Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
201 Martínek Daniel cz 230 01:11:14 6,65 751
202 Černoch Ondřej cz Tymphany 229 01:11:31 6,63 748
203 Boháč Petra cz Team LightBIKE 228 01:11:31 6,63 748 PB
204 Denis Krupička cz Třanovičtí přespolní žraloci 227 01:11:34 6,62 748
205 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 226 01:11:37 6,62 747
206 Dirnerová Alžběta cz AVA 225 01:11:49 6,60 745
207 Sobek Jan cz 224 01:12:09 6,57 742
208 Homola Filip cz VZS Ostrava 223 01:12:13 6,56 741 PB
209 Kocichová Eva cz Beskydský pivovárek Ostravice 222 01:12:34 6,53 738
210 Sladomel Petr cz Jahůdky 221 01:12:36 6,53 737 PB
211 Košut Filip cz Jahůdky 220 01:12:38 6,53 737
212 Koželuh Tomáš cz Neběžecký kroužek 219 01:12:39 6,52 737
213 Hrnčárek Martin cz 218 01:12:52 6,51 734 PB
214 Smutná Kateřina cz Malenovice 217 01:13:35 6,44 727 PB
215 Reček Petr cz SK Černé plíce 216 01:13:40 6,43 727
216 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 215 01:13:43 6,43 726
217 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 214 01:13:51 6,42 725
218 Halamíček Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 213 01:13:51 6,42 725
219 Fojtík Adam cz Hasiči Kopřivnice 212 01:13:59 6,41 723
220 Sobková Lucie cz Beskydští nomádi 211 01:14:00 6,41 723 PB
221 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 210 01:14:13 6,39 721
222 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 209 01:14:42 6,35 716 PB
223 Žniva Ondřej cz Jump Sport 208 01:14:44 6,34 716
224 Slíva Marek cz SK Lapačka 207 01:14:45 6,34 716
225 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 206 01:14:53 6,33 715
226 Michalová Radmila cz Matrix Team 205 01:14:59 6,32 714
227 Vonsová Vladimíra cz RUN99 Havířov 204 01:15:02 6,32 713 PB
228 Andršová Pavlína cz RuMMM 203 01:15:17 6,30 711
229 Hiľovská Kamila cz Jump Sport 202 01:15:26 6,28 710 PB
230 Bublíková Dominika cz SK ZaFaR Frenštát p.R 201 01:15:53 6,25 705 PB
231 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 200 01:16:06 6,23 703
232 Pliska Tadeáš cz Neběžecký kroužek 199 01:16:21 6,21 701
233 Gromus Petr cz Vivatsport 198 01:16:31 6,19 699
234 Bajus Jan cz Beskydské střely 197 01:16:43 6,18 698
235 Hlavica Pavel cz Orli Ostrava 196 01:17:00 6,16 695
236 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 195 01:17:07 6,15 694
237 Musil Pavel cz Team LightBIKE 194 01:17:12 6,14 693 PB
238 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 193 01:17:19 6,13 692
239 Harabiš Radim vk SK Valašského království 192 01:17:32 6,11 690
240 Šimková Barbora cz Beskydský pivovárek Ostravice 191 01:17:37 6,11 690
241 Rabiec Jiří cz PřeciFyzio 190 01:17:40 6,10 689
242 Richterová Dita cz PřeciFyzio 189 01:17:50 6,09 688
243 Petrová Martina cz Iz 40,31 188 01:18:06 6,07 685
244 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 187 01:18:10 6,06 685
245 Urbaś Monika cz SPK Český Těšín 186 01:18:14 6,06 684
246 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 185 01:18:17 6,05 684
247 Otevřel František cz Nějak to dopadne 184 01:18:25 6,04 683
248 Benáčková Marta cz SK ZaFaR Frenštát p.R 183 01:18:28 6,04 682 PB
249 Petrušková Marcela cz SK Oceláci Ostrava 182 01:18:43 6,02 680
250 Bartalosová Věra cz 181 01:18:50 6,01 679
251 Barbora Novotná cz Životní lásky 180 01:18:57 6,00 678
252 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 179 01:20:07 5,92 668
253 Vynikal Bedřich cz AVA 178 01:20:23 5,90 666
254 Videcký Jan cz KSU 177 01:20:27 5,89 665
255 Balnar Jiří cz 176 01:20:33 5,88 664 PB
256 Stryková Tereza cz STRYK team 175 01:20:36 5,88 664 PB
257 Wágner Petr cz MT Klimkovice 174 01:21:10 5,84 659
258 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 173 01:22:25 5,75 649 PB
259 Vařeka Vladan cz 172 01:22:27 5,75 649
260 Pavlorek Michal cz Apréski Pro 171 01:22:32 5,74 648
261 Káňová Věra cz X-Trail Orlová 170 01:22:38 5,74 648
262 Holuša Marek cz 169 01:23:17 5,69 643 PB
264 Šlosarová Eva cz 167 01:24:21 5,62 634
265 Matušková Iveta cz DIGISFERA 166 01:24:25 5,62 634
266 Matušek Karel cz DIGISFERA 165 01:25:16 5,56 628
267 Němcová Simona cz TeddyBeer team 164 01:25:51 5,52 623
268 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 163 01:25:56 5,52 623 PB
269 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 162 01:25:58 5,51 623
270 Stoklásková Pavla cz SPK Český Těšín 161 01:26:22 5,49 620
271 Gašperik Martin cz TeddyBeer team 160 01:26:24 5,49 619 PB
272 Urbas Armand cz SPK Český Těšín 159 01:27:27 5,42 612
273 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 158 01:27:58 5,39 608
274 Šimčák Jan cz Pepa Team F-M 157 01:28:01 5,39 608
275 Raclavský Vlastimil cz LS Olomouc 156 01:29:16 5,31 600
276 Šamšulová Zdenka cz SPK Český Těšín 155 01:29:25 5,30 599
277 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 154 01:30:06 5,26 594
278 Strnadlová Petra cz Chaplin 153 01:32:06 5,15 581
279 Návratová Denisa cz 152 01:32:39 5,12 578
280 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 151 01:34:46 5,00 565
281 Poledník Saša cz Beskydský pivovárek Ostravice 150 01:37:30 4,86 549
282 Podolák Karel cz X-Trail Orlová 149 01:44:46 4,52 511
283 Divekyova Silvia cz Beskydští nomádi 148 00:00:00
283 Mrůzek Martin cz synci z Kateřinek 148 00:00:00
283 Kulštejnová Ema cz 148 00:00:00
283 Kurková Martina cz Srnci a srnky 148 00:00:00
283 Balnarová Iveta cz 148 00:00:00
283 Franer Kuba cz Hujerovi 148 00:00:00
283 Raška František cz SK ZaFaR Frenštát p.R 148 00:00:00
283 Groš Štefan vk SK ZaFaR Frenštát p.R 148 00:00:00
283 Hanke Marika cz Pomalé šípy Kopřivnice 148 00:00:00
283 Hudečková Vanda cz Opavské dupy 148 00:00:00
283 Mrůzková Adéla cz synci z Kateřinek 148 00:00:00
283 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 148 00:00:00
283 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 148 00:00:00
283 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
283 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 148 00:00:00
283 Helcelová Romana cz MH bike - někdy prostě musíš 148 00:00:00
283 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 148 00:00:00
283 Opolkova Dagmar cz 148 00:00:00
283 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 148 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...