Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
17. 2. 2007, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 18.2.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 120 00:46:00 8,87 1.147
2 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 115 00:00:00
3 Bohatý Tomáš cz X-AIR Ostrava 110 00:00:00
4 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 105 00:00:00
5 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 102 00:00:00
6 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 100 00:00:00
7 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 98 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 96 00:00:00
9 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 94 00:00:00
10 Míl Petr cz Horolezci FM 92 00:00:00
11 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 90 00:00:00
12 Šindelek Daniel cz Olympáci 89 00:00:00
13 Rodryč Michal cz Elitní Vrchaři 88 00:00:00
14 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 87 00:00:00
15 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 86 00:00:00
16 Kolouch David cz Horolezci FM 85 00:00:00
17 Trávníček Rostislav cz Olympáci 84 00:00:00
18 Salaj Tomáš cz SKC Prostějov 83 00:00:00
19 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 82 00:00:00
20 Uher Libor cz Horolezci FM 81 00:00:00
21 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 80 00:00:00
22 Malošík Jan cz MHC Karviná 79 00:00:00
23 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 78 00:00:00
24 Pešat Jan cz VK Perun 77 00:00:00
25 Cetkovský Martin cz SKC Prostějov 76 00:00:00
26 Ševčíková Jana cz Bike One 75 00:00:00
27 Koukal Jan cz MHC Karviná 74 00:00:00
28 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 73 00:00:00
29 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 72 00:00:00
30 Dudis cz Vortex Bike Team 71 00:00:00
31 Ejem Petr cz SKC Prostějov 70 00:00:00
32 Pavlík Víťa cz Umpa Lumpa Uf Uf 69 00:00:00
33 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 68 00:00:00
34 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 67 00:00:00
35 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 66 00:00:00
36 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 65 00:00:00
37 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 64 00:00:00
38 Franer Kuba cz SUNDANCE 63 00:00:00
39 Kočara Jiří cz HO SKK Vítkovice 62 00:00:00
40 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 61 00:00:00
41 Kočarová Klára cz HO SKK Vítkovice 60 00:00:00
42 Raška František cz CK Frenštát p.R. 59 00:00:00
43 Konečný František cz SUNDANCE 58 00:00:00
44 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 57 00:00:00
45 Konečná Veronika cz SUNDANCE 56 00:00:00
46 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 55 00:00:00
47 Lacek Jiří cz Crashers Opava 54 00:00:00
48 Konečná Iveta cz SUNDANCE 53 00:00:00
49 Konečný Vlastimil cz SUNDANCE 52 00:00:00
50 Figurová Petra cz LK Mokré Lazce 51 00:00:00
51 Kučera Martin cz LK Mokré Lazce 50 00:00:00
52 Bauer Patrik cz Apache 49 00:00:00
53 Svoboda Milan cz Apache 48 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...