Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
13. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 26.11.2021, 05:59:44
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz AVA 450 00:41:22 11,46 837
2 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 445 00:41:34 11,40 833 PB
3 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 440 00:41:59 11,29 825 PB
4 Horák Ondřej cz AVA 435 00:42:02 11,28 824
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 432 00:42:31 11,15 814
6 Hudeček Petr cz Opavské dupy 430 00:42:49 11,07 809 PB
7 Lysák Vlastimil cz fKlidu sport team 428 00:43:31 10,89 796
8 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 426 00:44:19 10,70 781
9 Gregor František cz Matrix Team 424 00:44:28 10,66 779 PB
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:45:32 10,41 760
11 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 420 00:45:50 10,34 755 PB
12 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 419 00:46:01 10,30 752 PB
13 Martin Gogela cz AVA 418 00:46:23 10,22 746
14 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:46:33 10,18 744
15 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:46:47 10,13 740
16 Michal Mikula sk Čadečka v pohybe 415 00:46:51 10,12 739
17 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:46:55 10,10 738
18 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:47:06 10,06 735
19 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 412 00:47:28 9,99 729 PB
20 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 411 00:47:51 9,91 724 PB
21 Hlavatík Jan cz Jump Sport 410 00:48:07 9,85 720
22 Sejkora David cz X-Trail Orlová 409 00:48:10 9,84 719
23 Ručka Richard cz Jump Sport 408 00:48:21 9,80 716
24 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 407 00:48:28 9,78 714 PB
25 Krajča Stanislav cz AVA 406 00:48:30 9,77 714 CR
26 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 405 00:48:36 9,75 712 PB
27 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 404 00:48:42 9,73 711
28 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 403 00:48:44 9,73 710 PB
29 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 402 00:48:54 9,69 708
30 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 00:48:57 9,68 707
31 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 400 00:49:06 9,65 705 CR
32 Jurč Michal cz MOUNTAINTIME team 399 00:49:10 9,64 704
33 Bajtek Rostislav cz SPK Český Těšín 398 00:49:14 9,63 703 PB
34 Výduch Luděk cz Tři křížky 397 00:49:21 9,60 702 PB
35 Jašek Radovan cz 396 00:49:50 9,51 695 PB
36 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 395 00:49:53 9,50 694
37 Přikryl Roman cz fKlidu sport team 394 00:50:01 9,48 692
38 Blabla Tomáš cz Olympáci 393 00:50:05 9,46 691
39 Cienciala Filip cz Splašení goroli 392 00:50:10 9,45 690
40 Krhut Martin cz Neběžecký kroužek 391 00:50:15 9,43 689 PB
41 Ďurica Michal cz 390 00:50:17 9,43 688 PB
42 Kimla Martin cz Olympáci 389 00:50:19 9,42 688 PB
43 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 388 00:50:22 9,41 687
44 Košut Filip cz Jahůdky 387 00:50:23 9,41 687
45 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 386 00:50:27 9,40 686 PB
46 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 385 00:50:42 9,35 683
47 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 384 00:50:47 9,33 682 PB
48 Lauterbach David cz Tymphany 383 00:50:49 9,33 681 PB
49 Gula Roman cz Tymphany 382 00:51:08 9,27 677 PB
50 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 381 00:51:12 9,26 676
51 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 380 00:51:14 9,25 676
52 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 379 00:51:15 9,25 676 PB
53 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 378 00:51:19 9,24 675 PB
54 Rymer Collin us Team International!!! 377 00:51:23 9,22 674 PB
55 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 376 00:51:28 9,21 673 PB
56 Nadymáček Tomáš cz SPK Český Těšín 375 00:51:39 9,18 670
57 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 374 00:51:45 9,16 669 PB
58 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 373 00:51:47 9,15 669 PB
59 Szturc Andrzej cz simple running 372 00:51:49 9,15 668
60 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 371 00:51:50 9,14 668
61 Karásek Jiří cz 370 00:51:51 9,14 668 PB
62 Levinský Lukáš cz Matrix Team 369 00:51:53 9,14 667
63 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 368 00:51:57 9,12 666 PB
64 Zeman Marek cz Beskydské Bestie 367 00:52:04 9,10 665
65 Kolář Jakub cz Tři křížky 366 00:52:05 9,10 665 PB
66 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 365 00:52:09 9,09 664 PB
67 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 364 00:52:10 9,09 664 PB
68 Jasinski Martin cz 363 00:52:19 9,06 662
69 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 362 00:52:21 9,05 661
70 Schüler Petr cz Tři křížky 361 00:52:25 9,04 660 PB
71 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 360 00:52:28 9,03 660 PB
72 Michalík Michal cz Sachasport Dynafit 359 00:52:33 9,02 659
73 Vorková Daniela cz Čadečka v pohybe 358 00:52:35 9,01 658
74 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 357 00:52:41 9,00 657 PB
75 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 356 00:52:44 8,99 657
76 Kučera Roman cz Team LightBIKE 355 00:52:50 8,97 655
77 Škrabánek Petr cz Jump Sport 354 00:52:53 8,96 655
78 Svoboda Tomáš cz Olympáci 353 00:53:12 8,91 651
79 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 352 00:53:14 8,90 650
80 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 351 00:53:15 8,90 650
81 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 350 00:53:19 8,89 649
82 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 349 00:53:22 8,88 649
83 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 348 00:53:25 8,87 648
84 Trojanovská Stařešina cz 347 00:53:31 8,86 647 PB
85 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 346 00:53:32 8,85 647 PB
86 Kaluža Luboš cz Jahůdky 345 00:53:43 8,82 644
87 Misiarz Petr cz Trek 1324 344 00:53:47 8,81 644 PB
88 Kopeček Matěj cz Jump Sport 343 00:54:03 8,77 641
89 Šimonová Elen cz 342 00:54:07 8,76 640 PB
90 Rett Tom cz SK Oceláci Ostrava 341 00:54:08 8,76 640 PB
91 Szotkowski Robert cz RUN99 Havířov 340 00:54:10 8,75 639
92 Staníček Václav cz milujemehory.eu 339 00:54:20 8,72 637 PB
93 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 338 00:54:28 8,70 636
94 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 337 00:54:33 8,69 635
95 Pražák Petr cz Iz 40,31 336 00:54:45 8,66 632
96 Melnar Alois cz 335 00:54:47 8,65 632 PB
97 Goláň Josef cz Gogy Team 334 00:54:51 8,64 631
98 Frank Pavel cz AVA 333 00:54:59 8,62 630
99 Pavlík Jan cz Racing Olešná 332 00:55:03 8,61 629
100 Kimla Jan cz Olympáci 331 00:55:07 8,60 628
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...