Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,3 km
Převýšení:
764 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
72 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 5.1.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 10.1.2020, 06:03:12
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:45:36 8,29 1.005 TR CR PB
2 Šindelek Daniel cz Olympáci 369 00:50:03 7,55 916 PB
3 Škrabánek Petr cz Jump Sport 366 00:50:11 7,53 913 PB
4 Frank Pavel cz AVA 361 00:50:25 7,50 909
5 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 355 00:51:00 7,41 899 PB
6 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 341 00:52:13 7,24 878
7 Collen Malcolm gb Team International!!! 324 00:53:30 7,07 857 PB
8 Koželuh Tomáš cz Neběžecký kroužek 301 00:55:37 6,80 824
9 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 297 00:55:52 6,77 821 PB
10 Andrla Lubomír cz Orli Ostrava 287 00:56:55 6,64 805 CR PB
11 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 286 00:57:00 6,63 804 PB
12 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 282 00:57:48 6,54 793
13 Mikunda Miloš cz Salomon Beskydy Fanclub 278 00:57:57 6,52 791 PB
14 Štýbar Luděk cz KILPI RACING TEAM 275 00:58:02 6,51 790
15 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 269 00:58:17 6,49 787 PB
16 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 266 00:58:25 6,47 785
17 Lipina Tomáš cz RUN99 Havířov 249 00:59:20 6,37 773 PB
18 Bortel Jaroslav cz 244 00:59:36 6,34 769 PB
19 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 239 00:59:48 6,32 767
20 Konieczny Jiří cz BsvČT 234 01:00:37 6,24 756 PB
21 Bierski Jan pl Pogwizdów 233 01:00:41 6,23 755
22 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 229 01:01:17 6,17 748 PB
23 Kotek Martin cz VZS Ostrava 222 01:01:46 6,12 742 PB
24 Otevřel František cz Nějak to dopadne 221 01:01:47 6,12 742 PB
25 Chmiel Radim cz MH bike - někdy prostě musíš 213 01:02:26 6,05 734
26 Matušek Karel cz DIGISFERA 209 01:02:37 6,04 732
27 Groš Štefan vk SK ZaFaR Frenštát p.R 207 01:03:01 6,00 727 PB
28 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 206 01:03:02 6,00 727 PB
29 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 183 01:06:09 5,71 693 PB
30 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 181 01:06:34 5,68 689
31 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 176 01:07:12 5,63 682 PB
32 Opolka Petr cz 169 01:08:51 5,49 666 PB
33 Pavelka Viktor cz 166 01:09:32 5,44 659 PB
34 Balnar Jiří cz 164 01:09:38 5,43 658 PB
35 Divák Jan cz Želva v běhu 156 01:12:45 5,20 630
36 Poledník Saša cz Beskydský pivovárek Ostravice 151 01:14:16 5,09 617
37 Urbas Armand cz BsvČT 146 01:14:51 5,05 612 PB
38 Vařeka Vladan cz 140 chodec
38 Žižka Pavel cz Klub Českých Velocipedistů z… 140 chodec
38 Kostiha Vladimír cz Matrix Team 140 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...