Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč (přes Hradovou) - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,3 km
Převýšení:
764 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
72 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 5.1.2019 |

Tisk
Aktualizováno: 10.1.2020, 06:03:12
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 393 00:47:33 7,95 964 CR PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 390 00:48:06 7,86 953 CR PB
3 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 387 00:48:35 7,78 944
4 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 363 00:50:18 7,51 911 CR
5 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 358 00:50:35 7,47 906
6 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 351 00:51:19 7,37 893
7 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 350 00:51:27 7,35 891
8 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 343 00:52:05 7,26 880 PB
9 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 321 00:53:38 7,05 855
10 Michalová Radmila cz Matrix Team 267 00:58:23 6,47 785
11 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 248 00:59:21 6,37 772
12 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 245 00:59:35 6,34 769
13 Matušková Iveta cz DIGISFERA 242 00:59:39 6,34 768 CR
14 Kulichová Žaneta cz Běžci sobě!!! 240 00:59:44 6,33 767
15 Linhartová Andrea cz Atletický klub Emila Zátopka… 236 01:00:15 6,27 761
16 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 235 01:00:30 6,25 758 PB
17 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 232 01:00:44 6,22 755
18 Boháč Petra cz Team LightBIKE 231 01:00:57 6,20 752 PB
19 Gemelová Monika cz KILPI RACING TEAM 230 01:01:00 6,20 751
20 Siváková Kateřina cz 226 01:01:31 6,14 745 PB
21 Martynková Marcela cz BsvČT 218 01:02:10 6,08 737
22 Pospíšilová Pavla cz Cyklo Novák 216 01:02:16 6,07 736
23 Dvořáková Jitka cz MH bike - někdy prostě musíš 214 01:02:25 6,06 734
24 Dirnerová Alžběta cz AVA 208 01:02:41 6,03 731 PB
25 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 205 01:03:06 5,99 726
26 Říhová Blanka cz 203 01:03:36 5,94 721 PB
27 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 201 01:03:41 5,94 720 PB
28 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 196 01:04:02 5,90 716 PB
29 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 192 01:05:07 5,80 704 PB
30 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 191 01:05:12 5,80 703
31 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 190 01:05:21 5,78 701 PB
32 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 188 01:05:25 5,78 701 PB
33 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 185 01:05:52 5,74 696 CR PB
34 Carbolová Denisa cz Beskydští Čerti 184 01:05:58 5,73 695
35 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 182 01:06:33 5,68 689 PB
36 Garbová Sandy cz Jahůdky 177 01:07:08 5,63 683
37 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 174 01:07:46 5,58 676 PB
38 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 173 01:08:02 5,56 674
39 Jančová Martina cz 171 01:08:08 5,55 673
40 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 170 01:08:33 5,51 669
41 Ličková Nikola cz 167 01:09:25 5,45 660
42 Poláková Tereza cz Extreme sport club Selnik 163 01:09:46 5,42 657
43 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 162 01:09:50 5,41 656
44 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 158 01:12:06 5,24 636 PB
45 Lauterbachová Jana cz Tymphany 157 01:12:13 5,23 635
46 Matisová Michaela cz BsvČT 155 01:13:22 5,15 625
47 Stryková Tereza cz STRYK team 154 01:13:29 5,14 624 PB
48 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 152 01:13:54 5,12 620
49 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 150 01:14:21 5,08 617
50 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 149 01:14:23 5,08 616
51 Martina Kahánková cz 147 01:14:32 5,07 615
52 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 145 01:16:25 4,95 600
53 Nenutilová Jana cz Hasiči Kopřivnice 143 01:19:11 4,77 579
54 Bartalosová Věra cz 141 01:23:36 4,52 548
55 Gollová Lenka cz HUHU Mega Racing Team 140 chodec
55 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 140 chodec
55 Opolkova Dagmar cz 140 chodec
55 Holoubková Hana cz JAPAsport.cz 140 chodec
55 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 140 chodec
55 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 140 chodec
55 Machová Zdenka cz Neběžecký kroužek 140 chodec
55 Jacková Olinka sk ŠK Vysoké Tatry 140 chodec
55 Petrová Lenka cz 140 chodec
55 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 140 chodec
55 Staňková Tereza cz 140 chodec
55 Franerová Katarína cz Hujerovi 140 chodec
55 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 140 chodec
55 Šimčíková Petra cz Tři křížky 140 chodec
55 Martausová Vlasta cz Tři křížky 140 chodec
55 Franerová Viktorie cz Hujerovi 140 chodec
55 Kokošková Lenka cz Sachasport Dynafit 140 chodec
55 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 140 chodec
55 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 140 chodec
55 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 140 chodec
55 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 140 chodec
55 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 140 chodec
55 Drhová Marie cz SK ZaFaR Frenštát p.R 140 chodec
55 Franerová Míša cz Hujerovi 140 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...