Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 2. 2020, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
109 cm
Rychlost větru:
29 km/h

Porovnat s etapou 3.7.2020 | 31.12.2019 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 23.2.2020, 08:09:01
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 900 00:38:31 8,88 1.263 PB
2 Helcel Martin ml. cz Columbia Montrail 890 00:38:32 8,88 1.263 PB
3 Horák Ondřej cz AVA 880 00:39:01 8,77 1.247
4 Maceček Tomáš cz BUFF/Pivovar Koníček 870 00:39:11 8,73 1.242
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 864 00:39:14 8,72 1.240
6 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 860 00:40:03 8,54 1.215
7 Uherek Jakub cz BUFF/Pivovar Koníček 856 00:40:09 8,52 1.212 PB
8 Otevřel Vít cz Columbia Montrail 852 00:40:15 8,50 1.209
9 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 848 00:45:26 7,53 1.071 CR PB
10 Hudeček Petr cz Columbia Montrail 844 00:40:56 8,36 1.189
11 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 840 00:45:59 7,44 1.058
12 Gregor František cz Matrix Team 838 00:46:04 7,42 1.056 PB
13 Žídek Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 836 00:41:06 8,32 1.184 PB
14 Ivanov Nikola bg Columbia Montrail 834 00:41:32 8,23 1.172
15 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 832 00:42:08 8,12 1.155
16 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 830 00:45:05 7,59 1.079
17 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 828 00:47:45 7,16 1.019
18 Kudla Vladimír sk Manín Považská Bystrica 826 00:45:32 7,51 1.069
19 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 824 00:45:39 7,49 1.066 PB
20 Gawlas Dominik pl SALOMON-RUN 822 00:45:45 7,48 1.064
21 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 820 00:45:52 7,46 1.061 PB
22 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 818 00:45:54 7,45 1.060
23 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 816 00:46:00 7,43 1.058
24 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 814 00:46:23 7,37 1.049
25 Košut Lukáš cz Jahůdky 812 00:43:58 7,78 1.107 PB
26 Sejkora David cz X-Trail Orlová 810 00:46:30 7,35 1.046
27 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 808 00:49:02 6,97 992
28 Blabla Tomáš cz Olympáci 806 00:44:04 7,76 1.104
29 Hlavatík Jan cz BUFF/Pivovar Koníček 804 00:46:37 7,34 1.044
30 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 802 00:46:39 7,33 1.043
31 Kučera Roman cz Team LightBIKE 800 00:46:47 7,31 1.040
32 Ručka Richard cz Jump Sport 798 00:44:23 7,71 1.096
33 Turek Martin cz AC Sparta Praha 796 00:44:25 7,70 1.096
34 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 794 00:49:26 6,92 984
35 Pavliska Petr cz Beskydští Čerti 792 00:49:27 6,92 984 PB
36 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 790 00:44:29 7,69 1.094
37 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 788 00:47:04 7,27 1.034
38 Šidelka Richard cz TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 786 00:47:07 7,26 1.033 PB
39 Kolář Jakub cz Ospol Tech team 784 00:49:43 6,88 979 PB
40 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 782 00:47:14 7,24 1.030
41 Černý Tomáš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 780 00:49:45 6,87 978 PB
42 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 778 00:44:47 7,64 1.087
43 Valošek Jan cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 776 00:44:53 7,62 1.084 PB
44 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 774 00:49:55 6,85 975 PB
45 Šindelek Vladan cz Olympáci 772 00:44:59 7,60 1.082
46 Lachnit Jan cz AVA 770 00:47:32 7,19 1.024
47 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 768 00:47:33 7,19 1.023
48 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 766 00:50:04 6,83 972
49 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 764 00:47:36 7,18 1.022
50 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 762 00:47:39 7,18 1.021 PB
51 Kimla Jan cz Olympáci 760 00:47:43 7,17 1.020
52 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 758 00:45:16 7,56 1.075
53 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 756 00:47:53 7,14 1.016
54 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 754 00:50:24 6,79 965
55 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 752 00:47:55 7,14 1.016
56 Ševčíková Petra cz JAPAsport.cz 750 00:50:28 6,78 964 PB
57 Hollá Kateřina cz Columbia Montrail 748 00:50:36 6,76 962
58 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 746 00:48:15 7,09 1.008 PB
59 Capek Martin sk ŽABKA ČADCA 744 00:48:17 7,08 1.008
60 Kazárik Jiří cz Columbia Montrail 742 00:48:22 7,07 1.006
61 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 740 00:48:24 7,07 1.005 PB
62 Pšenica Július cz Solné-IVOR 738 00:50:56 6,71 955
63 Lauterbach David cz Tymphany 736 00:50:59 6,71 954
64 Bosák Ondřej cz ŠANTÁNEK 734 00:51:00 6,71 954 PB
65 Pavlík Víťa cz Modrý gang 732 00:48:31 7,05 1.003
66 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 730 00:51:06 6,69 952
67 Jašek Radovan cz 728 00:51:09 6,69 951
68 Košut Filip cz Jahůdky 726 00:48:50 7,00 996 PB
69 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 724 00:51:22 6,66 947 PB
70 Schüler Petr cz Tři křížky 722 00:51:25 6,65 946 PB
71 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 720 00:48:56 6,99 994
72 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 718 00:48:58 6,98 994
73 Gužík Martin cz Tři křížky 716 00:51:32 6,64 944
74 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 714 00:49:04 6,97 992 PB
75 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 712 00:51:40 6,62 942 PB
76 Goláň Josef cz Gogy Team 710 00:51:45 6,61 940 PB
77 Hořínek Martin cz Iz 40,31 708 00:49:17 6,94 987 PB
78 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 706 00:49:18 6,94 987
79 Šimonová Elen cz X-Trail Orlová 704 00:51:49 6,60 939 PB
80 Výduch Luděk cz Tři křížky 702 00:49:20 6,93 986 PB
81 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 700 00:46:52 7,30 1.038
82 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 698 00:46:54 7,29 1.038
83 Smékal Venca cz SK Černé plíce 696 00:51:54 6,59 938 PB
84 Misiarz Petr cz Trek 1324 694 00:49:25 6,92 985 PB
85 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 692 00:49:29 6,91 983
86 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 690 00:49:34 6,90 982
87 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 688 00:52:08 6,56 933
88 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 686 00:47:10 7,25 1.032
89 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 684 00:52:11 6,55 932
90 Škrabánek Petr cz Jump Sport 682 00:49:42 6,88 979
91 Stoszek Filip cz VZS Ostrava 680 00:52:13 6,55 932 PB
92 Matejovič Daniel cz RUN99 Havířov 678 00:49:44 6,88 978
93 Velebil Lukáš cz Matrix Team 676 00:52:15 6,55 931 PB
94 Baletka Stanislav cz Funny team 674 00:52:17 6,54 931
95 Vojtek Jan cz 672 00:52:17 6,54 931 PB
96 Kozelský René cz BUFF/Pivovar Koníček 670 00:52:21 6,53 930
97 Černoch Ondřej cz Tymphany 668 00:52:27 6,52 928
98 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 666 00:52:28 6,52 927
99 Gula Roman cz Tymphany 664 00:50:05 6,83 972
100 Pražák Petr cz Iz 40,31 662 00:52:42 6,49 923
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...