Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2020, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
57 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 27.1.2019 | 28.1.2018 | 29.1.2017 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 21.1.2020, 07:55:30
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 450 00:40:28 9,19 1.186 PB
2 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 445 00:41:19 9,00 1.162 PB
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:41:52 8,89 1.146 CR PB
4 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 432 00:42:40 8,72 1.125
5 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 430 00:42:49 8,69 1.121
6 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 428 00:43:03 8,64 1.115 PB
7 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:45:42 8,14 1.050
8 Brož Matěj cz Jump Sport 422 00:46:01 8,08 1.043
9 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 420 00:46:11 8,05 1.039
10 Turek Martin cz AC Sparta Praha 419 00:46:20 8,03 1.036 PB
11 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 417 00:46:50 7,94 1.025
12 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 415 00:47:20 7,86 1.014
13 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 414 00:47:28 7,84 1.011
14 Blabla Tomáš cz Olympáci 412 00:48:11 7,72 996
15 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 411 00:48:29 7,67 990
16 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 409 00:48:43 7,64 985
17 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 406 00:49:15 7,55 975
18 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 405 00:49:39 7,49 967
19 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 403 00:49:49 7,47 964
20 Kučera Roman cz Team LightBIKE 402 00:50:02 7,44 959 PB
21 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 399 00:50:49 7,32 945 PB
22 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 397 00:51:07 7,28 939
23 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 396 00:51:14 7,26 937
24 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 395 00:51:16 7,26 936 PB
25 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 390 00:52:05 7,14 922 PB
26 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 389 00:52:10 7,13 920 PB
27 Výduch Luděk cz Tři křížky 386 00:52:38 7,07 912 PB
28 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 385 00:52:47 7,05 909
29 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 379 00:53:16 6,98 901
30 Hořínek Martin cz Iz 40,31 377 00:53:20 6,98 900
31 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 375 00:53:29 6,96 897 PB
32 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 373 00:53:36 6,94 896
33 Smékal Venca cz SK Černé plíce 372 00:53:39 6,93 895
34 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 371 00:53:40 6,93 894
35 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 369 00:53:44 6,92 893
36 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 364 00:54:29 6,83 881
37 Belej David cz ŠANTÁNEK 362 00:54:38 6,81 879
38 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 361 00:54:39 6,81 878 PB
39 Černoch Ondřej cz Tymphany 359 00:54:42 6,80 878
40 Jašek Radovan cz 358 00:54:44 6,80 877
41 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 355 00:54:46 6,79 876
42 Sladomel Petr cz Jahůdky 353 00:54:49 6,79 876
43 Boris Radek cz ŠANTÁNEK 348 00:55:36 6,69 863
44 Kuchař Michal cz BUFF/Pivovar Koníček 347 00:55:53 6,66 859 PB
45 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 346 00:55:57 6,65 858
46 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 344 00:56:06 6,63 856
47 Vojtek Jan cz 341 00:56:32 6,58 849
48 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 336 00:57:03 6,52 841 PB
49 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 335 00:57:06 6,51 841
50 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 334 00:57:12 6,50 839 PB
51 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 333 00:57:16 6,50 838 PB
52 Pupík Pavel cz 329 00:57:36 6,46 833
53 Beneš Pavel cz Opavské dupy 327 00:57:47 6,44 831
54 Karafiát Tom cz kafoto.cz 319 00:59:35 6,24 806
55 Melnar Alois cz 318 00:59:37 6,24 805
56 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 311 01:00:37 6,14 792 PB
57 Rybiář Michal cz Karpatrio 310 01:00:44 6,13 790
58 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 309 01:00:48 6,12 789
59 Šimon Jozef cz FU Kopřivnice 306 01:01:33 6,04 780
60 Krulikovský Vít cz ŠANTÁNEK 305 01:01:35 6,04 779
61 Šimečka Petr cz 301 01:02:06 5,99 773
62 Kvarda Roman cz Racing Olešná 297 01:02:51 5,92 764 PB
63 Vaněk Pavel cz 295 01:02:57 5,91 763
64 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 284 01:04:42 5,75 742 PB
65 Hruška Pavel cz Fešáci Opava 283 01:05:05 5,72 738 PB
66 Londa Jiří cz SK Černé plíce 282 01:05:28 5,68 733
67 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 281 01:05:33 5,68 732
68 Rubeš Pavel cz SK Černé plíce 267 01:09:32 5,35 690
69 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 260 01:10:36 5,27 680
70 Mokroš Martin cz Trek 1324 251 01:15:41 4,92 634
71 Franer Kuba cz Hujerovi 245 chodec
71 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 245 chodec
71 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 245 chodec
71 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 245 chodec
71 Novák Radomír cz Trinutka 245 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...