Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
16. 2. 2020, 10:00
Délka:
4,3 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
100 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 16.2.2019 | 17.2.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 16.2.2020, 18:31:46
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
201 Potácel Matej cz Neběžecký kroužek 230 00:42:34 6,06 772
202 Bezunk Ondřej cz Team Forman Cinelli 229 00:42:36 6,06 772
203 Wrona Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 228 00:42:44 6,04 769
204 Bosáková Míša cz ŠANTÁNEK 227 00:42:52 6,02 767
205 Siupik Tadeáš cz X-Trail Orlová 226 00:42:54 6,01 766
206 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 225 00:43:08 5,98 762
207 Juríčková Marta cz REV 58 Nový Jičín 224 00:43:14 5,97 761
208 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 223 00:43:14 5,97 761
209 Šamšulová Zdenka cz BsvČT 222 00:43:21 5,95 758
210 Stöcker Dominik cz Team LightBIKE 221 00:43:26 5,94 757
211 Holuša Marek cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 220 00:43:28 5,94 756
212 Nosková Kateřina cz Orlík Orlová 219 00:43:34 5,92 755
213 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 218 00:43:50 5,89 750 PB
214 Pytliková Zuzana cz RUN99 Havířov 217 00:43:51 5,88 750
215 Kanocz Rasťa cz Team Forman Cinelli 216 00:44:03 5,86 746
216 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 215 00:44:03 5,86 746
217 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 214 00:44:15 5,83 743
218 Lauterbachová Jana cz Tymphany 213 00:44:17 5,83 742
219 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 212 00:44:26 5,81 740
220 Urbas Armand cz BsvČT 211 00:44:40 5,78 736
221 Kolenovská Jana cz Team Forman Cinelli 210 00:44:45 5,77 735
222 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 209 00:44:51 5,75 733
223 Balnar Jiří cz 208 00:45:20 5,69 725
224 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 207 00:45:34 5,66 722
225 Kotek Martin cz VZS Ostrava 206 00:45:38 5,65 721
226 Stryková Tereza cz STRYK team 205 00:46:16 5,58 711
227 Matisová Michaela cz BsvČT 204 00:46:34 5,54 706
228 Zádrapová Zuzana cz PřeciFyzio 203 00:47:27 5,44 693
229 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 202 00:47:35 5,42 691
230 Kanócz Martin cz Team Forman Cinelli 201 00:47:54 5,39 686
231 Pěgřimek Milan cz lepus.cz 200 00:47:56 5,38 686
232 Juřicová Karolína cz TWIKO Ostrava 199 00:49:03 5,26 670
233 Musilová Veronika cz TeddyBeer team 198 00:49:06 5,25 670
234 Vařeka Vladan cz 197 00:49:25 5,22 665 PB
235 Chudý Vojtěch cz Team Forman Cinelli 196 00:50:36 5,10 650
236 Raclavský Vlastimil cz LS Olomouc 195 00:51:51 4,98 634
237 Šimčák Jan cz Pepa Team F-M 194 00:56:05 4,60 586
238 Votýpková Beáta cz Hasiči Kopřivnice 193 chodec
238 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 193 chodec
238 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 193 chodec
238 Raška František cz SK ZaFaR Frenštát p.R 193 chodec
238 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 193 chodec
238 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 193 chodec
238 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 193 chodec
238 Petrová Lenka cz 193 chodec
238 Machová Zdenka cz Neběžecký kroužek 193 chodec
238 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 193 chodec
238 Franer Kuba cz Hujerovi 193 chodec
238 Levinský Lukáš cz Matrix Team 193 chodec
238 Kostiha Vladimír cz Matrix Team 193 chodec
238 Adamusová Marie cz Běžci sobě!!! 193 chodec
238 Chmurová Jana cz Team Forman Cinelli 193 chodec
238 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 193 chodec
238 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 193 chodec
238 Franerová Katarína cz Hujerovi 193 chodec
238 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 193 chodec
238 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 193 chodec
238 Žižka Pavel cz Klub Českých Velocipedistů z… 193 chodec
238 Podolák Karel cz X-Trail Orlová 193 chodec
238 Piechowicz Kateřina cz AVA 193 chodec
238 Martausová Vlasta cz Tři křížky 193 chodec
238 Beneš Pavel cz Opavské dupy 193 chodec
238 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 193 chodec
238 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 193 chodec
238 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 193 chodec
238 Hudeček Karel cz HUHU Mega Racing Team 193 chodec
238 Staňková Tereza cz 193 chodec
238 Černý Filip cz 193 chodec
238 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 193 chodec
238 Slivka Jan sk CVS Čadca 193 chodec
238 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 193 chodec
238 Otevřel Martin cz Columbia Montrail 193 chodec
238 Dubová Agáta cz synci z Kateřinek 193 chodec
238 Šimčíková Petra cz Tři křížky 193 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...