Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
13. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
47 km/h

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 26.11.2021, 05:59:44
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:45:32 10,41 760
2 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 402 00:48:54 9,69 708
3 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 385 00:50:42 9,35 683
4 Svoboda Tomáš cz Olympáci 353 00:53:12 8,91 651
5 Rett Tom cz SK Oceláci Ostrava 341 00:54:08 8,76 640 PB
6 Frank Pavel cz AVA 333 00:54:59 8,62 630
7 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 327 00:55:33 8,53 623
8 Mazur Martin cz Jump Sport 319 00:56:30 8,39 613
9 Konieczny Jiří cz SPK Český Těšín 307 00:57:04 8,31 607
10 Porwisz Jiří cz RUN99 Havířov 301 00:57:33 8,24 602
11 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 299 00:57:52 8,19 598
12 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 282 00:59:27 7,97 582
13 Štýbar Luděk cz KILPI RACING TEAM 278 00:59:34 7,96 581
14 Klimeš Michal cz ŠANTÁNEK 276 00:59:57 7,91 577
15 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 257 01:02:07 7,63 557
16 Morávek Aleš cz Srnci a srnky 253 01:02:30 7,58 554
17 Frost Gary gb Team International!!! 249 01:02:50 7,54 551
18 Dostál Vladimír cz Orli Ostrava 244 01:03:29 7,47 545 PB
19 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 241 01:03:49 7,43 542
20 Koželuh Tomáš cz Neběžecký kroužek 240 01:03:50 7,43 542
21 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 236 01:04:48 7,31 534
22 Andrla Lubomír cz Orli Ostrava 233 01:05:12 7,27 531
23 Oršulík Zdeněk cz TOBI Sport Frenštát p.R. 229 01:05:38 7,22 527
24 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 224 01:06:01 7,18 524
25 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 222 01:06:13 7,16 523
26 Slíva Marek cz SK Lapačka 220 01:06:22 7,14 522
27 Otevřel František cz Nějak to dopadne 204 01:08:57 6,87 502
28 Vavruša Martin cz Frydex 200 01:09:14 6,85 500
29 Balnar Jiří cz 193 01:11:00 6,68 488
30 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 192 01:11:05 6,67 487
31 Urbas Armand cz SPK Český Těšín 188 01:12:36 6,53 477 PB
32 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 184 01:14:06 6,40 467
33 Pavelka Viktor cz 180 01:15:09 6,31 461
34 Pšenica Július cz SK ZaFaR Frenštát p.R 178 01:16:29 6,20 453
35 Matula Vít cz synci z Kateřinek 172 01:20:05 5,92 432
36 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 167 00:00:00
36 Lepšík Mirek cz MH bike - někdy prostě musíš 167 00:00:00
36 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 167 00:00:00
36 Chmiel Radim cz MH bike - někdy prostě musíš 167 00:00:00
36 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 167 00:00:00
36 Opolka Petr cz 167 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...