Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
65 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.1.2020, 20:44:07
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:40:50 9,99 1.292 TR CR PB
2 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 445 00:41:57 9,73 1.257 PB
3 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 440 00:42:00 9,71 1.256 PB
4 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 435 00:42:28 9,61 1.242
5 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 430 00:43:32 9,37 1.211
6 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 426 00:43:54 9,29 1.201
7 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 424 00:44:18 9,21 1.191
8 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 422 00:44:23 9,19 1.188 PB
9 Maceček Tomáš cz BUFF/Pivovar Koníček 420 00:44:30 9,17 1.185
10 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 419 00:44:55 9,08 1.174
11 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 418 00:45:57 8,88 1.148 PB
12 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 417 00:46:22 8,80 1.137
13 Bártek David cz Amenity extrem sport team 416 00:46:26 8,79 1.136
14 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 415 00:47:24 8,61 1.113 PB
15 Turek Martin cz AC Sparta Praha 414 00:47:30 8,59 1.110 PB
16 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 413 00:47:46 8,54 1.104
17 Jor Martin cz BUFF/Pivovar Koníček 412 00:48:02 8,49 1.098
18 Kobliha Ondřej cz Cyklotrenink.com 409 00:48:25 8,43 1.089
19 Krajča Stanislav cz AVA 408 00:48:29 8,42 1.088
20 Kantor Ondřej cz O-RUN Runing 406 00:49:00 8,33 1.076
21 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 405 00:49:02 8,32 1.076
22 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 403 00:49:24 8,26 1.068
23 Lachnit Jan cz AVA 402 00:49:30 8,24 1.065 PB
24 Blabla Tomáš cz Olympáci 401 00:49:33 8,23 1.064
25 Růžek Ondřej cz HUDY FM LA SPORTIVA 399 00:49:48 8,19 1.059
26 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 398 00:49:57 8,17 1.056
27 Kimla Jan cz Olympáci 396 00:50:08 8,14 1.052 PB
28 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 395 00:50:11 8,13 1.051
29 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 394 00:50:13 8,12 1.050 PB
30 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 391 00:50:25 8,09 1.046
31 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 390 00:50:53 8,02 1.036
32 Kučera Roman cz Team LightBIKE 389 00:50:56 8,01 1.035 PB
33 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 387 00:51:20 7,95 1.027
34 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 385 00:51:27 7,93 1.025
35 Výduch Luděk cz Tři křížky 380 00:52:16 7,81 1.009 PB
36 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 378 00:52:35 7,76 1.003 PB
37 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 376 00:52:52 7,72 998
38 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 374 00:53:15 7,66 990
39 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 373 00:53:22 7,65 988
40 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 372 00:53:26 7,64 987
41 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 367 00:53:42 7,60 982 PB
42 Košut Filip cz Jahůdky 365 00:53:52 7,57 979 PB
43 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 364 00:53:58 7,56 977
44 Hořínek Martin cz Iz 40,31 361 00:54:09 7,53 974 PB
45 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 360 00:54:21 7,51 970
46 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 358 00:54:31 7,48 967 PB
47 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 357 00:54:33 7,48 967
48 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 356 00:54:34 7,48 967 PB
49 Jašek Radovan cz 354 00:54:56 7,43 960
50 Košut Lukáš cz Jahůdky 353 00:55:15 7,38 955
51 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 352 00:55:19 7,38 953
52 Chvíla Matěj cz Trek 1324 350 00:55:25 7,36 952
53 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 349 00:55:31 7,35 950
54 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 346 00:55:41 7,33 947
55 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 341 00:56:10 7,26 939 PB
56 Frkal Jakub cz Team Forman Cinelli 340 00:56:11 7,26 939
57 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 339 00:56:16 7,25 937 PB
58 Matejovič Daniel cz RUN99 Havířov 338 00:56:23 7,24 935
59 Gregor František cz Matrix Team 335 00:56:30 7,22 933
60 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 334 00:56:32 7,22 933 PB
61 Lukeš Tomáš cz 329 00:56:59 7,16 926
62 Rybiář Michal cz Karpatrio 328 00:57:03 7,15 924
63 Schüler Petr cz Tři křížky 325 00:57:18 7,12 920 PB
64 Doležal Mikuláš cz SK Černé plíce 324 00:57:20 7,12 920
65 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 319 00:58:13 7,01 906
66 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 316 00:58:25 6,98 903 PB
67 Sladomel Petr cz Jahůdky 314 00:58:31 6,97 901
68 Skřízala Martin cz RUN99 Havířov 313 00:58:37 6,96 900
69 Černoch Ondřej cz Tymphany 312 00:58:44 6,95 898
70 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 310 00:58:54 6,93 895
71 Beneš Pavel cz Opavské dupy 309 00:59:03 6,91 893
72 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 308 00:59:06 6,90 892
73 Vojtek Jan cz 307 00:59:09 6,90 892
74 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 301 00:59:40 6,84 884 PB
75 Pražák Petr cz Iz 40,31 300 00:59:42 6,83 883
76 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 299 01:00:04 6,79 878
77 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 298 01:00:05 6,79 878
78 Verlík Jan cz AňimalzTřinec 296 01:00:09 6,78 877
79 Salvet Milan cz 295 01:00:12 6,78 876
80 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 293 01:00:19 6,76 874 PB
81 Muras Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 282 01:01:38 6,62 856
82 Kimla Martin cz Olympáci 280 01:01:45 6,61 854 PB
83 Šimon Jozef cz FU Kopřivnice 275 01:01:52 6,59 852
84 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 270 01:02:14 6,56 847
85 Gužík Martin cz Tři křížky 266 01:02:24 6,54 845
86 Beneš Daniel cz Nahuhňané dupy 263 01:02:57 6,48 838
87 Richter Ondřej cz AVA 262 01:03:06 6,47 836
88 Melnar Alois cz 260 01:03:16 6,45 834
89 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 256 01:03:45 6,40 827 PB
90 Kaplan Jiří cz Trek 1324 255 01:03:47 6,40 827
91 Prusek Martin cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 254 01:03:49 6,39 826
92 Bartosz David cz Modrá myš 253 01:04:03 6,37 823
93 Kvarda Roman cz Racing Olešná 249 01:04:34 6,32 817
94 Pivoňka Denis cz 238 01:06:05 6,17 798
95 Číhal Daniel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 237 01:06:07 6,17 798
96 Reimer Petr cz Telebridge Team 232 01:06:42 6,12 791
97 Važík Miroslav cz BK Ludgeřovice 231 01:06:59 6,09 787 PB
98 Riegel Jan cz Trek 1324 222 01:07:49 6,02 778 PB
99 Jaskiewicz Petr cz SK Černé plíce 220 01:08:02 6,00 775
100 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 217 01:08:12 5,98 773
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...