Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 414 00:52:42 8,99 1.016
2 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 404 00:54:24 8,71 984
3 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 397 00:55:50 8,49 959
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 393 00:56:38 8,37 945
5 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 370 00:58:35 8,09 914
6 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 367 00:58:41 8,08 912
7 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 350 01:00:27 7,84 885
8 Rett Tom cz SK Oceláci Ostrava 346 01:00:45 7,80 881 PB
9 Frank Pavel cz AVA 336 01:01:45 7,68 867
10 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 331 01:02:11 7,62 861
11 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 329 01:02:16 7,61 860
12 Svoboda Tomáš cz Olympáci 326 01:02:29 7,59 857
13 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 321 01:03:07 7,51 848
14 Hanke David cz Hasiči Kopřivnice 314 01:03:26 7,47 844
15 Pšenica Július cz SK ZaFaR Frenštát p.R 301 01:04:23 7,36 831
16 Konieczny Jiří cz SPK Český Těšín 290 01:05:18 7,26 820
17 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 289 01:05:19 7,26 819 PB
18 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 284 01:05:45 7,21 814
19 Mazur Martin cz Jump Sport 281 01:06:18 7,15 807
20 Porwisz Jiří cz RUN99 Havířov 274 01:06:47 7,10 801
21 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 261 01:08:02 6,97 787
22 Lipina Tomáš cz RUN99 Havířov 259 01:08:08 6,96 786
23 Štýbar Luděk cz KILPI RACING TEAM 251 01:08:48 6,89 778
24 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 245 01:09:41 6,80 768
25 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 244 01:09:43 6,80 768
26 Koželuh Tomáš cz Neběžecký kroužek 219 01:12:39 6,52 737
27 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 215 01:13:43 6,43 726
28 Slíva Marek cz SK Lapačka 207 01:14:45 6,34 716
29 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 206 01:14:53 6,33 715
30 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 196 01:17:00 6,16 695
31 Musil Pavel cz Team LightBIKE 194 01:17:12 6,14 693 PB
32 Otevřel František cz Nějak to dopadne 184 01:18:25 6,04 683
33 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 179 01:20:07 5,92 668
34 Balnar Jiří cz 176 01:20:33 5,88 664 PB
35 Vařeka Vladan cz 172 01:22:27 5,75 649
36 Matušek Karel cz DIGISFERA 165 01:25:16 5,56 628
37 Urbas Armand cz SPK Český Těšín 159 01:27:27 5,42 612
38 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
38 Lepšík Mirek cz MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
38 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 148 00:00:00
38 Matula Vít cz synci z Kateřinek 148 00:00:00
38 Opolka Petr cz 148 00:00:00
38 Morávek Aleš cz Srnci a srnky 148 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...