:50:03 7,55 916 PB
60 Gregor František cz Matrix Team 368 00:50:04 7,55 916
61 Kaluža Luboš cz Jahůdky 367 00:50:06 7,54 915 PB
62 Škrabánek Petr cz Jump Sport 366 00:50:11 7,53 913 PB
63 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 365 00:50:13 7,53 913
64 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 364 00:50:15 7,52 912
65 Misiarz Petr cz Trek 1324 362 00:50:22 7,50 910
66 Frank Pavel cz AVA 361 00:50:25 7,50 909
67 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 360 00:50:32 7,48 907
68 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 359 00:50:33 7,48 907
69 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 357 00:50:52 7,43 901
70 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 356 00:50:58 7,42 899
71 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 355 00:51:00 7,41 899 PB
72 Gula Roman cz Tymphany 354 00:51:06 7,40 897 PB
73 Matulů Víťa cz Modrý gang 353 00:51:10 7,39 896
74 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 352 00:51:17 7,37 894
75 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 349 00:51:48 7,30 885
76 Lauterbach David cz Tymphany 348 00:51:54 7,28 883 PB
77 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 347 00:51:58 7,27 882
78 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 346 00:52:01 7,27 881 PB
79 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 345 00:52:03 7,26 881
80 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 344 00:52:04 7,26 880
81 Němec Jakub cz Team International!!! 342 00:52:07 7,25 880
82 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 341 00:52:13 7,24 878
83 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 340 00:52:17 7,23 877
84 Smékal Venca cz SK Černé plíce 339 00:52:22 7,22 875
85 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 338 00:52:33 7,19 872
86 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 337 00:52:36 7,19 871
87 Sladomel Petr cz Jahůdky 336 00:52:38 7,18 871
88 Velebil Lukáš cz Matrix Team 335 00:52:46 7,16 869 PB
89 Skorčík Ján sk CK Turzovka 334 00:52:49 7,16 868
90 Pospíšil Daniel cz BESKYD-NATURAL 333 00:52:59 7,13 865
91 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 332 00:53:00 7,13 865
92 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 331 00:53:01 7,13 865 CR
93 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 330 00:53:03 7,13 864 PB
94 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 329 00:53:17 7,09 860
95 Goláň Josef cz Gogy Team 328 00:53:19 7,09 860
96 Valušek Jan cz Team LightBIKE 327 00:53:21 7,09 859
97 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 326 00:53:22 7,08 859
98 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 325 00:53:26 7,07 858 PB
99 Collen Malcolm gb Team International!!! 324 00:53:30 7,07 857 PB
100 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 323 00:53:32 7,06 856
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...