Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
11. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
58 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2020, 20:09:22
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:40:39 9,59 1.255 PB
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:41:39 9,36 1.224
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:41:49 9,33 1.220 CR
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:42:18 9,22 1.206 PB
5 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 432 00:42:23 9,20 1.203
6 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 430 00:42:31 9,17 1.200 PB
7 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 428 00:42:58 9,08 1.187
8 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 426 00:43:09 9,04 1.182 PB
9 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 424 00:44:35 8,75 1.144 PB
10 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 422 00:45:07 8,64 1.130 PB
11 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 420 00:45:30 8,57 1.121
12 Turek Martin cz AC Sparta Praha 419 00:46:14 8,44 1.103 PB
13 Maceček Tomáš cz BUFF/Pivovar Koníček 418 00:46:32 8,38 1.096
14 Ručka Richard cz Jump Sport 417 00:46:40 8,36 1.093 PB
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 416 00:46:44 8,35 1.091
16 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 415 00:46:51 8,32 1.089 PB
17 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:46:56 8,31 1.087
18 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 413 00:47:03 8,29 1.084
19 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 412 00:47:31 8,21 1.073 PB
20 Košut Lukáš cz Jahůdky 411 00:47:42 8,18 1.069 PB
21 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 410 00:47:47 8,16 1.067 PB
22 Krajča Stanislav cz AVA 409 00:48:02 8,12 1.062
23 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 408 00:48:13 8,09 1.058 PB
24 Lachnit Jan cz AVA 407 00:48:19 8,07 1.056
25 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 406 00:48:32 8,04 1.051
26 Danny Drechsel cz VZS Ostrava 405 00:48:58 7,96 1.042
27 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 404 00:49:05 7,95 1.039 PB
28 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 403 00:49:10 7,93 1.037
29 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 402 00:49:18 7,91 1.034 CR PB
30 Blabla Tomáš cz Olympáci 401 00:49:30 7,88 1.030
31 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 400 00:49:33 7,87 1.029
32 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 399 00:49:34 7,87 1.029
33 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 398 00:49:35 7,87 1.029
34 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 397 00:49:39 7,85 1.027
35 Sejkora David cz X-Trail Orlová 396 00:49:46 7,84 1.025 PB
36 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 395 00:49:49 7,83 1.024
37 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 394 00:49:52 7,82 1.023
38 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 393 00:50:05 7,79 1.018 PB
39 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 392 00:50:06 7,78 1.018 PB
40 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 391 00:50:25 7,74 1.012 PB
41 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 390 00:50:25 7,74 1.012
42 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 389 00:50:30 7,72 1.010 CR
43 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 388 00:50:44 7,69 1.005
44 Kučera Roman cz Team LightBIKE 387 00:50:48 7,68 1.004
45 Kimla Jan cz Olympáci 386 00:50:58 7,65 1.001 PB
46 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 385 00:51:13 7,61 996 PB
47 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 384 00:51:25 7,59 992
48 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 383 00:51:31 7,57 990
49 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 382 00:51:40 7,55 987
50 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 381 00:51:41 7,55 987 PB
51 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 380 00:51:53 7,52 983
52 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 379 00:51:54 7,51 983 PB
53 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 378 00:51:56 7,51 982 PB
54 Gregor František cz Matrix Team 377 00:51:56 7,51 982
55 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 376 00:51:57 7,51 982
56 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 375 00:52:01 7,50 980 PB
57 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 374 00:52:05 7,49 979
58 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 373 00:52:06 7,49 979 PB
59 ŠIDELKA RIchard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 372 00:52:15 7,46 976
60 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 371 00:52:17 7,46 975
61 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 370 00:52:21 7,45 974 PB
62 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 369 00:52:25 7,44 973
63 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 368 00:52:28 7,43 972
64 Košut Filip cz Jahůdky 367 00:52:34 7,42 970 PB
65 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 366 00:52:36 7,41 970 PB
66 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 365 00:52:41 7,40 968
67 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 364 00:52:48 7,39 966
68 Swaczyna Patrik cz 363 00:52:51 7,38 965
69 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 362 00:52:54 7,37 964
70 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 361 00:52:59 7,36 963 CR
71 Pšenica Július cz Solné-IVOR 360 00:53:05 7,35 961
72 Jašek Radovan cz 359 00:53:07 7,34 960
73 Škrabánek Petr cz Jump Sport 358 00:53:10 7,34 959
74 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 357 00:53:14 7,33 958 PB
75 Hořínek Martin cz Iz 40,31 356 00:53:17 7,32 957
76 Misiarz Petr cz Trek 1324 355 00:53:18 7,32 957 PB
77 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 354 00:53:21 7,31 956
78 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 353 00:53:36 7,28 951
79 Belej David cz ŠANTÁNEK 352 00:53:47 7,25 948
80 Výduch Luděk cz Tři křížky 351 00:53:51 7,24 947
81 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 350 00:53:53 7,24 946
82 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 349 00:53:57 7,23 945 PB
83 Mazur Martin cz Jump Sport 348 00:53:58 7,23 945
84 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 347 00:54:01 7,22 944
85 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 346 00:54:03 7,22 944 PB
86 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 345 00:54:18 7,18 939
87 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 344 00:54:24 7,17 938
88 Heinrich Lukáš cz Bikestyle.cz-Cyklosport HF 343 00:54:29 7,16 936
89 Rybiář Michal cz Karpatrio 342 00:54:30 7,16 936 PB
90 Pavlík Víťa cz Modrý gang 341 00:54:31 7,15 935
91 Šindelek Daniel cz Olympáci 340 00:54:35 7,15 934
92 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 339 00:54:54 7,10 929 PB
93 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 338 00:54:56 7,10 928
94 Lukeš Tomáš cz 337 00:54:59 7,09 928
95 Gula Roman cz Tymphany 336 00:55:03 7,08 926 PB
96 Jerzy Cieńciała cz Jahůdky 335 00:55:11 7,07 924
97 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 334 00:55:14 7,06 923 PB
98 Collen Malcolm gb Team International!!! 333 00:55:17 7,05 923
99 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 332 00:55:23 7,04 921
100 Lauterbach David cz Tymphany 331 00:55:25 7,04 920 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...