Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
16. 2. 2020, 10:00
Délka:
4,3 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
100 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 16.2.2019 | 17.2.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 16.2.2020, 18:31:46
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 403 00:29:29 8,75 1.115 CR PB
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 392 00:30:56 8,34 1.063
3 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 383 00:31:39 8,15 1.039
4 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 376 00:32:06 8,04 1.024
5 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 374 00:32:19 7,98 1.017
6 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 346 00:33:48 7,63 973 PB
7 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 311 00:35:47 7,21 919
8 Michalová Radmila cz Matrix Team 306 00:36:06 7,15 911 PB
9 Šimková Barbora cz Triatlon Team Opava 300 00:36:30 7,07 901
10 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 298 00:36:36 7,05 898
11 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 295 00:36:58 6,98 889 PB
12 Matušková Iveta cz DIGISFERA 288 00:37:45 6,83 871 PB
13 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 285 00:37:49 6,82 869 PB
14 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 270 00:38:26 6,71 856
15 Kulichová Žaneta cz Běžci sobě!!! 265 00:38:42 6,67 850
16 Dirnerová Alžběta cz AVA 264 00:38:44 6,66 849
17 Krutílková Petra cz Team Forman Cinelli 261 00:39:19 6,56 836
18 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 260 00:39:20 6,56 836 CR PB
19 Rabiecová Zuzana cz PřeciFyzio 259 00:39:20 6,56 836 PB
20 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 254 00:39:34 6,52 831 PB
21 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 249 00:40:35 6,36 810
22 Říhová Blanka cz 247 00:40:45 6,33 807
23 Martynková Marcela cz BsvČT 243 00:41:07 6,27 800
24 Siváková Kateřina cz 241 00:41:19 6,24 796
25 Garbová Sandy cz Jahůdky 239 00:41:30 6,22 792
26 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 237 00:41:34 6,21 791
27 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 235 00:41:44 6,18 788
28 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 233 00:42:12 6,11 779 PB
29 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 231 00:42:26 6,08 775
30 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 227 00:42:52 6,02 767
31 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 225 00:43:08 5,98 762
32 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 224 00:43:14 5,97 761
33 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 222 00:43:21 5,95 758
34 Nosková Kateřina cz Orlík Orlová 219 00:43:34 5,92 755
35 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 217 00:43:51 5,88 750
36 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 214 00:44:15 5,83 743
37 Lauterbachová Jana cz Tymphany 213 00:44:17 5,83 742
38 Kolenovská Jana cz Team Forman Cinelli 210 00:44:45 5,77 735
39 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 207 00:45:34 5,66 722
40 Stryková Tereza cz STRYK team 205 00:46:16 5,58 711
41 Matisová Michaela cz BsvČT 204 00:46:34 5,54 706
42 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 203 00:47:27 5,44 693
43 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 202 00:47:35 5,42 691
44 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 199 00:49:03 5,26 670
45 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 198 00:49:06 5,25 670
46 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 193 chodec
46 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 193 chodec
46 Piechowicz Kateřina cz AVA 193 chodec
46 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 193 chodec
46 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 193 chodec
46 Machová Zdenka cz Neběžecký kroužek 193 chodec
46 Petrová Lenka cz 193 chodec
46 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 193 chodec
46 Staňková Tereza cz 193 chodec
46 Franerová Katarína cz Hujerovi 193 chodec
46 Šimčíková Petra cz Tři křížky 193 chodec
46 Martausová Vlasta cz Tři křížky 193 chodec
46 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 193 chodec
46 Dubová Agáta cz synci z Kateřinek 193 chodec
46 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 193 chodec
46 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 193 chodec
46 Votýpková Beáta cz Hasiči Kopřivnice 193 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...