Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
65 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.1.2020, 20:44:07
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 359 00:54:28 7,49 968 CR
2 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 336 00:56:28 7,23 934
3 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 320 00:57:51 7,05 912
4 Piechowicz Kateřina cz AVA 278 01:01:49 6,60 853 PB
5 Pospíšilová Pavla cz Cyklo Novák 277 01:01:49 6,60 853
6 Michalová Radmila cz Matrix Team 258 01:03:26 6,43 831 PB
7 Dirnerová Alžběta cz AVA 242 01:05:43 6,21 803
8 Siváková Kateřina cz 235 01:06:11 6,16 797 PB
9 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 218 01:08:10 5,99 774 PB
10 Jasková Šárka cz SK Černé plíce 187 01:12:51 5,60 724
11 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 180 01:14:29 5,48 708
12 Hönischová Henrieta sk BR2DY 176 01:15:58 5,37 694
13 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 175 01:16:11 5,36 692
14 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 168 01:16:53 5,31 686
15 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 164 01:18:08 5,22 675
16 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 162 01:19:17 5,15 665
17 Wronová Eva cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 161 01:19:31 5,13 663
18 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 157 01:22:05 4,97 643 PB
19 Paříková Eva cz VZS Ostrava 147 chodec
19 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 147 chodec
19 Staňková Tereza cz 147 chodec
19 Šimčíková Petra cz Tři křížky 147 chodec
19 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 147 chodec
19 Martausová Vlasta cz Tři křížky 147 chodec
19 Boháč Petra cz Team LightBIKE 147 chodec
19 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 147 chodec
19 Pěknicová Pavlína cz Přátelé zeleného údolí 147 chodec
19 Lauterbachová Jana cz Tymphany 147 chodec
19 Kulichová Žaneta cz Běžci sobě!!! 147 chodec
19 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 147 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...