Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
11. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
58 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2020, 19:09:22
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:40:39 9,59 1.255 PB
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:41:39 9,36 1.224
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:42:18 9,22 1.206 PB
4 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 432 00:42:23 9,20 1.203
5 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 430 00:42:31 9,17 1.200 PB
6 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 428 00:42:58 9,08 1.187
7 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 424 00:44:35 8,75 1.144 PB
8 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 422 00:45:07 8,64 1.130 PB
9 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 420 00:45:30 8,57 1.121
10 Turek Martin cz AC Sparta Praha 419 00:46:14 8,44 1.103 PB
11 Maceček Tomáš cz BUFF/Pivovar Koníček 418 00:46:32 8,38 1.096
12 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 413 00:47:03 8,29 1.084
13 Košut Lukáš cz Jahůdky 411 00:47:42 8,18 1.069 PB
14 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 410 00:47:47 8,16 1.067 PB
15 Krajča Stanislav cz AVA 409 00:48:02 8,12 1.062
16 Lachnit Jan cz AVA 407 00:48:19 8,07 1.056
17 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 406 00:48:32 8,04 1.051
18 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 405 00:48:58 7,96 1.042
19 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 404 00:49:05 7,95 1.039 PB
20 Blabla Tomáš cz Olympáci 401 00:49:30 7,88 1.030
21 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 400 00:49:33 7,87 1.029
22 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 399 00:49:34 7,87 1.029
23 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 398 00:49:35 7,87 1.029
24 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 395 00:49:49 7,83 1.024
25 Garnol Radim cz RUN99 Havířov 391 00:50:25 7,74 1.012 PB
26 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 390 00:50:25 7,74 1.012
27 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 388 00:50:44 7,69 1.005
28 Kučera Roman cz Team LightBIKE 387 00:50:48 7,68 1.004
29 Kimla Jan cz Olympáci 386 00:50:58 7,65 1.001 PB
30 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 384 00:51:25 7,59 992
31 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 383 00:51:31 7,57 990
32 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 381 00:51:41 7,55 987 PB
33 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 380 00:51:53 7,52 983
34 Gregor František cz Matrix Team 377 00:51:56 7,51 982
35 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 376 00:51:57 7,51 982
36 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 375 00:52:01 7,50 980 PB
37 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 373 00:52:06 7,49 979 PB
38 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 370 00:52:21 7,45 974 PB
39 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 369 00:52:25 7,44 973
40 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 368 00:52:28 7,43 972
41 Košut Filip cz Jahůdky 367 00:52:34 7,42 970 PB
42 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 366 00:52:36 7,41 970 PB
43 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 364 00:52:48 7,39 966
44 Jašek Radovan cz 359 00:53:07 7,34 960
45 Hořínek Martin cz Iz 40,31 356 00:53:17 7,32 957
46 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 354 00:53:21 7,31 956
47 Belej David cz ŠANTÁNEK 352 00:53:47 7,25 948
48 Výduch Luděk cz Tři křížky 351 00:53:51 7,24 947
49 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 349 00:53:57 7,23 945 PB
50 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 345 00:54:18 7,18 939
51 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 344 00:54:24 7,17 938
52 Rybiář Michal cz Karpatrio 342 00:54:30 7,16 936 PB
53 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 339 00:54:54 7,10 929 PB
54 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 338 00:54:56 7,10 928
55 Lukeš Tomáš cz 337 00:54:59 7,09 928
56 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 335 00:55:11 7,07 924
57 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 334 00:55:14 7,06 923 PB
58 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 332 00:55:23 7,04 921
59 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 330 00:55:29 7,03 919 PB
60 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 327 00:55:56 6,97 912 PB
61 Pupík Pavel cz 324 00:56:16 6,93 906
62 Beneš Pavel cz Opavské dupy 323 00:56:21 6,92 905
63 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 320 00:56:40 6,88 900 PB
64 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 316 00:56:52 6,86 897
65 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 306 00:57:49 6,75 882
66 Černoch Ondřej cz Tymphany 305 00:58:04 6,72 878
67 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 303 00:58:16 6,69 875 PB
68 Pavlík Jan cz Racing Olešná 300 00:58:34 6,66 871
69 Kimla Martin cz Olympáci 299 00:58:35 6,66 871 PB
70 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 296 00:58:39 6,65 870
71 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 294 00:58:58 6,61 865
72 Sladomel Petr cz Jahůdky 285 00:59:38 6,54 855
73 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 283 00:59:46 6,53 853
74 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 281 00:59:52 6,51 852 PB
75 Volný Tomáš cz DYNEDGAR 279 00:59:56 6,51 851
76 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 276 01:00:29 6,45 843
77 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 273 01:00:49 6,41 839
78 Pospíšil Daniel cz BESKYD-NATURAL 271 01:01:03 6,39 835
79 Bocek Jiří cz Jahůdky 269 01:01:08 6,38 834
80 Němec Jan cz 268 01:01:13 6,37 833
81 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 267 01:01:17 6,36 832
82 Děcký Aleš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 266 01:01:19 6,36 832
83 Gruchala Vojtěch cz Team International!!! 260 01:01:53 6,30 824
84 Byrtus Ondřej cz CGB 258 01:02:00 6,29 823
85 Vitoch Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 251 01:02:44 6,22 813
86 Kaplan Jiří cz Trek 1324 250 01:02:47 6,21 812
87 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 246 01:03:08 6,18 808 PB
88 Levánszký Jakub cz PřeciFyzio 242 01:03:37 6,13 802
89 Kvarda Roman cz Racing Olešná 241 01:03:44 6,12 800
90 Šimon Jozef cz FU Kopřivnice 238 01:04:04 6,09 796
91 Černý Filip cz 234 01:04:28 6,05 791
92 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 227 01:05:20 5,97 781
93 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 219 01:06:16 5,89 770 PB
94 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 213 01:06:39 5,85 765
95 Riegel Jan cz Trek 1324 208 01:07:35 5,77 755 PB
96 Novák Radomír cz Trinutka 204 01:08:04 5,73 749
97 Rubeš Pavel cz SK Černé plíce 200 01:08:46 5,67 742
98 Hruška Pavel cz Fešáci Opava 196 01:08:59 5,65 739
99 Vaněk Pavel cz 194 01:09:19 5,63 736
100 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 192 01:09:25 5,62 735
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...