Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 2. 2020, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
109 cm
Rychlost větru:
29 km/h

Porovnat s etapou 31.12.2019 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 23.2.2020, 08:09:01
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 880 00:39:01 8,77 1.247
2 Ponek Tibor sk Manín Považská Bystrica 860 00:40:03 8,54 1.215
3 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 840 00:45:59 7,44 1.058
4 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 830 00:45:05 7,59 1.079
5 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 824 00:45:39 7,49 1.066 PB
6 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 818 00:45:54 7,45 1.060
7 Sejkora David cz X-Trail Orlová 810 00:46:30 7,35 1.046
8 Ručka Richard cz Jump Sport 798 00:44:23 7,71 1.096
9 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 794 00:49:26 6,92 984
10 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 788 00:47:04 7,27 1.034
11 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 778 00:44:47 7,64 1.087
12 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 764 00:47:36 7,18 1.022
13 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 754 00:50:24 6,79 965
14 Lauterbach David cz Tymphany 736 00:50:59 6,71 954
15 Matulů Víťa cz Modrý gang 732 00:48:31 7,05 1.003
16 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 718 00:48:58 6,98 994
17 Goláň Josef cz Gogy Team 710 00:51:45 6,61 940 PB
18 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 706 00:49:18 6,94 987
19 Misiarz Petr cz Trek 1324 694 00:49:25 6,92 985 PB
20 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 690 00:49:34 6,90 982
21 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 686 00:47:10 7,25 1.032
22 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 684 00:52:11 6,55 932
23 Velebil Lukáš cz Matrix Team 676 00:52:15 6,55 931 PB
24 Baletka Stanislav cz Funny team 674 00:52:17 6,54 931
25 Gula Roman cz Tymphany 664 00:50:05 6,83 972
26 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 658 00:50:17 6,80 968
27 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 656 00:52:52 6,47 920
28 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 640 00:50:58 6,71 955
29 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 630 00:53:44 6,36 906
30 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 626 00:53:52 6,35 903
31 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 624 00:53:56 6,34 902
32 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 622 00:54:06 6,32 899
33 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 612 00:54:33 6,27 892
34 Janas Karel cz Porubští Rafani 604 00:54:41 6,25 890
35 Tišl Mirek cz 594 00:55:16 6,19 880 PB
36 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 588 00:55:20 6,18 879
37 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 576 00:55:50 6,13 872 PB
38 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 564 00:56:24 6,06 863
39 Jasiok Lumír cz Trek 1324 562 00:56:26 6,06 862
40 Wita Radim cz Team LightBIKE 552 00:56:37 6,04 859
41 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 550 00:56:40 6,04 859
42 Levinský Lukáš cz Matrix Team 548 00:56:46 6,02 857
43 Oswald Pavel cz Matrix Team 542 00:56:53 6,01 855
44 Morong Libor cz Beskydské Bestie 526 00:57:22 5,96 848 PB
45 Fagan Neil ie Team International!!! 520 00:57:41 5,93 844
46 Svoboda Tomáš cz 496 00:58:35 5,84 831
47 Blahut Radek cz cykloblahut.cz 494 00:58:38 5,83 830
48 Harabiš Radim vk SK Valašského království 492 00:58:39 5,83 830
49 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 488 00:58:44 5,82 828 PB
50 Hrnčárek Martin cz 460 01:00:07 5,69 809
51 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 456 01:00:30 5,65 804
52 Skopal Rostislav cz VZS Ostrava 452 01:00:47 5,63 801 PB
53 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 438 01:01:42 5,54 789
54 Czylok Pavel cz BsvČT 432 01:02:05 5,51 784
55 Slíva Marek cz SK Lapačka 428 01:02:10 5,50 783 PB
56 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 422 01:02:42 5,45 776 PB
57 Homola Filip cz VZS Ostrava 414 01:03:14 5,41 770 PB
58 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 412 01:03:15 5,41 769
59 Skopalík Zbyněk cz AVA 408 01:03:20 5,40 768
60 Koudelka David cz VZS Ostrava 400 01:04:02 5,34 760
61 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 392 01:04:12 5,33 758
62 Vrobel David cz 382 01:05:15 5,24 746 PB
63 Zajíc Josef cz lepus.cz 370 01:05:58 5,18 738
64 Raszka Zdeněk cz Tymphany 362 01:06:35 5,14 731 PB
65 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 358 01:01:43 5,54 788
66 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 326 01:12:14 4,73 674
67 Kanocz Rasťa cz Team Forman Cinelli 318 01:13:54 4,63 658
68 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 300 chodec
68 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 300 chodec
68 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 300 chodec
68 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 300 chodec
68 Valtr Daniel cz X-Trail Orlová 300 chodec
68 Tomčík Petr cz BR2DY 300 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...