Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Misiarz Petr cz Trek 1324 330 01:02:14 7,62 860
102 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 329 01:02:16 7,61 860
103 Kaluža Luboš cz Jahůdky 328 01:02:18 7,61 859
104 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 327 01:02:20 7,60 859
105 Svoboda Tomáš cz Olympáci 326 01:02:29 7,59 857
106 Pavlík Jan cz Racing Olešná 325 01:02:40 7,56 854
107 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 324 01:02:47 7,55 852
108 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 323 01:02:58 7,53 850
109 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 322 01:03:06 7,51 848
110 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 321 01:03:07 7,51 848
111 Šimonová Elen cz 320 01:03:13 7,50 847
112 Slivka Milan sk ŽABKA ČADCA 319 01:03:15 7,49 846
113 Melnar Alois cz 318 01:03:16 7,49 846
114 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 317 01:03:20 7,48 845
115 Pivoňka Martin cz RuMMM 316 01:03:21 7,48 845
116 Czylok Pavel cz SPK Český Těšín 315 01:03:23 7,48 844
117 Hanke David cz Hasiči Kopřivnice 314 01:03:26 7,47 844
118 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 313 01:03:28 7,47 843
119 Smékal Venca cz SK Černé plíce 312 01:03:29 7,47 843
120 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 311 01:03:36 7,45 842
121 Zeman Marek cz Beskydské Bestie 310 01:03:47 7,43 839
122 Kozelský René cz Pivovar Koníček 309 01:03:54 7,42 838
123 Mráz Jan cz Jump Sport 308 01:03:58 7,41 837
124 Bartošová Denisa cz Cyklotým TEAMSPORT Horní… 307 01:04:10 7,39 834 PB
125 Levinský Lukáš cz Matrix Team 306 01:04:11 7,39 834
126 Černý Tomáš cz Běžecký klub České spořitelny 305 01:04:13 7,38 833
127 Goláň Josef cz Gogy Team 304 01:04:14 7,38 833
128 Pražák Petr cz Iz 40,31 303 01:04:16 7,38 833
129 Pospíšilová Pavla cz Cyklo Novák 302 01:04:18 7,37 832
130 Pšenica Július cz SK ZaFaR Frenštát p.R 301 01:04:23 7,36 831
131 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 300 01:04:25 7,36 831 PB
132 Rybiář Michal cz Karpatrio 299 01:04:26 7,36 831
133 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 298 01:04:31 7,35 830 PB
134 Richter Ondřej cz AVA 297 01:04:34 7,34 829
135 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 296 01:04:46 7,32 826
136 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 295 01:05:04 7,28 823
137 Kimla Jan cz Olympáci 294 01:05:06 7,28 822
138 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 293 01:05:09 7,28 821 PB
139 Mynář Jan cz BO! Reality a Finance 292 01:05:12 7,27 821
140 Rafaj Lukáš sk Čadečka v pohybe 291 01:05:14 7,27 820
141 Konieczny Jiří cz SPK Český Těšín 290 01:05:18 7,26 820
142 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 289 01:05:19 7,26 819 PB
143 Zemanikova Denisa sk Čadečka v pohybe 288 01:05:30 7,24 817
144 Collen Malcolm gb Team International!!! 287 01:05:32 7,23 817
145 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 286 01:05:38 7,22 815
146 Rada Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 285 01:05:44 7,21 814
147 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 284 01:05:45 7,21 814
148 Brtva Pavel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 283 01:05:54 7,19 812
149 Kulštejnová Tereza cz Jump Sport 282 01:06:03 7,18 810 PB
150 Mazur Martin cz Jump Sport 281 01:06:18 7,15 807
151 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 280 01:06:23 7,14 806 PB
152 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 279 01:06:26 7,13 806
153 Velebil Lukáš cz Matrix Team 278 01:06:27 7,13 805
154 Novák Martin cz ŠANTÁNEK 277 01:06:28 7,13 805
155 Marek Ozner cz Noradrenalin 276 01:06:34 7,12 804
156 Sobek Jakub cz Beskydští nomádi 275 01:06:36 7,12 804 PB
157 Porwisz Jiří cz RUN99 Havířov 274 01:06:47 7,10 801
158 Stoszek Filip cz VZS Ostrava 273 01:06:59 7,08 799
159 Hlaušek Roman cz Racing Olešná 272 01:07:04 7,07 798
160 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 271 01:07:10 7,06 797
161 Bartosz David cz Okena sunrise 270 01:07:10 7,06 797
162 Tišl Mirek cz 269 01:07:11 7,06 797
163 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 268 01:07:12 7,05 796
164 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 267 01:07:13 7,05 796
165 Perez Hector cz TOBI Sport Frenštát p.R. 266 01:07:14 7,05 796
166 Přibil Michal cz 265 01:07:23 7,03 794
167 Bojtošová Simona cz Noradrenalin 264 01:07:27 7,03 793
168 Marosz Vojtěch cz Jahůdky 263 01:07:51 6,99 789
169 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 262 01:07:59 6,97 787
170 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 261 01:08:02 6,97 787
171 Pecha Marek cz Ostrava 260 01:08:04 6,96 786
172 Lipina Tomáš cz RUN99 Havířov 259 01:08:08 6,96 786
173 Bernát Mirek cz RUN99 Havířov 258 01:08:10 6,95 785
174 Oswald Pavel cz Matrix Team 257 01:08:23 6,93 783
175 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 256 01:08:27 6,92 782
176 Stöcker Richard Jr. cz Team LightBIKE 255 01:08:28 6,92 782
177 Maršálek David cz Racing Olešná 254 01:08:29 6,92 782 PB
178 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 253 01:08:31 6,92 781 PB
179 Jasiok Lumír cz Trek 1324 252 01:08:46 6,89 778
180 Štýbar Luděk cz KILPI RACING TEAM 251 01:08:48 6,89 778
181 Kvarda Roman cz Racing Olešná 250 01:08:51 6,88 777 PB
182 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 249 01:08:54 6,88 777
183 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 248 01:09:09 6,85 774
184 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 247 01:09:18 6,84 772
185 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 246 01:09:26 6,83 771
186 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 245 01:09:41 6,80 768
187 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 244 01:09:43 6,80 768
188 Denis Schmidt cz Salomon Beskydy Fanclub 243 01:09:46 6,79 767
189 Horáček Vít cz 242 01:10:00 6,77 765
190 Mudrík Martin sk Čadečka v pohybe 241 01:10:01 6,77 764
191 Haltof Ewa cz Jahůdky 240 01:10:05 6,76 764
192 Čechmánek David cz Beskydští nomádi 239 01:10:10 6,76 763
193 Janas Karel cz Porubští Rafani 238 01:10:13 6,75 762
194 David Volný cz PřeciFyzio 237 01:10:24 6,73 760
195 Axman Marek cz 236 01:10:32 6,72 759
196 Marcinčák Branislav sk BR2DY 235 01:10:39 6,71 758
197 Kempa Jan cz Kempinator fans team 234 01:10:55 6,68 755
198 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 233 01:10:59 6,68 754
199 Sedláčková Petra cz SK ZaFaR Frenštát p.R 232 01:11:07 6,67 753
200 Petr Michal cz Petrovci 231 01:11:12 6,66 752
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...