Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Causidis Marek cz Pomalí kluci 445 00:46:42 10,15 1.146 PB
2 Otevřel Vít cz AVA 435 00:47:16 10,03 1.132
3 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 432 00:47:33 9,97 1.126 PB
4 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 430 00:49:06 9,65 1.090
5 Cieslar Jakub cz 428 00:49:14 9,63 1.087
6 Hudeček Petr cz Opavské dupy 426 00:49:27 9,59 1.082
7 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 424 00:49:31 9,57 1.081
8 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 420 00:51:10 9,26 1.046 PB
9 Gregor František cz Matrix Team 419 00:51:23 9,22 1.042 PB
10 Pytlík Jiří cz Jump Sport 418 00:51:44 9,16 1.035
11 Kokošek Oldřich cz Sachasport Dynafit 417 00:52:21 9,05 1.022
12 Škuca Zbyněk cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:53:03 8,93 1.009 PB
13 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 412 00:53:16 8,90 1.005
14 Košut Lukáš cz Jahůdky 411 00:53:17 8,90 1.004
15 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 409 00:53:29 8,86 1.001
16 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 408 00:53:34 8,85 999
17 Michal Mikula sk Čadečka v pohybe 405 00:54:06 8,76 989
18 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:54:30 8,70 982
19 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 401 00:54:44 8,66 978 PB
20 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 400 00:55:22 8,56 967 PB
21 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 396 00:55:53 8,48 958
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 395 00:56:01 8,46 955
23 Krajča Stanislav cz AVA 392 00:56:46 8,35 943 CR
24 Rymer Collin us Team International!!! 391 00:56:52 8,34 941
25 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 390 00:57:01 8,31 939
26 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 389 00:57:02 8,31 938 PB
27 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 387 00:57:05 8,30 938 PB
28 Jasinski Martin cz 384 00:57:23 8,26 933
29 Výduch Luděk cz Tři křížky 383 00:57:30 8,24 931 PB
30 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 382 00:57:37 8,23 929
31 Nadymáček Tomáš cz SPK Český Těšín 381 00:57:40 8,22 928
32 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 379 00:57:50 8,20 925
33 Ďurica Michal cz PřeciFyzio 378 00:57:53 8,19 925
34 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 374 00:58:23 8,12 917 PB
35 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 373 00:58:29 8,10 915
36 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 368 00:58:38 8,08 913
37 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 366 00:58:44 8,07 911
38 Szturc Andrzej cz simple running 365 00:58:45 8,07 911
39 Schüler Petr cz Tři křížky 363 00:58:50 8,06 910 PB
40 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 362 00:58:57 8,04 908
41 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 361 00:59:06 8,02 906
42 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 360 00:59:13 8,00 904 PB
43 Trojanovská Stařešina cz Lokomotiva Trojanovice 358 00:59:31 7,96 899
44 Kolář Jakub cz Tři křížky 357 00:59:38 7,95 897 PB
45 Bajtek Rostislav cz SPK Český Těšín 355 00:59:46 7,93 895 PB
46 Pospíšil Daniel cz BESKYD-NATURAL 352 00:59:58 7,90 892 PB
47 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 351 01:00:00 7,90 892
48 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 349 01:00:36 7,82 883
49 Michalík Michal cz Sachasport Dynafit 347 01:00:40 7,81 882 PB
50 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 342 01:01:22 7,72 872 PB
51 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 338 01:01:37 7,69 869
52 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 335 01:02:00 7,65 863
53 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 334 01:02:01 7,64 863
54 Kaluža Luboš cz Jahůdky 328 01:02:18 7,61 859
55 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 327 01:02:20 7,60 859
56 Pavlík Jan cz Racing Olešná 325 01:02:40 7,56 854
57 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 324 01:02:47 7,55 852
58 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 323 01:02:58 7,53 850
59 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 322 01:03:06 7,51 848
60 Melnar Alois cz 318 01:03:16 7,49 846
61 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 317 01:03:20 7,48 845
62 Smékal Venca cz SK Černé plíce 312 01:03:29 7,47 843
63 Zeman Marek cz Beskydské Bestie 310 01:03:47 7,43 839
64 Kozelský René cz Pivovar Koníček 309 01:03:54 7,42 838
65 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 305 01:04:13 7,38 833
66 Pražák Petr cz Iz 40,31 303 01:04:16 7,38 833
67 Rybiář Michal cz Karpatrio 299 01:04:26 7,36 831
68 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 298 01:04:31 7,35 830 PB
69 Richter Ondřej cz AVA 297 01:04:34 7,34 829
70 Kimla Jan cz Olympáci 294 01:05:06 7,28 822
71 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 293 01:05:09 7,28 821 PB
72 Mynář Jan cz BO! Reality a Finance 292 01:05:12 7,27 821
73 Rafaj Lukáš sk Čadečka v pohybe 291 01:05:14 7,27 820
74 Brtva Pavel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 283 01:05:54 7,19 812
75 Marek Ozner cz Noradrenalin 276 01:06:34 7,12 804
76 Bartosz David cz Okena sunrise 270 01:07:10 7,06 797
77 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 268 01:07:12 7,05 796
78 Perez Hector cz TOBI Sport Frenštát p.R. 266 01:07:14 7,05 796
79 Přibil Michal cz 265 01:07:23 7,03 794
80 Marosz Vojtěch cz Jahůdky 263 01:07:51 6,99 789
81 Pecha Marek cz Ostrava 260 01:08:04 6,96 786
82 Kvarda Roman cz Racing Olešná 250 01:08:51 6,88 777 PB
83 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 249 01:08:54 6,88 777
84 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 248 01:09:09 6,85 774
85 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 246 01:09:26 6,83 771
86 Denis Schmidt cz Salomon Beskydy Fanclub 243 01:09:46 6,79 767
87 Mudrík Martin sk Čadečka v pohybe 241 01:10:01 6,77 764
88 Čechmánek David cz Beskydští nomádi 239 01:10:10 6,76 763
89 David Volný cz PřeciFyzio 237 01:10:24 6,73 760
90 Axman Marek cz 236 01:10:32 6,72 759
91 Martínek Daniel cz 230 01:11:14 6,65 751
92 Černoch Ondřej cz Tymphany 229 01:11:31 6,63 748
93 Sladomel Petr cz Jahůdky 221 01:12:36 6,53 737 PB
94 Košut Filip cz Jahůdky 220 01:12:38 6,53 737
95 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 213 01:13:51 6,42 725
96 Fojtík Adam cz Hasiči Kopřivnice 212 01:13:59 6,41 723
97 Žniva Ondřej cz Jump Sport 208 01:14:44 6,34 716
98 Bajus Jan cz Beskydské střely 197 01:16:43 6,18 698
99 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 195 01:17:07 6,15 694
100 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 190 01:17:40 6,10 689
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...