Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
16. 2. 2020, 10:00
Délka:
4,3 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
100 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 16.2.2019 | 17.2.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 16.2.2020, 18:31:46
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:24:04 10,72 1.366 TR CR
2 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 445 00:25:00 10,32 1.315
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:25:11 10,24 1.306
4 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:25:14 10,22 1.303 PB
5 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:25:20 10,18 1.298 PB
6 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 430 00:25:20 10,18 1.298 PB
7 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 428 00:25:30 10,12 1.289
8 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 426 00:25:44 10,03 1.278
9 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 424 00:26:09 9,87 1.257
10 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 422 00:26:38 9,69 1.235
11 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 420 00:27:21 9,43 1.202
12 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 419 00:27:38 9,34 1.190
13 Blabla Tomáš cz Olympáci 418 00:27:49 9,28 1.182
14 Kovář Roman cz AVA 417 00:28:07 9,18 1.169
15 Kimla Jan cz Olympáci 416 00:28:19 9,11 1.161 PB
16 Turek Martin cz AC Sparta Praha 415 00:28:33 9,04 1.152
17 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:28:35 9,03 1.150
18 Košut Lukáš cz Jahůdky 413 00:28:36 9,02 1.150
19 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 412 00:28:37 9,02 1.149
20 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:28:40 9,00 1.147
21 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 410 00:28:48 8,96 1.142
22 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 409 00:28:48 8,96 1.142
23 Ručka Richard cz Jump Sport 408 00:29:03 8,88 1.132 PB
24 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 407 00:29:11 8,84 1.127 PB
25 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 406 00:29:12 8,84 1.126 PB
26 Sejkora David cz X-Trail Orlová 405 00:29:17 8,81 1.123 PB
27 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 404 00:29:22 8,79 1.120 CR PB
28 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 403 00:29:29 8,75 1.115 CR PB
29 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 402 00:29:43 8,68 1.106
30 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 401 00:29:48 8,66 1.103
31 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:30:02 8,59 1.095
32 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 399 00:30:05 8,58 1.093 PB
33 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 398 00:30:14 8,53 1.088 PB
34 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 397 00:30:15 8,53 1.087
35 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 396 00:30:29 8,46 1.079 PB
36 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 395 00:30:35 8,44 1.075
37 Matejovič Daniel cz RUN99 Havířov 394 00:30:50 8,37 1.066
38 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 393 00:30:53 8,35 1.065 PB
39 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 392 00:30:56 8,34 1.063
40 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 391 00:30:56 8,34 1.063
41 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 390 00:30:57 8,34 1.062 PB
42 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 389 00:31:02 8,31 1.060
43 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 388 00:31:07 8,29 1.057
44 Výduch Luděk cz Tři křížky 387 00:31:08 8,29 1.056
45 Pavlík Víťa cz Modrý gang 386 00:31:10 8,28 1.055
46 Škrabánek Petr cz Jump Sport 385 00:31:21 8,23 1.049
47 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 384 00:31:26 8,21 1.046
48 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 383 00:31:39 8,15 1.039
49 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 382 00:31:41 8,14 1.038 PB
50 Hořínek Martin cz Iz 40,31 381 00:31:46 8,12 1.035
51 Jašek Radovan cz 380 00:31:56 8,08 1.030
52 Košut Filip cz Jahůdky 379 00:32:01 8,06 1.027
53 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 378 00:32:02 8,05 1.026 PB
54 Gula Roman cz Tymphany 377 00:32:03 8,05 1.026 PB
55 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 376 00:32:06 8,04 1.024
56 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 375 00:32:16 8,00 1.019
57 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 374 00:32:19 7,98 1.017
58 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 373 00:32:20 7,98 1.017
59 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 372 00:32:26 7,95 1.014 PB
60 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 371 00:32:27 7,95 1.013
61 Misiarz Petr cz Trek 1324 370 00:32:29 7,94 1.012
62 Lauterbach David cz Tymphany 369 00:32:31 7,93 1.011 PB
63 Pražák Petr cz Iz 40,31 368 00:32:33 7,93 1.010 PB
64 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 367 00:32:33 7,93 1.010 PB
65 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 366 00:32:33 7,93 1.010
66 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 365 00:32:43 7,89 1.005 PB
67 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 364 00:32:48 7,87 1.002
68 Frank Pavel cz AVA 363 00:32:53 7,85 1.000
69 Velebil Lukáš cz Matrix Team 362 00:32:59 7,82 997 PB
70 Bosák Ondřej cz ŠANTÁNEK 361 00:33:03 7,81 995
71 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 360 00:33:13 7,77 990
72 Vojtek Jan cz 359 00:33:14 7,76 989
73 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 358 00:33:14 7,76 989
74 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 357 00:33:18 7,75 987
75 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 356 00:33:22 7,73 985
76 Melnar Alois cz 355 00:33:27 7,71 983
77 Lachnit Jan cz AVA 354 00:33:28 7,71 982
78 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 353 00:33:31 7,70 981 PB
79 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 352 00:33:34 7,69 980
80 Lukeš Tomáš cz 351 00:33:35 7,68 979
81 Černoch Ondřej cz Tymphany 350 00:33:38 7,67 978
82 Baletka Stanislav cz Funny team 349 00:33:43 7,65 975
83 Skorčík Ján sk CK Turzovka 348 00:33:45 7,64 974
84 Staníček Václav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 347 00:33:47 7,64 973
85 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 346 00:33:48 7,63 973 PB
86 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 345 00:33:49 7,63 972
87 Rada Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 344 00:33:53 7,61 970
88 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 343 00:33:58 7,60 968
89 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 342 00:34:07 7,56 964
90 Tišl Mirek cz 341 00:34:10 7,55 962
91 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 340 00:34:10 7,55 962
92 Goláň Josef cz Gogy Team 339 00:34:11 7,55 962
93 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 338 00:34:26 7,49 955
94 Němec Jakub cz Team International!!! 337 00:34:26 7,49 955
95 Oborný Marek cz Team Forman Cinelli 336 00:34:27 7,49 954
96 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 335 00:34:28 7,49 954
97 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 334 00:34:30 7,48 953
98 Oswald Pavel cz Matrix Team 333 00:34:31 7,47 953
99 Blahut Radek cz cykloblahut.cz 332 00:34:31 7,47 953
100 Mareš Václav cz RUN99 Havířov 331 00:34:32 7,47 952
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...