Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,3 km
Převýšení:
764 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
72 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 5.1.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 10.1.2020, 06:03:12
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:39:04 9,68 1.173 TR CR
2 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 445 00:39:32 9,56 1.160 PB
3 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 440 00:39:51 9,49 1.150 PB
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:40:12 9,40 1.140 PB
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 432 00:40:28 9,34 1.133 CR PB
6 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 428 00:40:59 9,22 1.119
7 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 426 00:41:08 9,19 1.114 PB
8 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 424 00:41:13 9,17 1.112 PB
9 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 420 00:42:15 8,95 1.085 PB
10 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 419 00:43:17 8,73 1.059
11 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 418 00:43:39 8,66 1.050 PB
12 Turek Martin cz AC Sparta Praha 415 00:45:05 8,38 1.017
13 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 414 00:45:09 8,37 1.015 PB
14 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:45:13 8,36 1.014 PB
15 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 412 00:45:26 8,32 1.009
16 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 408 00:45:49 8,25 1.001
17 Kimla Jan cz Olympáci 407 00:45:51 8,24 1.000 PB
18 Blabla Tomáš cz Olympáci 406 00:45:56 8,23 998 PB
19 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 405 00:45:58 8,22 997
20 Lachnit Jan cz AVA 404 00:46:02 8,21 996
21 Glombek Štěpán cz BsvČT 402 00:46:22 8,15 989
22 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 401 00:46:29 8,13 986
23 Košut Filip cz Jahůdky 400 00:46:41 8,10 982 PB
24 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 399 00:47:01 8,04 975 PB
25 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 398 00:47:17 7,99 969
26 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 397 00:47:18 7,99 969
27 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 396 00:47:23 7,98 967 PB
28 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 391 00:47:42 7,92 961 PB
29 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 388 00:48:18 7,83 949 PB
30 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 386 00:48:37 7,78 943 PB
31 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 385 00:48:40 7,77 942 PB
32 Rafaj Lukáš sk ŽABKA ČADCA 384 00:48:46 7,75 940
33 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 382 00:48:49 7,74 939
34 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 380 00:48:54 7,73 937
35 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 379 00:48:55 7,73 937
36 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 377 00:49:01 7,71 935
37 Zeman Marek cz Metallysa 375 00:49:35 7,62 925
38 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 374 00:49:36 7,62 924
39 Výduch Luděk cz Tři křížky 372 00:49:49 7,59 920
40 Hrnčíř Radek cz UP & DOWN 370 00:50:00 7,56 917
41 Gregor František cz Matrix Team 368 00:50:04 7,55 916
42 Kaluža Luboš cz Jahůdky 367 00:50:06 7,54 915 PB
43 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 365 00:50:13 7,53 913
44 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 360 00:50:32 7,48 907
45 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 359 00:50:33 7,48 907
46 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 356 00:50:58 7,42 899
47 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 349 00:51:48 7,30 885
48 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 347 00:51:58 7,27 882
49 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 346 00:52:01 7,27 881 PB
50 Němec Jakub cz Team International!!! 342 00:52:07 7,25 880
51 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 340 00:52:17 7,23 877
52 Smékal Venca cz SK Černé plíce 339 00:52:22 7,22 875
53 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 338 00:52:33 7,19 872
54 Sladomel Petr cz Jahůdky 336 00:52:38 7,18 871
55 Pospíšil Daniel cz BESKYD-NATURAL 333 00:52:59 7,13 865
56 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 332 00:53:00 7,13 865
57 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 330 00:53:03 7,13 864 PB
58 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 329 00:53:17 7,09 860
59 Valušek Jan cz Team LightBIKE 327 00:53:21 7,09 859
60 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 326 00:53:22 7,08 859
61 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 323 00:53:32 7,06 856
62 Schüler Petr cz Tři křížky 322 00:53:33 7,06 856
63 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 318 00:53:54 7,01 850 PB
64 Černoch Ondřej cz Tymphany 317 00:53:57 7,01 850
65 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 316 00:53:58 7,00 849
66 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 315 00:54:04 6,99 848 CR PB
67 Rybiář Michal cz Karpatrio 313 00:54:13 6,97 845
68 Kimla Martin cz Olympáci 312 00:54:30 6,94 841
69 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 309 00:55:04 6,86 832
70 Beneš Pavel cz Opavské dupy 304 00:55:31 6,81 826
71 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 302 00:55:36 6,80 824
72 Gruchala Vojtěch cz Team International!!! 298 00:55:49 6,77 821
73 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 296 00:55:54 6,76 820 PB
74 Melnar Alois cz 292 00:56:19 6,71 814
75 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 290 00:56:21 6,71 813 PB
76 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 289 00:56:32 6,69 811
77 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 288 00:56:47 6,66 807
78 Kollár Petr cz 281 00:57:53 6,53 792
79 Němec Jan cz 279 00:57:55 6,53 791
80 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 277 00:57:59 6,52 791 PB
81 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 276 00:58:01 6,52 790 PB
82 Bajtek Rostislav cz BsvČT 274 00:58:06 6,51 789
83 Šimon Jozef cz FU Kopřivnice 273 00:58:08 6,50 789 PB
84 Šimečka Petr cz 272 00:58:11 6,50 788
85 Vitoch Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 271 00:58:15 6,49 787
86 Vojtek Jan cz 270 00:58:16 6,49 787
87 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 268 00:58:18 6,48 786
88 Děcký Aleš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 263 00:58:35 6,45 782
89 Bocek Jiří cz Jahůdky 262 00:58:42 6,44 781
90 Marosz Vojtěch cz Jahůdky 261 00:58:45 6,43 780
91 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 256 00:58:53 6,42 778 PB
92 Krulikovský Vít cz ŠANTÁNEK 251 00:59:15 6,38 774 PB
93 Blažek Jaroslav cz AVA 247 00:59:23 6,37 772
94 Londa Jiří cz SK Černé plíce 238 01:00:02 6,30 764
95 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 225 01:01:37 6,13 744
96 Černý Filip cz 224 01:01:40 6,13 743
97 Kvarda Roman cz Racing Olešná 220 01:01:49 6,11 742 PB
98 Riegel Jan cz Trek 1324 219 01:02:05 6,09 738
99 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 212 01:02:28 6,05 734
100 Vaněk Pavel cz 195 01:04:12 5,89 714
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...