Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
16. 2. 2020, 10:00
Délka:
4,3 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
100 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 16.2.2019 | 17.2.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 16.2.2020, 18:31:46
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Rybiář Michal cz Karpatrio 330 00:34:42 7,44 948 PB
102 Collen Malcolm gb Team International!!! 329 00:34:44 7,43 947 PB
103 Schüler Petr cz Tři křížky 328 00:34:51 7,40 943
104 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 327 00:34:59 7,37 940
105 Koželuh Tomáš cz Neběžecký kroužek 326 00:34:59 7,37 940 PB
106 Šimon Jozef cz FU Kopřivnice 325 00:35:02 7,36 939
107 Stoszek Filip cz VZS Ostrava 324 00:35:05 7,35 937
108 Sladomel Petr cz Jahůdky 323 00:35:09 7,34 935
109 Karafiát Tom cz kafoto.cz 322 00:35:15 7,32 933
110 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 321 00:35:15 7,32 933 PB
111 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 320 00:35:27 7,28 928
112 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 319 00:35:30 7,27 926
113 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 318 00:35:31 7,26 926
114 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 317 00:35:32 7,26 925
115 Jasiok Lumír cz Trek 1324 316 00:35:32 7,26 925 PB
116 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 315 00:35:34 7,25 924
117 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 314 00:35:35 7,25 924
118 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 313 00:35:37 7,24 923
119 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 312 00:35:42 7,23 921 PB
120 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 311 00:35:47 7,21 919
121 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 310 00:35:51 7,20 917 PB
122 Andrla Lubomír cz Orli Ostrava 309 00:35:51 7,20 917
123 Fagan Neil ie Team International!!! 308 00:36:00 7,17 913 PB
124 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 307 00:36:05 7,15 911
125 Michalová Radmila cz Matrix Team 306 00:36:06 7,15 911 PB
126 Benesz Radomir cz lepus.cz 305 00:36:08 7,14 910
127 Richter Ondřej cz AVA 304 00:36:11 7,13 909
128 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 303 00:36:23 7,09 904 PB
129 Goláň Vojtěch cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 302 00:36:24 7,09 903 PB
130 Benda Jaroslav cz MH bike - někdy prostě musíš 301 00:36:29 7,07 901
131 Šimková Barbora cz Triatlon Team Opava 300 00:36:30 7,07 901
132 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 299 00:36:33 7,06 900
133 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 298 00:36:36 7,05 898
134 Mikunda Miloš cz Salomon Beskydy Fanclub 297 00:36:38 7,04 898 PB
135 Hrnčárek Martin cz 296 00:36:52 7,00 892 PB
136 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 295 00:36:58 6,98 889 PB
137 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 294 00:37:08 6,95 885 PB
138 Děcký Aleš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 293 00:37:19 6,91 881
139 Lipina Tomáš cz RUN99 Havířov 292 00:37:19 6,91 881 PB
140 Kaplan Jiří cz Trek 1324 291 00:37:20 6,91 881
141 Morong Libor cz Beskydské Bestie 290 00:37:33 6,87 876
142 Matušek Karel cz DIGISFERA 289 00:37:44 6,84 871 PB
143 Matušková Iveta cz DIGISFERA 288 00:37:45 6,83 871 PB
144 Vaněk Pavel cz 287 00:37:45 6,83 871
145 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 286 00:37:47 6,83 870 PB
146 Rybářová Ludmila cz L.A.Ryby 285 00:37:49 6,82 869 PB
147 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 284 00:37:55 6,80 867
148 Harabiš Radim vk SK Valašského království 283 00:37:58 6,80 866
149 Levánszký Jakub cz PřeciFyzio 282 00:37:58 6,80 866
150 Magdon Roman cz Duke Corporation 281 00:38:04 6,78 864
151 Slíva Marek cz SK Lapačka 280 00:38:05 6,77 863
152 Riegel Jan cz Trek 1324 279 00:38:11 6,76 861
153 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 278 00:38:13 6,75 860 PB
154 Sobek Jakub cz Beskydští nomádi 277 00:38:16 6,74 859
155 Siuda Radim cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 276 00:38:16 6,74 859
156 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 275 00:38:17 6,74 859 PB
157 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 274 00:38:20 6,73 858
158 Angus Paul gb Team International!!! 273 00:38:23 6,72 857
159 Maršálek David cz Racing Olešná 272 00:38:24 6,72 856 PB
160 Konieczny Jiří cz BsvČT 271 00:38:25 6,72 856
161 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 270 00:38:26 6,71 856
162 Číhal Daniel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 269 00:38:26 6,71 856
163 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 268 00:38:36 6,68 852
164 Groš Štefan vk SK ZaFaR Frenštát p.R 267 00:38:37 6,68 851
165 Pivoňka Denis cz 266 00:38:41 6,67 850
166 Kulichová Žaneta cz Běžci sobě!!! 265 00:38:42 6,67 850
167 Dirnerová Alžběta cz AVA 264 00:38:44 6,66 849
168 Novák Radomír cz Trinutka 263 00:38:50 6,64 847
169 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 262 00:39:02 6,61 842
170 Krutílková Petra cz Team Forman Cinelli 261 00:39:19 6,56 836
171 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 260 00:39:20 6,56 836 CR PB
172 Rabiecová Zuzana cz PřeciFyzio 259 00:39:20 6,56 836 PB
173 Homola Filip cz VZS Ostrava 258 00:39:23 6,55 835 PB
174 Otevřel František cz Nějak to dopadne 257 00:39:27 6,54 833
175 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 256 00:39:32 6,53 832
176 Kývala David cz DaveDino 255 00:39:34 6,52 831
177 Morcinková Tereza cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 254 00:39:34 6,52 831 PB
178 Ševčík Jakub cz Team Forman Cinelli 253 00:40:03 6,44 821
179 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 252 00:40:14 6,41 817
180 Koudelka David cz VZS Ostrava 251 00:40:17 6,40 816
181 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 250 00:40:29 6,37 812 PB
182 Hatňančíková Katarína sk Manín Považská Bystrica 249 00:40:35 6,36 810
183 Tomčík Petr cz BR2DY 248 00:40:37 6,35 810
184 Říhová Blanka cz 247 00:40:45 6,33 807
185 Londa Jiří cz SK Černé plíce 246 00:40:46 6,33 807
186 Raszka Zdeněk cz Tymphany 245 00:40:49 6,32 806
187 Rubeš Pavel cz SK Černé plíce 244 00:40:55 6,31 804
188 Martynková Marcela cz BsvČT 243 00:41:07 6,27 800
189 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 242 00:41:13 6,26 798 PB
190 Siváková Kateřina cz 241 00:41:19 6,24 796
191 Kreml Tomáš cz Lowellpro Racing Team 240 00:41:21 6,24 795
192 Garbová Sandy cz Jahůdky 239 00:41:30 6,22 792
193 Mihalčík Igor cz Beskydský pivovárek Ostravice 238 00:41:31 6,21 792 PB
194 Ševčíková Lada cz Team Forman Cinelli 237 00:41:34 6,21 791
195 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 236 00:41:36 6,20 790
196 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 235 00:41:44 6,18 788
197 Videcký Jan cz KSU 234 00:41:48 6,17 787
198 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 233 00:42:12 6,11 779 PB
199 Hruška Pavel cz Fešáci Opava 232 00:42:20 6,09 777 PB
200 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 231 00:42:26 6,08 775
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...