Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
1. 2. 2020, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
63 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 5.2.2020, 09:13:26
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 408 00:51:06 9,28 677
2 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 404 00:51:48 9,15 668
3 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 395 00:52:41 9,00 657
4 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 391 00:53:02 8,94 653 CR PB
5 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 366 00:56:02 8,46 618
6 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 363 00:56:16 8,42 615 PB
7 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 351 00:57:31 8,24 602 PB
8 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 344 00:58:15 8,14 594
9 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 333 00:59:20 7,99 583 PB
10 Lokajíčková Klára cz KILPI RACING TEAM 315 01:00:49 7,79 569
11 Piechowicz Kateřina cz AVA 306 01:01:33 7,70 562
12 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 297 01:02:42 7,56 552
13 Michalová Radmila cz Matrix Team 296 01:02:45 7,55 552
14 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 294 01:02:49 7,55 551
15 Linhartová Andrea cz Atletický klub Emila Zátopka… 291 01:03:10 7,50 548
16 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 290 01:03:14 7,50 547 PB
17 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 284 01:04:18 7,37 538 PB
18 Dirnerová Alžběta cz AVA 276 01:05:35 7,23 528
19 Matušková Iveta cz DIGISFERA 273 01:06:06 7,17 524
20 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 260 01:07:53 6,98 510 PB
21 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 258 01:08:10 6,95 508 PB
22 Bukovská Radka cz X-Trail Orlová 253 01:08:48 6,89 503
23 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 251 01:08:57 6,87 502
24 Garbová Sandy cz Jahůdky 249 01:09:45 6,80 496 PB
25 Říhová Blanka cz 247 01:09:52 6,78 496
26 Jančová Martina cz 246 01:09:58 6,77 495
27 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 242 01:10:46 6,70 489
28 Martynková Marcela cz BsvČT 241 01:11:04 6,67 487
29 Jasková Šárka cz SK Černé plíce 238 01:11:29 6,63 484
30 Smutná Kateřina cz Milujeme Prosecco!!! 236 01:12:20 6,55 479 PB
31 Šálková Zdena cz Zbloudilé střely 234 01:12:47 6,51 476
32 Poláková Tereza cz Extreme sport club Selnik 233 01:13:00 6,49 474
33 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 227 01:13:41 6,43 470 PB
34 Ptašková Adéla cz Fklidu 226 01:13:49 6,42 469
35 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 224 01:14:06 6,40 467 PB
36 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 222 01:15:41 6,26 457
37 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 219 01:16:26 6,20 453
38 Hönischová Henrieta sk BR2DY 216 01:17:48 6,09 445
39 Lipová Zuzana cz SK Černé plíce 214 01:18:29 6,04 441
40 Stoklásková Pavla cz BsvČT 212 01:19:07 5,99 438
41 Martina Kahánková cz 211 01:21:18 5,83 426
42 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 208 01:22:39 5,74 419
43 Wanke Kateřina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 206 01:31:00 5,21 380
44 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 205 chodec
44 Opolkova Dagmar cz 205 chodec
44 Šedinová Adriána sk 205 chodec
44 Paříková Eva cz VZS Ostrava 205 chodec
44 Tamara Bělarus cz Přátelé zeleného údolí 205 chodec
44 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 205 chodec
44 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 205 chodec
44 Staňková Tereza cz 205 chodec
44 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 205 chodec
44 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 205 chodec
44 Franerová Katarína cz Hujerovi 205 chodec
44 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 205 chodec
44 Šimčíková Petra cz Tři křížky 205 chodec
44 Bartalosová Věra cz 205 chodec
44 Martausová Vlasta cz Tři křížky 205 chodec
44 Boháč Petra cz Team LightBIKE 205 chodec
44 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 205 chodec
44 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 205 chodec
44 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 205 chodec
44 Drhová Marie cz SK ZaFaR Frenštát p.R 205 chodec
44 Franerová Míša cz Hujerovi 205 chodec
44 Nenutilová Jana cz Hasiči Kopřivnice 205 chodec
44 Šálková Zora cz Zbloudilé střely 205 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...