Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 394 00:56:18 8,42 951 CR
2 Ožanová Zuzana cz 386 00:57:11 8,29 936 PB
3 Vorková Daniela cz Čadečka v pohybe 354 00:59:50 7,92 894
4 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 348 01:00:38 7,82 883 PB
5 Cichá Barbora cz X-Trail Orlová 337 01:01:38 7,69 868
6 Šimonová Elen cz 320 01:03:13 7,50 847
7 Bartošová Denisa cz Cyklotým TEAMSPORT Horní… 307 01:04:10 7,39 834 PB
8 Pospíšilová Pavla cz Cyklo Novák 302 01:04:18 7,37 832
9 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 300 01:04:25 7,36 831 PB
10 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 295 01:05:04 7,28 823
11 Zemanikova Denisa sk Čadečka v pohybe 288 01:05:30 7,24 817
12 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 286 01:05:38 7,22 815
13 Kulštejnová Tereza cz Jump Sport 282 01:06:03 7,18 810 PB
14 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 280 01:06:23 7,14 806 PB
15 Bojtošová Simona cz Noradrenalin 264 01:07:27 7,03 793
16 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 253 01:08:31 6,92 781 PB
17 Haltof Ewa cz Jahůdky 240 01:10:05 6,76 764
18 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 232 01:11:07 6,67 753
19 Boháč Petra cz Team LightBIKE 228 01:11:31 6,63 748 PB
20 Dirnerová Alžběta cz AVA 225 01:11:49 6,60 745
21 Kocichová Eva cz Beskydský pivovárek Ostravice 222 01:12:34 6,53 738
22 Smutná Kateřina cz Malenovice 217 01:13:35 6,44 727 PB
23 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 211 01:14:00 6,41 723 PB
24 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 209 01:14:42 6,35 716 PB
25 Michalová Radmila cz Matrix Team 205 01:14:59 6,32 714
26 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 204 01:15:02 6,32 713 PB
27 Andršová Pavlína cz RuMMM 203 01:15:17 6,30 711
28 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 202 01:15:26 6,28 710 PB
29 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 201 01:15:53 6,25 705 PB
30 Šimková Barbora cz Beskydský pivovárek Ostravice 191 01:17:37 6,11 690
31 Richterová Dita cz PřeciFyzio 189 01:17:50 6,09 688
32 Petrová Martina cz Iz 40,31 188 01:18:06 6,07 685
33 Urbaś Monika cz SPK Český Těšín 186 01:18:14 6,06 684
34 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 185 01:18:17 6,05 684
35 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 183 01:18:28 6,04 682 PB
36 Petrušková Marcela cz SK Oceláci Ostrava 182 01:18:43 6,02 680
37 Bartalosová Věra cz 181 01:18:50 6,01 679
38 Barbora Novotná cz Životní lásky 180 01:18:57 6,00 678
39 Stryková Tereza cz STRYK team 175 01:20:36 5,88 664 PB
40 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 173 01:22:25 5,75 649 PB
41 Káňová Věra cz X-Trail Orlová 170 01:22:38 5,74 648
42 Šlosarová Eva cz 167 01:24:21 5,62 634
43 Matušková Iveta cz DIGISFERA 166 01:24:25 5,62 634
44 Němcová Simona cz TeddyBeer team 164 01:25:51 5,52 623
45 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 163 01:25:56 5,52 623 PB
46 Stoklásková Pavla cz SPK Český Těšín 161 01:26:22 5,49 620
47 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 158 01:27:58 5,39 608
48 Šamšulová Zdenka cz SPK Český Těšín 155 01:29:25 5,30 599
49 Strnadlová Petra cz Chaplin 153 01:32:06 5,15 581
50 Návratová Denisa cz 152 01:32:39 5,12 578
51 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 151 01:34:46 5,00 565
52 Gollová Lenka cz HUHU Mega Racing Team 148 00:00:00
52 Koukalová Viktorie cz X-AIR Ostrava 148 00:00:00
52 Opolkova Dagmar cz 148 00:00:00
52 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 148 00:00:00
52 Gromusova Alexandra cz Vsacan Tour Vsetín 148 00:00:00
52 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 148 00:00:00
52 Paříková Eva cz VZS Ostrava 148 00:00:00
52 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
52 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 148 00:00:00
52 Petrová Lenka cz 148 00:00:00
52 Adamusová Marie cz 148 00:00:00
52 Staňková Tereza cz Pivovar Koníček 148 00:00:00
52 Bačáková Nikol cz TeddyBeer team 148 00:00:00
52 Franerová Katarína cz Hujerovi 148 00:00:00
52 Dubová Veronika cz synci z Kateřinek 148 00:00:00
52 Supová Petra cz Tři křížky 148 00:00:00
52 Martausová Vlasta cz Tři křížky 148 00:00:00
52 Franerová Viktorie cz Hujerovi 148 00:00:00
52 Fierlová Jana cz Team Forman Cinelli 148 00:00:00
52 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 148 00:00:00
52 Lauterbachová Jana cz Tymphany 148 00:00:00
52 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 148 00:00:00
52 Dvořáková Jitka cz MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
52 Vajdová Markéta cz Neběžecký kroužek 148 00:00:00
52 Franerová Míša cz Hujerovi 148 00:00:00
52 Kurková Martina cz Srnci a srnky 148 00:00:00
52 Jírová Kateřina cz Srnci a srnky 148 00:00:00
52 Hudečková Vanda cz Opavské dupy 148 00:00:00
52 Hanke Marika cz Pomalé šípy Kopřivnice 148 00:00:00
52 Balnarová Iveta cz 148 00:00:00
52 Divekyova Silvia cz Beskydští nomádi 148 00:00:00
52 Mrůzková Adéla cz synci z Kateřinek 148 00:00:00
52 Kulštejnová Ema cz 148 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...