Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
65 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.1.2020, 21:44:07
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:40:50 9,99 1.292 TR CR PB
2 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 445 00:41:57 9,73 1.257 PB
3 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 440 00:42:00 9,71 1.256 PB
4 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 435 00:42:28 9,61 1.242
5 Horák Ondřej cz AVA 432 00:42:34 9,58 1.239
6 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 430 00:43:32 9,37 1.211
7 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 428 00:43:36 9,36 1.210 PB
8 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 426 00:43:54 9,29 1.201
9 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 424 00:44:18 9,21 1.191
10 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 422 00:44:23 9,19 1.188 PB
11 Maceček Tomáš cz BUFF/Pivovar Koníček 420 00:44:30 9,17 1.185
12 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 419 00:44:55 9,08 1.174
13 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 418 00:45:57 8,88 1.148 PB
14 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 417 00:46:22 8,80 1.137
15 Bártek David cz Amenity extrem sport team 416 00:46:26 8,79 1.136
16 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 415 00:47:24 8,61 1.113 PB
17 Turek Martin cz AC Sparta Praha 414 00:47:30 8,59 1.110 PB
18 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 413 00:47:46 8,54 1.104
19 Jor Martin cz BUFF/Pivovar Koníček 412 00:48:02 8,49 1.098
20 Ručka Richard cz Jump Sport 411 00:48:09 8,47 1.095 PB
21 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:48:15 8,46 1.093 PB
22 Kobliha Ondřej cz Cyklotrenink.com 409 00:48:25 8,43 1.089
23 Krajča Stanislav cz AVA 408 00:48:29 8,42 1.088
24 Šindelek Vladan cz Olympáci 407 00:48:47 8,36 1.081
25 Kantor Ondřej cz O-RUN Runing 406 00:49:00 8,33 1.076
26 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 405 00:49:02 8,32 1.076
27 Kovář Roman cz AVA 404 00:49:17 8,28 1.070
28 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 403 00:49:24 8,26 1.068
29 Lachnit Jan cz AVA 402 00:49:30 8,24 1.065 PB
30 Blabla Tomáš cz Olympáci 401 00:49:33 8,23 1.064
31 Sejkora David cz X-Trail Orlová 400 00:49:34 8,23 1.064
32 Růžek Ondřej cz HUDY FM LA SPORTIVA 399 00:49:48 8,19 1.059
33 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 398 00:49:57 8,17 1.056
34 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 397 00:50:05 8,15 1.053
35 Kimla Jan cz Olympáci 396 00:50:08 8,14 1.052 PB
36 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 395 00:50:11 8,13 1.051
37 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 394 00:50:13 8,12 1.050 PB
38 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 393 00:50:17 8,11 1.049
39 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 392 00:50:19 8,11 1.048
40 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 391 00:50:25 8,09 1.046
41 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 390 00:50:53 8,02 1.036
42 Kučera Roman cz Team LightBIKE 389 00:50:56 8,01 1.035 PB
43 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 388 00:51:18 7,95 1.028 PB
44 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 387 00:51:20 7,95 1.027
45 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 386 00:51:25 7,94 1.026
46 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 385 00:51:27 7,93 1.025
47 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 384 00:51:32 7,92 1.023 CR
48 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 383 00:51:41 7,89 1.020
49 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 382 00:51:55 7,86 1.016
50 Galaczova Eva cz Splašení goroli 381 00:51:58 7,85 1.015
51 Výduch Luděk cz Tři křížky 380 00:52:16 7,81 1.009 PB
52 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 379 00:52:24 7,79 1.006 PB
53 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 378 00:52:35 7,76 1.003 PB
54 Pavlík Víťa cz Modrý gang 377 00:52:46 7,73 999
55 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 376 00:52:52 7,72 998
56 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 375 00:53:09 7,68 992
57 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 374 00:53:15 7,66 990
58 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 373 00:53:22 7,65 988
59 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 372 00:53:26 7,64 987
60 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 371 00:53:27 7,63 987 PB
61 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 370 00:53:30 7,63 986
62 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 369 00:53:35 7,61 984 PB
63 Heinrich Lukáš cz Bikestyle.cz-Cyklosport HF 368 00:53:41 7,60 982
64 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 367 00:53:42 7,60 982 PB
65 Škrabánek Petr cz Jump Sport 366 00:53:47 7,59 981
66 Košut Filip cz Jahůdky 365 00:53:52 7,57 979 PB
67 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 364 00:53:58 7,56 977
68 Swaczyna Patrik cz 363 00:54:00 7,56 977
69 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 362 00:54:01 7,55 976
70 Hořínek Martin cz Iz 40,31 361 00:54:09 7,53 974 PB
71 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 360 00:54:21 7,51 970
72 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 359 00:54:28 7,49 968 CR
73 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 358 00:54:31 7,48 967 PB
74 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 357 00:54:33 7,48 967
75 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 356 00:54:34 7,48 967 PB
76 Misiarz Petr cz Trek 1324 355 00:54:53 7,43 961 PB
77 Jašek Radovan cz 354 00:54:56 7,43 960
78 Košut Lukáš cz Jahůdky 353 00:55:15 7,38 955
79 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 352 00:55:19 7,38 953
80 Jurečka Roman cz TOBI Sport Frenštát p.R. 351 00:55:21 7,37 953
81 Chvíla Matěj cz Trek 1324 350 00:55:25 7,36 952
82 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 349 00:55:31 7,35 950
83 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 348 00:55:38 7,33 948
84 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 347 00:55:39 7,33 948
85 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 346 00:55:41 7,33 947
86 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 345 00:55:42 7,32 947
87 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 344 00:55:45 7,32 946
88 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 343 00:55:56 7,29 943
89 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 342 00:56:05 7,27 940
90 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 341 00:56:10 7,26 939 PB
91 Frkal Jakub cz Team Forman Cinelli 340 00:56:11 7,26 939
92 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 339 00:56:16 7,25 937 PB
93 Matejovič Daniel cz RUN99 Havířov 338 00:56:23 7,24 935
94 Frank Pavel cz AVA 337 00:56:28 7,23 934
95 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 336 00:56:28 7,23 934
96 Gregor František cz Matrix Team 335 00:56:30 7,22 933
97 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 334 00:56:32 7,22 933 PB
98 Collen Malcolm gb Team International!!! 333 00:56:36 7,21 932
99 Bosák Ondřej cz ŠANTÁNEK 332 00:56:38 7,20 931
100 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 331 00:56:47 7,19 929
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...