Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
8. 2. 2020, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
103 cm
Rychlost větru:
12 km/h

Porovnat s etapou 30.11.2019 | 10.2.2019 | 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 17.2.2020, 16:26:05
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Šprla Jan cz Beskydští Čerti 330 01:23:18 5,76 664
102 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 329 01:23:25 5,75 663
103 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 328 01:23:26 5,75 663
104 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 327 01:23:31 5,75 662
105 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 326 01:23:34 5,74 662
106 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 325 01:23:39 5,74 661
107 Černoch Ondřej cz Tymphany 324 01:24:20 5,69 656
108 Oswald Pavel cz Matrix Team 323 01:24:35 5,67 654
109 Jasiok Lumír cz Trek 1324 322 01:25:03 5,64 650
110 Koželuh Tomáš cz Neběžecký kroužek 321 01:25:16 5,63 649
111 Mikunda Miloš cz Salomon Beskydy Fanclub 320 01:25:21 5,62 648
112 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 319 01:25:22 5,62 648
113 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 318 01:25:32 5,61 647
114 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 317 01:25:38 5,61 646
115 Bocek Jiří cz Jahůdky 316 01:25:51 5,59 644
116 Matušková Iveta cz DIGISFERA 315 01:26:09 5,57 642
117 Vojtek Jan cz 314 01:26:11 5,57 642
118 Tišl Mirek cz 313 01:26:45 5,53 638
119 Benda Jaroslav cz MH bike - někdy prostě musíš 312 01:26:53 5,52 637
120 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 311 01:27:01 5,52 636
121 Číhal Daniel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 310 01:27:03 5,51 635
122 Collen Malcolm gb Team International!!! 309 01:27:07 5,51 635
123 Michalová Radmila cz Matrix Team 308 01:27:19 5,50 634
124 Mokroš Ondřej cz Trek 1324 307 01:27:30 5,49 632
125 Frost Gary gb Team International!!! 306 01:28:04 5,45 628
126 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 305 01:28:56 5,40 622
127 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 304 01:29:28 5,37 618
128 Salvet Milan cz 303 01:29:33 5,36 618
129 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 302 01:29:38 5,36 617
130 Kvíčala Tomáš cz Team LightBIKE 301 01:29:42 5,35 617
131 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 300 01:29:44 5,35 616
132 Hrnčárek Martin cz 299 01:29:46 5,35 616
133 Bortel Jaroslav cz 298 01:29:48 5,35 616
134 Linhartová Andrea cz Atletický klub Emila Zátopka… 297 01:29:50 5,34 616
135 Reček Petr cz SK Černé plíce 296 01:29:53 5,34 615
136 Morong Libor cz Beskydské Bestie 295 01:29:56 5,34 615
137 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 294 01:30:01 5,33 615
138 Siuda Radim cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 293 01:30:06 5,33 614
139 Vitoch Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 292 01:30:17 5,32 613
140 Dirnerová Alžběta cz AVA 291 01:30:21 5,31 612
141 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 290 01:30:23 5,31 612
142 Harabiš Radim vk SK Valašského království 289 01:30:25 5,31 612
143 Groš Štefan vk SK ZaFaR Frenštát p.R 288 01:30:50 5,28 609
144 Stoszek Filip cz VZS Ostrava 287 01:30:53 5,28 609
145 Pivoňka Denis cz 286 01:31:03 5,27 608
146 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 285 01:31:12 5,26 607
147 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 284 01:32:11 5,21 600
148 Levánszký Jakub cz PřeciFyzio 283 01:32:14 5,20 600
149 Schüler Petr cz Tři křížky 282 01:32:31 5,19 598
150 Riegel Jan cz Trek 1324 281 01:33:03 5,16 595
151 Slíva Marek cz SK Lapačka 280 01:33:23 5,14 592
152 Vaněk Pavel cz 279 01:33:24 5,14 592
153 Siváková Kateřina cz 278 01:33:26 5,14 592
154 Homola Filip cz VZS Ostrava 277 01:33:37 5,13 591
155 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 276 01:33:38 5,13 591
156 Otevřel František cz Nějak to dopadne 275 01:33:41 5,12 590
157 Matušek Karel cz DIGISFERA 274 01:33:45 5,12 590
158 Vynikal Bedřich cz AVA 273 01:33:47 5,12 590
159 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 272 01:33:55 5,11 589
160 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 271 01:34:06 5,10 588
161 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 270 01:34:17 5,09 587
162 Sobek Jakub cz Beskydští nomádi 269 01:34:28 5,08 586
163 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 268 01:34:49 5,06 583
164 Štěpánek Václav cz Team LightBIKE 267 01:35:12 5,04 581
165 Kuča Karel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 266 01:35:36 5,02 579
166 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 265 01:35:51 5,01 577
167 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 264 01:36:00 5,00 576
168 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 263 01:36:03 5,00 576
169 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 262 01:36:14 4,99 575
170 Gromus Petr cz Vivatsport 261 01:36:25 4,98 574
171 Zajíc Josef cz lepus.cz 260 01:36:31 4,97 573
172 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 259 01:37:12 4,94 569
173 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 258 01:37:26 4,93 568
174 Šimečka Petr cz 257 01:38:38 4,87 561
175 Siupik Tadeáš cz X-Trail Orlová 256 01:38:46 4,86 560
176 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 255 01:38:53 4,85 559
177 Pytlík Pavel cz RUN99 Havířov 254 01:38:56 4,85 559
178 Czylok Pavel cz BsvČT 253 01:39:01 4,85 559
179 Říhová Blanka cz 252 01:39:03 4,85 559
180 Rubeš Pavel cz SK Černé plíce 251 01:39:07 4,84 558
181 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 250 01:39:28 4,83 556
182 Marková Nikola cz TOBI Sport Frenštát p.R. 249 01:39:32 4,82 556
183 Orlitová Darina cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 248 01:39:48 4,81 554
184 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 247 01:40:08 4,79 552
185 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 246 01:40:59 4,75 548
186 Mihalčík Igor cz Beskydský pivovárek Ostravice 245 01:41:02 4,75 548
187 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 244 01:41:21 4,74 546
188 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 243 01:41:26 4,73 545 PB
189 Stryková Tereza cz STRYK team 242 01:41:34 4,73 545
190 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 241 01:41:36 4,72 544
191 Pavelka Viktor cz 240 01:42:17 4,69 541
192 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 239 01:43:09 4,65 536
193 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 238 01:43:12 4,65 536
194 Lauterbachová Jana cz Tymphany 237 01:43:14 4,65 536
195 Pavelka Jakub cz 236 01:43:16 4,65 536
196 Kreml Tomáš cz Lowellpro Racing Team 235 01:43:23 4,64 535
197 Balnar Jiří cz 234 01:43:24 4,64 535
198 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 233 01:43:36 4,63 534
199 Holuša Marek cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 232 01:45:57 4,53 522
200 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 231 01:47:37 4,46 514
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...