Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
65 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.1.2020, 20:44:07
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 407 00:48:47 8,36 1.081
2 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 369 00:53:35 7,61 984 PB
3 Škrabánek Petr cz Jump Sport 366 00:53:47 7,59 981
4 Frank Pavel cz AVA 337 00:56:28 7,23 934
5 Collen Malcolm gb Team International!!! 333 00:56:36 7,21 932
6 Rett Tom cz SK Madeja 304 00:59:35 6,85 885 PB
7 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 303 00:59:37 6,84 885
8 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 297 01:00:07 6,79 877
9 Pšenica Július cz Solné-IVOR 289 01:00:52 6,70 866
10 Lipina Tomáš cz RUN99 Havířov 288 01:00:53 6,70 866 PB
11 Andrla Lubomír cz Orli Ostrava 287 01:00:55 6,70 866 PB
12 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 281 01:01:42 6,61 855
13 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 276 01:01:51 6,60 853
14 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 273 01:01:56 6,59 852
15 Mikunda Miloš cz Salomon Beskydy Fanclub 264 01:02:51 6,49 839 PB
16 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 261 01:03:11 6,46 835
17 Benda Jaroslav cz MH bike - někdy prostě musíš 245 01:05:11 6,26 809
18 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 236 01:06:08 6,17 797
19 Otevřel František cz Nějak to dopadne 229 01:07:11 6,07 785 PB
20 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 223 01:07:36 6,04 780 PB
21 Bortel Jaroslav cz 211 01:08:59 5,91 765
22 Opolka Petr cz 197 01:11:33 5,70 737
23 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 194 01:12:03 5,66 732
24 Groš Štefan vk SK ZaFaR Frenštát p.R 191 01:12:18 5,64 729
25 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 184 01:13:21 5,56 719
26 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 183 01:13:24 5,56 719
27 Urbas Armand cz BsvČT 171 01:16:36 5,33 689
28 Pavelka Viktor cz 169 01:16:47 5,31 687
29 Balnar Jiří cz 163 01:18:39 5,19 671
30 Poledník Saša cz Beskydský pivovárek Ostravice 160 01:20:04 5,10 659 PB
31 Žižka Pavel cz Klub Českých Velocipedistů z… 149 01:29:03 4,58 592
32 Vařeka Vladan cz 147 chodec
32 Kostiha Vladimír cz Matrix Team 147 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...